3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Άγιοι Δέκα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Άγιοι Δέκα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Iris Luxury House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα θαυμάσια!! Το δωμάτιο καθαρό και πλήρως αυτόνομο με τέλεια θέα! Περιοχή ήρεμη. Οι οικοδεσπότες πολύ φιλόξενοι! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!! 🔝»

• Corfu Room Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαριότητα άριστη εξυπηρέτηση σε ότι ζητήσαμε είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι»

• LuxVilla Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το διαμέρισμα είναι πλήρες εξοπλισμένο με ότι χρειάζεται κανείς για να περάσει λίγες μέρες στο νησί της Κέρκυρας.. Σε 15 λεπτά περίπου βρίσκεσαι στο κέντρο της πόλης με το αυτοκίνητο! Ωραίος εξωτερικός χώρος με καθιστικό και μπαρ.»

• Corfu Room Βαθμολογία σχολίων: 9

«Υπήρχε πολλή ησυχία καθόλη τη διάρκεια της ημέρας και το δωμάτιο ήταν συνεχώς δροσερό. Η αλλαγή κλινοσκεπασμάτων ήταν συχνή. Το check in & check out έγιναν πολύ εύκολα και γρήγορα. Εξυπηρετικοί, φιλόξενοι και επικοινωνιακοί οικοδεσπότες. Μεγάλος και ασφαλής χώρος πάρκινγκ.»

• Fofi Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Από την πρώτη στιγμή νιώσαμε σαν στο σπίτι μας. Το σπίτι είχε ο,τι χρειαζόμασταν για να μαγειρέψουμε, να απλώσουμε τα ρούχα κτλ. Ήταν πεντακάθαρο, είχε σίτες, aircondition και βεράντα με θέα. Το στρώμα ήταν επισης απίστευτα αναπαυτικό. Βρίσκεται σε ένα πολύ γραφικό καλντερίμι στο χωριό των Αγίων Δέκα. Όμορφο χωριό και ωραίοι άνθρωποι, σε απόσταση 15 λεπτών από την πόλη της Κέρκυρας. Η τιμή ήταν επίσης value for money. Η σπιτονοικοκυρά μας και η μητέρα της ήταν υπέροχοι άνθρωποι, πολύ συνεννοήσιμοι και διαθέσιμοι πάντα να βοηθήσουν. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Άγιοι Δέκα

βάσει 749 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com