2. Comentarii despre hoteluri în EAU
  3. Comentarii despre hoteluri în Ras Al Khaimah
  4. Comentarii despre hoteluri în Ras al Khaimah
Emiratele Arabe Unite Ras al Khaimah Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Totul.”

• Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah Scor din comentarii: 7,6

„Ne-a plăcut de Natasha de la receptie - foarte prietenoasa, ne-a făcut sa ne simțim bine primiti. Micul dejun destul de ok, deși uneori produsele s-au cam repetat - la fel și la cină.”

• Mövenpick Resort Al Marjan Island Scor din comentarii: 8,6

„Mancarea, curatenie, piscina si plaja bine gandite, aproape de hotel”

• The Cove Rotana Resort - Ras Al Khaimah Scor din comentarii: 8,1

„locatia”

• The Cove Rotana Resort - Ras Al Khaimah Scor din comentarii: 8,1

„E un resort retras, privat, plaja intinsa, stilul de casute. Are 2 piscine, dar noi am stat la plaja. Are mai multe tipuri de restaurante, noi mergeam la Basilico, era mancarea buna. Nu ne place sistemul de bufet/all inclusive deoarece mancarea e de calitate slaba. M-am simtit ca intr-un orasel. Intrarea in mare este lina, iar plaja e cu nisip. E mai vechi, probabil va intra in renovare, dar a fost curat. Personalul foarte dragut si dornici sa te ajute! :) Le multumim pt discount la testele covid.”

• BM Beach Hotel Scor din comentarii: 6,5

„Amplasarea este buna ,la malul marii avind plaja privata , personalul este dragut si bine pregatit , domnul de la barul piscinei este foarte amabil iar cei de la receptie se misca repede. Linga hotel sint multe spatii comerciale, iar testul PCR este gratuit.De la aeroport la hotel transferul e apox 50 USD asa ca e o alternativa buna fata de a inchiria o masina mai ales pentru cei care aterizeaza in T2.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ras al Khaimah