2. Kosovo hodnocení hotelů
  3. Pristina County hodnocení ubytování k pronájmu
Pristina County Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Redon's City Center Apartment Průměrné hodnocení: 8

„Nedaleko centra Pěkné a čisté vybavení“

• „Líbili se nám přesné instrukce, jak se ubytovat, které byly zaslány přes zprávy na Bookingu. Parkování bylo přímo v garáži pod domem. Ocenili jsme osobní předání klíčů a vřelou komunikaci ze strany majitele. Byt byl velmi stylový a bylo v něm vše, co jsme očekávali! Děkujeme a těšíme se na příští návštěvu!“

• Apartment Prishtina Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo super. Kousek do centra. Byli jsme na 2 noci při cestě do Albánie. Tento apartmán určitě doporučuji.“

• Lux Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Personal“

• „Útulný byteček nedaleko centra“

• Flower House in the City Center! Průměrné hodnocení: 10

„Very nice“

• KENT Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán je velký, prostorný, světlý. K dispozici vše potřebné vč.kávy, čaje, oleje, soli. V koupelně fén a kosmetika. Majitel velmi ochotný a vstřícný, poradí a doporučí. Využili jsme transfer z/ na letiště, který ubytování nabízí za příznivou cenu. Děkujeme.“

• Boulevard Prishtina Průměrné hodnocení: 7

„Skvělá lokalita v centru, ochotný majitel, při double rezervaci nám zařídil náhradní pokoj.“

• Pristina Select Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo 10 m od centra (sochy Zahira Pajaziti či bulváru Matky Terezy). Parkování zdarma dostupné přímo za domem, vstup do domu zezadu (ne z ulice). Komunikace s hostitelem naprosto super!“

• ORA-PRN,cosy apartment in the city center Průměrné hodnocení: 9

„Nádherná terasa. Milý pan majitel. Dobrá lokalita, parkování v podzemmní garáži.“

Pristina County – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 13 555 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com