2. ОАЕ: відгуки про готелі
Об'єднані Арабські Емірати Дубай Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Radisson Beach Resort Palm Jumeirah Оцінка за відгуками: 8,9

“Чисто, зручно“

• Vida Dubai Marina & Yacht Club Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже ввічливий персонал на рецепції. Я вже 5 разів зупинявся тут і бачив багато змін, але все накраще .“

• “Розташування неймовірне. 70 поверх чудового будинку з видом на Пальму. Менеджер та жінка на ресепшні були дуже привітні та приємні. За вид, розташування та гостинність - 10 балів. Біля будинку - смачний ресторан, що відкритий цілодобово.“

• “загальна кімната простора, срізь дуже чисто. приємний персонал. розташування прекрасне, даунтаун просто неймовірний увечері можна гуляти допізна. однозначно рекомендую.“

• Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall Оцінка за відгуками: 8,2

“Дуже гарний готель, зупинявся на 5 діб у справах. Сподобалось розташування, поряд з метро Ibn Battuta та Ibn Battuta Bus Station. Прямий вхід/вихід в молл Ibn Battuta (треба спуститися на поверх P2) відчинений по графіку роботи молла з 10:00 до 22:00!!!!!. У готелі є: басейн, спрот.зал, цілодобова стійка реєстрації, паркінг,ресторна. Гарний персонал, посміхається, доброзичливий і привітний. Номер був дуже зручним, великий та комфортний. У номері було все необхідне: зручне і комфортне ліжко, роб.стіл, ТВ, інтернет, холодильник, фен, сейф, вішалки, чайник, чай, кофе, вершки, цукор, 2 пляшки води (усе оновлювали кожен день), ванна кімната чиста, гарний напор води. Прибирання номера, кожен день, усе робили на совість. СНІДАНОК дуже гарний, велике різноманітність вибору, голодним не будете)))) Щоб піднятися на поверх, треба прикладати картку до зчитувача у ліфті і тиснути номер поверха. Сніданок, басейн, GYM зал - Поверх №3 Вхід/Вихід Ibn Battuta Mall - Поверх Р2“

• Hampton by Hilton Dubai Al Seef Оцінка за відгуками: 8,1

“Нажаль шумоізоляція поганна. На території готелю працює ресторан який працює до 24:00. Дуже гучна музика, відпочити або спати неможливо.“

• Wyndham Dubai Marina Оцінка за відгуками: 8,4

“Чистота, персонал готелю в будь яку хвилину прийде на допомогу, вирішать будь які проблеми. Дуже привітні. Номер прибирають , міняють полотенця кожен день. Рекомендую“

30 найкращих готелів - Дубай

на основі 1 696 994 відгуків про готелі на Booking.com