2. Malta - hodnotenia hotelov

8,2

8,1

• Ohodnotené: 6. júna 2024

Veľmi dobré
    • Izba Superior s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami a výhľadom na more – vyššie poschodie
    • 6 nocí

Predražené pivo a nemožnosť platiť peniazmi.

Termín pobytu bol jún 2024

• Ohodnotené: 11. mája 2024

• Skupina priateľov
    • Trojlôžková izba s výhľadom na more
    • 1 noc

Výborná lokalita, pekný hotel. Strava bola veľmi chutná

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 24. mája 2023

Dobré
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s výhľadom na more
    • 7 nocí

starsi hotel, dost daleko od centra a obchdodov

cena, vybavenie

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 22. októbra 2022

Dobré
    • Izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami a výhľadom na more orientovaná na juh

Recepčný personál mohol byť príjemnejší. Posteľ mohla byť pohodlnejšia.

Dobrá poloha a výhľad na more.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 15. septembra 2022

• Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Ak je standard room tak sú staršie izby. Na izbe nieje safe, ani kanvica ani poháre aj keď je to napisane v inštrukciach ktoré dostanete od recepcie. Recepcia to riešila až na druhý krát. Raňajky stále rovnaké a na 4* slabý výber. Lokalita je odrezana od sveta a pokiaľ nemáte auto tak nieje čo večer robiť.

Hotel mal bezplatné parkovisko keďže sme mali požičané auto. Blízko prístav na výlet na Gozo a Comino. Hotel má pláž s bezplatnými lehátkami ale je blízko prístavu.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 6. augusta 2022

9,0
    Cítili sme sa ako v raji
    • 5 nocí

Krásny výhľad na more z izby, jedálne, reštaurácie... Hotelová pláž s malým množstvom ľudí. Ideálne miesto na relax. Izba bola pekná, priestranná

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 21. septembra 2021

Dobré

Na ranajky bolo stale to iste a ponuka slaba. Pecivo len jeden druh aj to stare. Na veceru bolo vzdy velmi dobre predjedlo, ale hlavne jedla neboli velmi chutne aj ked ponuka vyzerala dobre. Cistota v jedalni by mala byt tiez lepsia, pomocny personal pomaly a nie velmi ochotny. Poloha hotela je dobra akurat tak na cestovanie na vedlajsie ostrovy - preto sme si aj tento hotel vybrali. Inak najblizsie mestecko je vzdialene cca 15 minut busom. Voda v hoteli nie je pitna a 2L flasa vody stoji v hoteli 2,50 eur. Voda v meste 1,50 za 6 litrov. Hotel bol plny hlucnych turistov.

Hotel je pekny, vstupna hala paradna. Izby velke, bazen pekny, so slanou vodou. Krasny vyhlad na more z hotela. Plaz pri hoteli je velmi pekna, aj ked malinka. Horsie je to uz s morom, vstup do mora nie je velmi prijemny a je tam vela rias. Na plaz sa ide tunelom popod cestu, co bolo super.

• Ohodnotené: 2. septembra 2021

VYBAVENIE KÚPEĹNE,ŠPINAVÁ PODLAHA V JEDÁLNI

Výhlad z izby a okolie.

• Ohodnotené: 30. augusta 2021

Dobré

Neustály monotónny zvuk nejakého zariadenia, ktorý prichádzal potrubím za okienkom v kúpeľni. Fľaša vody za 3.75 € na bare.

Lokalita je naozaj dobrá, Prístav z ktorého sa dostanete do modrej lagúny a na Gólov, je za rohom. Jedlo bolo naozaj dobré. Bazén bol čistý s teplou vodou. Milý personál Vám poradil stále keď ste potrebovali.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 19. júla 2021

JL
    • 7 nocí

Prístup zamestnancov recepcii. Nevazia si hosti. Predrazena restauracia. Nedostatok moznosti sa ist najest.

Výhľady. Investujte do izby na vyssom poschodi s vyhladom na more a bazeny. Blizko terminal na ostrovy Gozo a Comino.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 26. mája 2024

Skutočne výnimočné

Personál a poloha hotela veľmi super. Zastávka pred hotelom ale k dispozícii aj Bolt všade sme sa dostali. Čistota v poriadku. Nám sa veľmi páčilo. Jedlo bolo o niečo horšie nebolo to moc zle. Občas jedlo nedochutene ale oceňujeme veľký výber každé ráno a každý večer. Ale troška soli a korenia to spravilo. My odporúčame určite a ak sa vrátime na Maltu tak toto bude hotel kde sa ubytujeme a určite ho budem aj odporúčať.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 6. marca 2024

Jarné prázdniny s deťmi 2024
    • 7 nocí

Jedine co by som vytkla boli okná, jednu noc bola búrka potom silno fúkalo, piskali nám okná. Prestalo to, keď prestal fúkať vietor. Ale čo som si čítala o Malte a ich stavitelstve, tak sme na tom boli ešte dobre.

Hotel je veľký, má detské ihrisko, hneď pri hotely je autobusová zastávka. Vedela som, že je ďalej, nevadilo nám cestovať. Za tu cenu co ponúkajú je to výborná voľba pomer cena- kvalita. Bola som nadmieru spokojná s veľkosťou izby, aj s posteľami. Boli sme 2x dospelý a 2 deti. Mali sme 2x king size bed, žiadna rozkladacia pohovka pre deti, čo bolo úplne super. Pozitívne hodnotím aj vanu v kúpeľni. Jedlo bolo super, stále na večeru niečo iné, bol samozrejme nejaký základ a potom jedla co obmienali. Jedlo bolo chutné, dobré. Nemám im co vytknúť. Hotel ponúka aj zrekonštruované izby s doplatkom.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 15. decembra 2023

1,0
    Neopodrúčam
    • Suita Junior s výhľadom na more

Izba zapáchala močovinou, napriek opakovaným sťažnostiam na zápach personál hotela nič neriešil.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 10. novembra 2023

Paradis
    • 8 nocí

Príjemný personál Čistota Výborné večere Autobusová zastávka hneď pred hotelom Veľmi veľká izba

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 19. októbra 2023

Skutočne výnimočné

Páčila sa mi lokalita a pláže v okolí. A samozrejme výhľad z izby na more bol nad očakávania.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 13. júla 2023

• 7 nocí

Krásny zrekonštruovaný hotel s milým personálom a animátorským tímom. Raňajky a večere boli pestré a chutné. Priestor hotela ako aj izby boli čisté. Hotel pre rodinu s deťmi ako stvorený. Neďaleko hotela sú krásne piesočnaté pláže /Mellieha bay, Paradise Bay/, na ktoré sme sa dostali s Bolt taxi za 4 -10 EUR. Hneď pred hotelom je prístav, z ktorého sa môžete dostať na ostrov Comino alebo na pláž Blue Lagoon.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 24. februára 2023

5,0
    Zodpovedajúce
    • 1 noc

Vybavenie v izbe bolo zlé. Keď sme zapli svetlo, začalo vydávať nepríjemný zvuk. SPA/Bazén bol otvorený len do 18.00, oproti minulému hotelu, ktorý mal bazén a SPA otvorené do 23.00, veľký fail. Hlavne keď sa človek vráti po celodennom výlete z Malty, rád by si troška odpočinul v SPA, ale teda nedá sa. Hotelový bar má naozaj zlé až nechutné koláče, nechápem jak to môžu vôbec predávať. Kokteil sme ani nedopili.

Lokalita

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 3. októbra 2021

5,0
    Zodpovedajúce

izby boli malé, so starým vybavením a nepohodlnými malými posteľami

raňajkový výber bol veľký a jedlá boli chutné, rezort pôsobil skvelým dojmom

• Ohodnotené: 1. augusta 2021

6,0
    Príjemné
    • 5 nocí

mali sme obyčajnú izbu s výhľadom na more, izba bola veľká ale nàbytok bol starý a tiež vybavenie, upratovanie nič moc. Izba bola pripravená hodinu po plànovanom check-in

lokalita

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 1. mája 2024

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 16. marca 2024

• Skupina
    • Štvorlôžková izba s výhľadom na more

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 16. marca 2024

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 9. októbra 2023

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 25. júla 2023

• 9 nocí

Termín pobytu bol júl 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: