2. Recenzije hotela u državi UAE
  3. Recenzije hotela u regiji Emirat Dubai
  4. Recenzije hotela na destinaciji Dubai
Ujedinjeni Arapski Emirati Dubai Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Wyndham Dubai Marina Ocena gostiju: 8,4

„Sve nam se dopaloLokacija hotele super,puno radnji i restorana u blizini Od samog dolaska,prijavljivanja,sve je bilo savrseno. Osoblje je fenomenalno,od onih ljudi na ulazu pa sve do sobara.Svi se trude da vam ugode. Sobe super,higijena na nivou Dorucak fantastican,veliki izbor hrane i traje do 11 am U 10.55am su dopunjavali tanjir sa vocem,to cete retko naci u bilo kojim hotelima.Momak je przio jaja gostima u 11.10am iako je dorucak vec bio gotov,stvarno smo prijatno iznenadjeni. Jos jedna bitna stvar,kao gost hotela imate pristup Soluna beach baru i to potpuno BESPLATNO,plus vam hotel organizuje odlazak i povratak njihovim sutobusom Check out zavrsen za minut. Hvala vam na ovako divnom provedenom odmoru PS Preporuka za ostale goste.Evro nemojte menjati u marketu preko puta hotela jer je kurs los.Imate menjacnicu pored KFC a i Pizza Hut a gde je kurs mnogo bolji”

• Sheraton Jumeirah Beach Resort Ocena gostiju: 8,1

„Sve je bilo sjajno.Doručak posebno”

• The Tower Plaza Hotel Dubai Ocena gostiju: 7,9

„Boravili smo u Sky premium sobi, soba je bila prelepa, krevet veliki, udoban, toalet je bio prostran i jako lep..prelepo iskustvo Soba je bila ciscena svaki dan, nove peskire smo dobijali svaki dan, svaka preporuka”

• „Drugi put smo u ovom hotelu....lokacija nam je super na 10 min od Marine, Dubai mola, restorana koje volimo. Od aerodroma Abu Dabi 1h vožnje. Sobe stvarno čiste, održavane... Cena, više nego dobra. Preporuka za porodice koji nemaju nerazumne zahteve, nego ida uživaju, gledaju atrakcije.... Razlika, pozitivna u odnosu na prošlu godinu je što ima besplatan prevoz do plaže i metroa, šoping mola.”

• Hilton Dubai Jumeirah Ocena gostiju: 8

„Atmosfera, plaža, čistoća, osoblje, lokacija. Ovo mi je drugi boravak u ovom hotelu i vratiću se opet uskoro !”

• „Osoblje ljubazno, čist hotel. Hotel je pored tržnog centra. Blizu plaža. Bus vozi goste hotela gratis na plazu jednom dnevno. Za sve pohvale.”

• Atana Hotel Ocena gostiju: 8,1

„Veoma uredno i cisto.”

• „Osoblje je veoma ljubazno, hrana je odlična, sobe se veoma često čiste🫶🏼”

• Premier Inn Dubai Al Jaddaf Ocena gostiju: 8,4

„Odlična usluga za uloženi novac. Sobe su čiste, posteljina i peškiri redovno menjani. Osoblje ljubazno i profesionalno.”

30 najboljih hotela na destinaciji Dubai

na osnovu 1 696 994 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu