2. Litwa – opinie o hotelach
Tauragė county Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Deizė Ocena: 1

„Nic”

• Valuntynė Ocena: 10

„Piękne miejsce. Bardzo sympatyczni gospodarze . Zwierzęta są mile widziani. Byliśmy z dwoma psami . Bardzo polecam .”

• Viešbutis Banga Ocena: 9

„Piękny widok z okna, duży i przestronny pokój. Szybkie zameldowanie, bez długich formalności zwłaszcza dla nas obcokrajowców”

• „Podobał nam się styl w jakim wykonany jest dom. Gospodarze zadbali o to, żeby przyjezdni czuli sie jak w domu :) Bardzo uprzejmi właściciele, chętni do pomocy ze wszystkim. Możliwość dodatkowego zakupu sniadania.”

• Viešbutis Banga Ocena: 8

„Miła, profesjonalna obsługa, piękne położenie hotelu. Pokoje dobrze wyposażone, czysto i przyjemnie. Śniadanie skromne ale można się najeść. Polecam i zawsze wracam.”

• Viešbutis Banga Ocena: 8

„Świetna lokalizacja! Przepiękny widok z okna. Przestronny pokój. Odejmuję trochę z oceny za śniadanie, które było bardzo dobre, ale niestety trzeba było trochę walczyć, żeby zdobyć niektóre rzeczy, np. pieczywo lub mleko.”

• „Niesamowity klimat. Jakbyśmy byli w muzeum.”

• Muontis Ocena: 10

„Obiekt świetny, nowy, czyściutki, gustowny. Wszystkie niezbędne udogodnienia.”

• Viešbutis Banga Ocena: 10

„Piękny widok z okna na wodospad, pyszne śniadanie, wygodne łóżka, przestronny pokój.”

• Viešbutis Banga Ocena: 9

„Duży pokój, bardzo miła obsługa i super śniadanie.”