Nejlepších 10 hostelů v destinaci Gothenburg, Švédsko

Jedny z nejlepších míst pro batůžkáře v destinaci Gothenburg

Hodnocení

Fantastické: 9 a více Velmi dobré: 8 a více Dobré: 7 a více Dostačující: 6 a více
Náš top výběr Nejnižší cena Hvězdičky a cena Nejvyšší hodnocení s nejvíce komentáři

Pokud si chcete zobrazit nejnovější ceny a nabídky, vyberte termín.

Tento hostel se nachází ve čtvrti Linnéstaden v Göteborgu a nabízí světle zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Do parku Slottsskogen lze dojít pěšky za 2 minuty.

I have slept in over 20 hostels so far, this one is by far the best. Comfortable beds, clean, smells good, lots of toilets, good location

za noc

This family-run property offers cottages and rooms with free WiFi and parking. It is a 10-minute tram ride from Gothenburg Central Station. Liseberg Theme Park is within 15 minutes’ drive.

Everything was absolutely perfect, cozyness, closeness to the center, lovely staff, superclean, and there was awesome music (pop and rock classics) in the shared bathroom. I thought that was a nice touch.

8
Velmi dobré
1 695 hodnocení
Cena od
€ 42
za noc

Tento hostel má výhodnou polohu 5 minut jízdy tramvají od hlavního nádraží v Göteborgu a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV.

čisto, ve dvou na pokoji, blízko zastávky autobusu i tramvaje, obchod, restaurace jsou na každém rohu. vybavena kuchyň, kafe a čaj zdarma. není co vytknout. doporučuji

8.3
Velmi dobré
1 017 hodnocení
Cena od
€ 32
za noc

Lisebergsbyns Vandrarhem se nachází na ideálním místě ve čtvrti Örgryte-Härlanda v destinaci Gothenburg.

The hostel was modern, clean, quiet and comfortable.

8
Velmi dobré
101 hodnocení
Cena od
€ 34
za noc

Tento hotel se nachází v centru Göteborgu, necelých 5 minut chůze od náměstí Järntorget a malebné historické čtvrti Haga, a nabízí Wi-Fi zdarma, kompletně vybavenou sdílenou kuchyň a ledničku na...

Nice staff, clean rooms and great location.

7.6
Dobré
1 187 hodnocení
Cena od
€ 43
za noc

Nachází se 3 minuty chůze od Stigbergstorget Tento ekologický hostel se nachází 14 minut jízdy tramvají od hlavního nádraží v Göteborgu.

Ideální umístění, kousek od centra, skvělé spojení týkající se veřejné dopravy. Pokoj byl čistý, i sociální zařízení bylo v perfektním stavu. Na přespání úplně ideální za velice výhodnou cenu. Personál byl ochotný a příjemný. Doporučuji.

7.9
Dobré
2 166 hodnocení
Cena od
€ 24
za noc

Hostel Linné se nachází ve čtvrti Linnéstaden v centru Göteborgu. Hostům je zde k dispozici sdílená kuchyň s varnou deskou a lednicí. V hostelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

za noc

Hotel Göteborg se nachází 5 minut chůze od zábavního parku Liseberg a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s nově zrekonstruovanou sdílenou koupelnou. Centrum Göteborgu je vzdálené 1 km.

The price of the place was very modest and for the purposes of my visit to the city, I was surprised that the location was not far from a Coop or Willy's and also the distance to the city center was great! The staff was also very polite, cordial, and did facilitate my friend and I very gracefully. It is also near some very good restaurants of various cuisines, so it helped make finding food options much easier.

7.7
Dobré
2 484 hodnocení
Cena od
€ 25
za noc

Slottsskogens Hostel se nachází v poklidné čtvrti Linnéstaden v centru Göteborgu. Nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s TV, posezením a sdílenými koupelnami. Poskytuje se ložní prádlo.

Nice heating, nice kitchen and such a lovely staff! Thanks for all your help.

7.7
Dobré
1 926 hodnocení
Cena od
€ 24
za noc

Spoton Hostel & Sportsbar se nachází v Göteborgu, jen 150 metrů od jižního vstupu do zábavního parku Liseberg.

Very nice and gentle staff Clean place, next to the bus stop and train station Next to the city by walking

· 1 187 hodnocení

Everything i liked it here. Thanks for everything !

· 1 761 hodnocení

Express checkin and all the amenities. Quiet ane calm place.

· 1 926 hodnocení

It's not far from the bus stop and It's safe.

Velmi dobré
    Skvělé, klidné ubytování jen 5 min tramvají od centra. Skvěle vybavená kuchyň a prostorná jídelna. Společné prostory výjimečně ciste a udržované na hostel. Milý a vstřícný personál, jednoznačně doporučuji.
     · 1 695 hodnocení
    hostel na klidném místě, společné zařízení čisté, parkování zdarma v místě, blízko tramvajové zastávky do centra, dobrá cena
    Ivana
  • Od € 64,99 za noc
    7.7
    Hodnocení 7.7
    Dobré
    Prostorný, dobře zařízený hostel. Skvělá kuchyně, dostatek sprch a záchodů. Velká sedačka s televizí. Dobré spojení tramvají po celém městě. Velmi jednoduché vyzvednutí klíčů přes kód a ochotné jednání na recepci.
    Lucie
  • Od € 53,30 za noc
    6.2
    Hodnocení 6.2
    Dostačující
    Jednoduchý vstup do hostelu přes PIN.Velmi nízká cena na centrum Gothenburgu.
    Markéta
    6.2
    Dostačující
    Hostel byl ve skvělé lokalitě,kousek od hotelu se nachází velmi hezký park, botanická zahrada a přírodní rezervace. Autobusová zastávka je přímo u hostelu,bus tu jezdí každých 5-10min a odveze vás do centra. Sprchy a koupelny nejsou tak hrozné,jak jsou v nějakých komentářích popisovaný. Rychlý Check in - všechny info přijdou v SMS a mailu.
    Michael
  • Od € 51,84 za noc
    7.9
    Hodnocení 7.9
    Dobré
    umístění hostelu kousek od centra - dobře dostupné, nádherný soukromý pokoj i s umyvadlem, skvělá sdílená kuchyně, která byla vybavená a měla vše, celková čistota, sprchy, příjemný personál
    misa_0095
  • Od € 50,72 za noc
    7.7
    Dobré
    V pěší vzdálenosti od historického centra, obchod za rohem, krásný park se zoo 5 min chůze od hostelu. Vše kousek.