2. Comentarii despre hoteluri în Slovacia
  3. Comentarii despre hoteluri în Nitriansky kraj
Nitriansky kraj Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Zámocká koruna u Hoffera Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, camera mare, un interier decorat cu mult gust, micul dejun - extraordinar, parcare mare.....totul a fost SUPER! Cu siguranta, ne vom intoarce aici!”

• Hotel Viliam Frano Scor din comentarii: 10

„Un loc foarte liniștit in afara orașului”

• Zámocká koruna u Hoffera Scor din comentarii: 10

„Personal amabil, curățenie, locație bună, recomand cu drag. Mi-aș dori și în țara mea așa ceva.l”

• Terezia Scor din comentarii: 10

„Ciubărul, sauna, locația încăpătoare, bucătărie și gradina spațioasă pentru activități de grup.”

• HARRYS City Motel Scor din comentarii: 9

„Camere curate,mobilier bun,lenjerii curate,miros plăcut”

• Hotel Oko Scor din comentarii: 10

„Hotelul a fost excelent. Aprope de universitate și de centru. Micul dejun foarte variata..și mai ales prânz de bisness cu 7 euro ff bun.”

• Hotel Viliam Frano Scor din comentarii: 10

„Totul ok”

• HOTEL EUROPA Scor din comentarii: 10

„A fost foarte frumoasă si curată locația. Locul este linistit, mic dejun gustos, personal amabil.”

• Hotel Slobi Scor din comentarii: 8

„Este vorba de un hotel ce a fost transformat probabil dintr-o cladire industriala. Camerele sunt proaspat renovate dar mobilierul prezinta uzura( saltelele).Baia este minuscula dar curata.Bucataria comuna este dotata ok si functionala.In ceea ce priveste personalul am de remarcat faptul ca dupa ce s-a incercat odata telefonic inainte de sosirea noastra( grup de trei familii) si odata in momentul sosirii comasarea camerelor ( ele fiind de 5 paturi) si noi fiind 8 persoane,pana la urma ( hotelul fiind aproape gol) ne-au lasat asa cum rezervasem initial prin Booking.Am avut insa parte de un limbaj rastit din partea receptionerei asta dupa ce am asteptat o ora sa ne primeasca cineva in hotel.Dansa era plecata si ce-i drept ne-a trimis un mesaj ambiguu cu 24 de ore inaintea sosiri,mesaj omis de noi. Una peste alta raportul pret calitate este ok dar nu as mai reveni acolo.Exista o multitudine de variante pe care sa le alegi fara sa tolerezi nervii cuiva in mod gratuit.”

• Chateau Appony Scor din comentarii: 8

„Locul este foarte frumos si ingrijit.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Nitriansky kraj