2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Саксонія: відгуки про готелі
  4. Дрезден: відгуки про готелі
Німеччина Дрезден Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• a&o Dresden Hauptbahnhof Оцінка за відгуками: 6,8

“Локалізація - 10 хв пішки від вокзалу, до центру теж ходили пішки. Заселення і виселення проходить на рецепції. Ми бронювали без передплати, платили при заселенні. Двомісний номер з душем і туалетом - маленький, але достатній для ночівлі. Чисто. Приємний персонал на рецепції. За хостелом - продуктовий супермаркет Алді, де ми швиденько придбали продукти. Зручно“

• Dorint Hotel Dresden Оцінка за відгуками: 8,1

“Чудове розташування, близько просто до всього- вокзалу, центру, пам'яток, кафе та ресторанів! Дуже ввічливий персонал, різноманітний сніданок- кожен знайде те, що до вподоби. Чисто, бонус-водичка та непогана косметика.“

• Ryde & Hyde Budget Hotel Оцінка за відгуками: 7,2

“Все сподобалось.“

• MUSTANG INN am Großen Garten Оцінка за відгуками: 7,5

“Спокійне місце. Перед відʼїздом нас пригостили безкоштовно кавою“

• ibis Dresden Zentrum Оцінка за відгуками: 7,4

“Чисто, затишно у номері. Гарний персонал на рецепції. Відмінне розташування. Прибирання кожного дня.“

• Maritim Hotel Dresden Оцінка за відгуками: 8,5

“Сніданок неперевершений.“

• Super 8 by Wyndham Dresden Оцінка за відгуками: 8,1

“Розташування готелю зручне, недалеко від Вокзалу, до старого міста їхати 6-8 хвилин. У номері чисто, затишно, є Wi-Fi, стінка ванної кімнати зроблена зі скла і трохи просвічує (інколи не дуже зручно, при подорожах з сім'єю). Сніданок дуже гарний, великий вибір страв (фуршет), можна обрати напої (сік, кава, чай). Їжа смачна!“

30 найкращих готелів - Дрезден