2. Slovensko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 2. júna 2024

Relax
    • Skupina priateľov
    • Stan

Prostredie, zariadenie, vybavenie a hlavne pokoj. Je to ideálne miesto pre oddych v tichom prostredí.

Termín pobytu bol jún 2024

• Ohodnotené: 4. mája 2024

Krásne,čisté,vkusne zariadené,príjemní majitelia

Krásne miesto,božský kľud

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

Ze dovolenka trvala kratko 😊

Od lokality, ubytovania az po moznosti relaxu bolo vsetko skvele. NaozaJ odporucam . ☺️

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

• Služobná cesta
    • Stan

Úžasný personál-priateľský, čistota, krásne vybavenie a nádherná príroda:)

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 19. apríla 2024

Vynikajúce , krásne , úplne top

Totálna pecka !

• Ohodnotené: 24. marca 2024

Úžasný zážitok

Všetko bolo skvele

Úžasné zážitkové ubytovanie, skvelé raňajky pred dvere, ranné a večerné výhľady, vírivka, pani majiteľka, vybavenie, možnosť detskej postieľky. Za nás top👍 urcite sa vrátime a ďakujeme krasne za všetko

• Ohodnotené: 1. marca 2024

• Stan

Veľmi pekný rezort v tichom prostredí. Autom rýchlo dostupné mestá Bojnice, Prievidza s množstvom turistických zaujímavostí. Netradičné, avšak veľmi útulné ubytovanie s tak krásnym výhľadom, že si až na konci pobytu uvedomíte, že v izbe nie je TV 🙂 Na spríjemnenie večera odporúčame doobjednať vírivku za príplatok. Tiež odporúčame raňajky (personál nosí ráno pred vchodové dvere v košíku) - čerstvé pečivo (slané, sladké), čerstvé, nakrájané ovocie a zelenina, šunka, syry, maslo, jogurt, džem, mlieko, džús. Veľmi milý personál, ochotný vyjsť v ústrety akejkoľvek požiadavke.

• Ohodnotené: 1. januára 2024

Pre mňa osobne je veľmi dôležité aby ubytovanie malo svoje srdce a príjemných majiteľov, ktorí za tým stoja. A to je prá
    • Stan

Príroda. Samota. Originalita. Výnimočnosť. Taký základ, ktorý ocení introvert. No zároveň, je to pre deti zaujímavý, krásny a neobyčajný priestor :) Nakoľko sme tam trávili aj Silvester- bolo to naozaj niečo výnimočné - a krásny ohňostroj v obci a na okolí. Je to miesto, ktoré si vás niečim podmaní a chcete sa tam vrátiť. Netreba mať obavy z počasia, aj dážď tam mal svoje čaro, relax vo vírivke s kvapkami na kopule, alebo zaspávanie so zvukom padajúcich kvapiek.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 27. novembra 2023

• 1 noc

Krásne prostredie čisto všetko krásne nové .Keď som zavolala o 16 či by sa dalo urobiť občerstvenie na privítanie boli veľmi ústretový a spravili krásne privítanie

• Ohodnotené: 23. novembra 2023

9,0
    bol to zazitok
    • Stan

trochu chladnejsie ako podla predstav ale verim ze kedze je toto prva sezona tak este vychytaju muchy

velmi priatelsky pristup personalu, ochotneho pomoct s cimkolvek. stan a jeho vybavenie krasny aj so stipkou dokonalwho sukromia

• Ohodnotené: 3. novembra 2023

• Stan

Hneď na začiatok musím pochváliť úžasný prístup majiteľov. Jednoduchá dostupnosť podľa google máp. Tiché, kľudné a príjemné prostredie s možnosťou prechádzky a nákupu na neďalekú farmu a s vírivkou na večerný oddych. Úžasný výhľad na východ slnka z postele po rannom prebudení. Raňajky boli úžasné, mali sme čo robiť aby sme ich dvaja zjedli. Možno by som zvážil pridať na raňajky kávu v termoske, ale to už je len taký detail. Určite sa ešte vrátime.

• Ohodnotené: 30. septembra 2023

• 1 noc

Krásne, moderné, účelné, romantické, s malými premyslenými drobnostami v rámci vybavenia, ktoré by ste mohli počas pobytu potrebovať. Príjemný personál aj majiteľ. Určite odporúčam 😊

• Ohodnotené: 23. septembra 2023

Jedinečné ubytovanie

• Ohodnotené: 17. septembra 2023

Super, určite odporúčam
    • 1 noc

Úžasný zážitok, krásne prostredie, všetko bolo super nič nám nechýbalo čo sa týka vybavenia. Grilovanie, virivka výborne. Určite odporúčam navštíviť. Všetci boli veľmi milí.

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Služobná cesta

Všetko bolo super :)

S rodinou sme chceli vyskúšať glamping a musím povedať, že sme sa cítili skvele. Určite sa sem ešte vrátime :) Vyzdvihol by som prístup majiteľa, ktorý nám ochotne vo všetkom poradil. Je vidieť, že mu na kvalite služieb naozaj záleží.

• Ohodnotené: 1. septembra 2023

• 1 noc

Veľmi pekné prostredie milý personál

• Ohodnotené: 30. augusta 2023

Odporúčam každému, kto chce prežiť niečo iné ako len chatku.
    • Stan

Resort je v blízkosti potôčika a príroda. Veľmi rýchlo a ľahko sme sa dostali do prírody, čo sme aj chceli. Majitelia boli veľmi ústretový, izby priestranná, veľmi čistá. Bolo vidieť že je to úplne nové. Raňajky formou košíka boli výborné. Ako bonus sme dostali noc plnú bleskov a hrmavice = nezabudnuteľné.

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

Veľmi odporúčame pobyt. Bola som so sestrou a obom sa nám páčilo. Raňajky sme si vychutnali ako aj večernú atmosféru. Ko
    • 1 noc

Ticho príroda a okolie. Veľmi príjemné privítanie a vysvetlenie všetkého čo môžme použiť.

• Ohodnotené: 25. augusta 2023

• Jednotlivec
    • 1 noc

Len taká drobnosť, určite by potešil cukrík alebo lízatko pre malých hostí, ak ubytovateľ vie, že prídu aj deti 😉...

Luxusné ubytovanie, krásne, čisté.. vírivka bola skvelá aj gril. A najkrajšia príroda vôkol. Ďakujeme.

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

Výborne miesto aj pre páry, aj s deťmi
    • 1 noc

Nový glamping , pekne prostredie, krásne stany,cítili sme sa velmi pohodlne až luxusne , keď je jasne, dajú sa pozorovať hviezdy, vírivka a gril sú tiež bonus, raňajky odporúčame tiež

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

Výnimočné ubytovanie
    • 1 noc

Že sme boli tak krátko 😃

Krásna lokalita a výnimočné ubytovanie. Veľmi milí personál, všetko čisté, útulné, jednoducho perfektné. Veľmi sme si to užili a boli spokojní. Bolo to úžasné a veríme, že sa ešte vrátime.

• Ohodnotené: 13. augusta 2023

• Stan

Nič také sme tam nenašli čo by sa nám nepáčilo 🙂

Všetko úplne dokonalé

• Ohodnotené: 12. augusta 2023

9,0
    Super
    • 1 noc

Súčasťou pobytu mohli byť aj sprchové gély - šampóny. Možno trochu bohatšie raňajky za tú cenu. Ale je to len malé mínus, ktoré sa dá vyladiť, a je zanedbateľné, pri tom príjemnom pocite, ktorý na tom mieste nadobudnete 😊

Celkový dojem a atmosféra. Jednoduché, ale zároveň veľmi trefné. Odporúčam každému. Veľmi originálne, so zanechaním pozitívnych pocitov.

• Ohodnotené: 23. júla 2023

• 1 noc

Nádherná lokalita, veľmi príjemne sme boli ubytovaný, aj napriek meškaniu. Vždy usmievavý pán s pani manželkou sa postarali o skvelý zážitok s pobytu.

Termín pobytu bol júl 2023