2. Slovensko hodnocení hotelů
Ski Bachledova Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• President Hotel Montfort Průměrné hodnocení: 9

„Výhled, wellnes,jídlo,celkově pobyt skvělý!“

• Chata Baba Yaga Průměrné hodnocení: 10

„Moc se nám líbilo. Krásné ubytování, příjemní majitelé, výborné snídaně.“

• Penzión Hučava Průměrné hodnocení: 10

„Přivítala nás velice příjemná slečna. Nebyl problém s dřívějším podáváním snídaní. Pokoj čistý a prostorný. Určitě se znovu vrátíme. Za nás 100 % spokojenost. Můžeme jen doporučit!“

• Grand Hotel**** Bachledka Strachan Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné wellnes, velmi milý personál, výborné a bohaté snídaně, celkové vybavení hotelu na velmi vysoké úrovni... A úžasní maséři 💪👍“

• President Hotel Montfort Průměrné hodnocení: 9

„Nádherný výhled z hotelu, velmi příjemný personál, welness dobrý, výborné snídaně“

• Vila Zdenka Průměrné hodnocení: 8

„Hezká vilka v tradičním lázeňském stylu se zahradou, možnost parkování na oploceném pozemku, byli jsme zde s malým pejskem, místo je ideální na procházky po okolí i jako výchozí bod na túry, Belianská jeskyně v pěší vzdálenosti, autobusová zastávka přímo před vilou. Zařízení je starší, odpovídá popisu, prostorný obývák s kuchyní, dvě WC. Moc milý majitel, bývalý člen HZS, poskytl veškeré informace. Dvě restaurace 50m od vily, minimarket 500m.“

• Vila Diana Průměrné hodnocení: 6

„Pěkná lokalita“

• Wellness Penzion Strachan Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, útulný penzion. Prostorné čisté pokoje. Vynikající snídaně, personál, wellness. Hezká lokalita pro jakýkoliv roční období.“

• President Hotel Montfort Průměrné hodnocení: 10

„Výhled , wellness,Jídlo“

• Chalupa Za lesíkom Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování čisté, pronajímatelé skvělí. Dokonce nám postavili trampolínu a houpačku pro děti.“

Ski Bachledova – 10 nejlepších hotelů