2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Ajman – opinie o hotelach
  4. Adżman – opinie o hotelu
Zjednoczone Emiraty Arabskie Adżman Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ajman Beach Hotel Ocena: 5,8

„Plaza basen”

• „Restauracja”

• „Szkoda, że ​​w hotelu był remont i nie było spokojnie, dzięki recepcji za dobre udostępnienie pokoju w ramach rekompensaty”

• „Pod koniec lutego wybraliśmy się na rodzinny pobyt z małymi dziećmi. Fantastyczny personel, bardzo uprzejmy i pomocny. Pokoje może nie najnowocześniejsze ale bardzo czyste i przestronne. Przepiękny widok na morze. Dobre jedzenie, świetne desery. Prywatna plaża po drugiej stronie ulicy. Na plaży bezpłatne leżaki oraz ręczniki. Bar, prysznice/przebieralnie, toalety. Czysta plaża idealna dla dzieci plus mini plac zabaw na plaży. Hotel oferuje bezpłatny autokar do Dubaju. W hotelu również basen, sauna i siłownia z podstawowymi urządzeniami. Polecam!!! Dziękujemy za świetny pobyt.”

• „Personel i obsługa super.”

• „Dobre i różnorodne jedzenie , czystość . dostaliśmy rekompensatę za trwający hałas budowy na terenie obiektu to plus , natomiast zapewniano nas że do osiemnastej budowa się skończy niestety prawdziwy hałas był już w nocy , pełne oświetlenie bardzo głośna agregaty.”

• „Jedzenie,czystość”

• „Dostęp do prywatnej plaży, darmowy autobus raz dziennie do Dubai Mall, ogromny wybór jedzenia”

10 najlepszych hoteli w mieście Adżman