2. Comentarii despre hoteluri în Cehia
  3. Comentarii despre hoteluri în Praga
Republica Cehă Praga Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Relax Mini Hotel Jindřišská Scor din comentarii: 2,8

„Fără geamuri fără baie murdar foarte greu de găsit foarte neprietenoși”

• Design Metropol Hotel Prague Scor din comentarii: 8,1

„Locația perfecta. Mic dejun bun”

• „Un hotel foarte frumos,, situat într-o locație istorica amenajata la standarde actuale.Personal primitor, servire excelenta.”

• Hotel Silenzio Scor din comentarii: 9,5

„E o locație într-adevăr liniștită. Nu auzi zgomotul orașului. E aproape de centru (15-20 minute cu tramvaiul). Stația de tramvai e la aproximativ 10 minute de mers pe jos. Personalul e foarte amabil. Micul dejun e delicios. Parcarea e gratuită in curtea hotelului.”

• „A fost ceva de vis - personalul , hotelul ,micul Dejun si orasul MINUNAT. Vom mai reveni cu placere cu urmatoarea ocazie.Praga a fost este si va fi mereu minunata.Multumim pentru modul de intampinare turisti .Vinul din partea casei a fost minunat ceva unic as putea spune.Va doresc numai bine .Multumim si de voucere la punctele de interes.Nota 10+”

• Hotel Certovka Scor din comentarii: 8,8

„Micul dejun este foarte bun. Receptionera este exceptionala, avand o cota mult mai mare decat cea a hotelului.”

• „Este o locatie perfecta din toate punctele de vedere . Recomandam cu incredere . Profesionisti !!”

• Hotel Uno Prague Scor din comentarii: 8,5

„Hotel in zona liniștita ,am avut camere la etajele superioare și am avut o priveliște frumoasa asupra orașului La sosire am primit o sticla de vin și doua sticle de apa”

• a&o Prague Rhea Scor din comentarii: 8

„Wifi okay.”