2. Литва: відгуки про готелі
  3. Alytus County: відгуки про помешкання для відпустки
Alytus County Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• GREY PINE HOUSE Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, навіть необхідні дрібниці є в помешканні (чай, кава, сіль, сахар)“

• Apartment in the City center Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти зі всіма зручностями(пральна машина, фен, праска, посудомийна машина). Зручне місце розташування.“

• Holiday House & Sauna in Druskininkai Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно, чиста охайна постіль, багато посуду, навідь прикрашена зала до нового року! Дітям сподобалось! Є місце для гри в настільні ігри. красива територія! Ліжка великі та гарні матраси.“

• Agneta Apartamentai Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місцерозташування. Ввічливий персонал. Всі зручності є в номері.“

• Alyvų tako studija Оцінка за відгуками: 10

“Дуже файна квартира. Вона мені дуже сподобалась. Є посуд гарний, є євроремонт, є кава чи чай навибір, є дуже прикольна душева в ній є шампунь, кондиціонер і гель для душу, є пральна машинка з капсулками пральними , є мікровольнова пічка, є столік, кухня, і балкончик красивий повністю стекляний. І дівчинка адміністратор квартири дуже приємна. Зустріла і провела. Дякую у вас квартира на всі 10000% кайфу.“

• Guest House Mr Fox Оцінка за відгуками: 9

“Гарне розташування, у номері є все необхідне для проживання - рушники, білизна, посуд. Є веранда, що дуже доречно у теплу погоду.“

• Tech Spa Coliving&Coworking Spaces Оцінка за відгуками: 10

“Просто прелічу плюси: Локація, чистота, коворкінг, кухная та номери (особливо їх продуманість), атмосфера, зони відпочинку, зручності, температурний режим... . Абсолютно кожен аспект був на надзвичайно високому рівні, ми навіть такого не очікували))) Якщо говорити про ціну/якість, то ціна може бути занизькою. Ну дуже класно!!!“

• Inga Vacation House Оцінка за відгуками: 10

“У нас була мансарда зі своїм входом. Дуже затишне романтичне місце😍☺️ Все є для комфортного перебування. Рекомендую, все сподобалось. Обов'язково приїдемо ще! Ačiū labai!“

• Trikampis MIŠKO NAMELIS Druskininkų centre Оцінка за відгуками: 10

“Чудове помешкання для сімейного відпочинку. Чисто. Є все необхідне. Навіть настільні ігри та книги. Поруч головний парк, кафе і магазини. Ми із задоволенням оберемо цей будинок для відпочинку знову. Рекомендую мати при собі спреї від комарів. У будинку є фумігатор, але хочеться ввечері посидіти на вулиці, а комарів багато.“

• Vila Nikolas Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалося.Чисто,зручно та затишно.Ввічливі та чуйні господарі.Тихий район.Є все,що необхідно,ще чай та кава,гігієнічні засоби,капці.Ціна-якість відповідно.Рекомендую 🔥👍“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Alytus County

на основі 30 024 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com