2. Malta – opinie o hotelach

8,5

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Hotel warty polecenia
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe – w pobliżu basenu

zapach papierosów po wejściu do pokoju - potrzebne było wietrzenie pokoju, słaba obsługa kelnerska w restauracji na 6 piętrze (recepcja). zimna woda w jacuzzi

bardzo dobra lokalizacja i piękny wystrój hotelu, wielkość pokoju i jego wyposażenie, uprzejmość personelu recepcji, ładny i czysty basen zewnętrzny i wewnętrzny.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z panoramicznym widokiem na morze i tarasem

Słabe sniadania rozcieńczone soki z kartonu jajecznica z proszku

Bardzo dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój Rodzinny typu Classic z widokiem na ogród (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

czystość pokoi

Bardzo dobre ,urozmaicone,dzieciom smakowało

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

Jestem zadowolony z pobytu
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Próbę zameldowania do pokoju nie tego który był wcześniej wykupiony.

Śniadania bardzo dobre oraz lokalizacja. Bardzo pomocna dla osób nie znających j. angielskiego pracująca w tym hotelu pani Marcelina .

• Ocena dodana: 20 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Ciągle awarie prądu, niestety stan łazienki w pokoju 319 daje dużo do życzenia. Cieknącą woda z rury zalewa podłogę za toaletą płytki odpadają na podłodze, prysznic słabej jakości i zbyt ciemno w korytarzu zwłaszcza przy szafie.

Obsługa na recepcji, restauracji, personel sprzątający szczególne podziękowania generalnie poza Panem na basenie wszyscy bardzo pozytywni. Śniadania ok choć nudne bo codziennie to samo a pewnie hotel zatrudnia Szefa Kuchni. Pakiet sportowych kanałów i przede wszystkim lokalizacja hotelu.

• Ocena dodana: 11 marca 2024

Bardzo przyjemnie
    • Pokój dwuosobowy typu Superior Deluxe z częściowym widokiem na morze,

Obsługa damska w barze.Ciagle się myliła na moją niekorzysc

Standart i komfort

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Lokalizacja perfekcyjna, blisko centrum Valetty, a jednocześnie cisza i piękny widok. Bardzo sympatyczna obsługa.

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

Nic

Bardzo dobre śniadania, różnorodne potrawy, każdy coś sobie wybierze. Bardzo przyjazny i pomocny personel. Hotel godny polecenia.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2024

Dawnej chwały cień
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Otrzymaliśmy inny pokój niż na rezerwacji. Zamiast pokoju z podwójnym łóżkiem na 6 piętrze z widokiem na mury Valetty otrzymaliśmy pokój na 2 piętrze z 2 łóżkami pojedynczymi na z widokiem na dziedziniec i drugą część budynku. Nie zwracaliśmy na to uwagi, bo nasz wyjazd polegał na aktywnym zwiedzaniu i w hotelu tylko nocowaliśmy. Hotel ma swoje lata, co rzuca się w oczy w dość leciwym wyposażeniu. W łazience notorycznie psuła się spłuczka, sprzęty i meble miały liczne uszkodzenia ze starości.

Stylowy hotel przy centrum zabytkowej Valetty. Bardzo uprzejmy i miły personel. Przyjemne zaplecze rekreacyjne w postaci basenu, siłowni i SPA. Bogate śniadania, choć każdego dnia takie same.

• Ocena dodana: 13 stycznia 2024

Pobyt udany.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Podczas pobytu wiało, co powodowało, że w pokoju bardzo było to odczuwalne (nieszczelne drzwi balkonowe). Klimatyzacja zgodnie z opisem na stronie hotelu miała mieć możliwość grzania, jednak w naszym pokoju to ogrzewanie nie działało. Ponadto bardzo irytujące było skrzypienie zawiasów w drzwiach łazienki.

Śniadania bardzo dobre, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie., Świetna lokalizacja w pobliżu dworca autobusowego. Personel bardzo życzliwy i skory do pomocy.

• Ocena dodana: 8 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Brzydki zapach przed hotelem. Elewacja hotelu wymaga odnowienia.

Śniadanie bogate i urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja genialna. Bardzo blisko głównej bramy Valletty i głównego Dworca Autobusowego. Można w miarę szybko dojechać autobusem w dowolne miejsce wyspy. Wysoki poziom obsługi gości.

• Ocena dodana: 18 grudnia 2023

Niestety duże rozczarowanie
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Niestety hotel nie zasługuje na pięć gwiazdek i tutaj mocne rozczarowanie - po pierwsze: początkowo otrzymaliśmy pokój który był dedykowany osobie niepełnosprawnej na wózku , oczywiście nie taki został przeze mnie zamówiony, po interwencji dosyć niemiła pani na recepcji powiedziała, że to pomyłka i przydzieliła pokój z dostawką , a zamawiany był duble bed ( poleciła najpierw sprawdzić pokojowej czy jest sprzątnięty - była godz. 20.00 wieczorem !!! ). Po kolejnej interwencji i długim oczekiwaniu otrzymaliśmy pokój który w miarę odpowiadał wcześniejszej rezerwacji z wyjątkiem łazienki ( obrzydliwa cerata na wannie ). Całość zakwaterowania i wymiany pokojów trwała ponad godzinę i wywołała niepotrzebny stres. - po drugie: nikt nas za tą sytuację nie przeprosił, ale skrupulatnie zablokowano na karcie kredytowej 100 EUR na poczet ew. zniszczeń bądź wydatków. W dniu wyjazdu recepcjonistka po mojej interwencji powiedziała, że anulowała tą blokadę na terminalu ale nie może dać mi potwierdzenia po to stare urządzenie i nie drukuje. Środki do tej pory nie wróciły na kartę. - po trzecie: w tym pięciogwiazdkowym hotelu suszarka do włosów nie jest na wyposażeniu łazienki !!!, Próbowałem ja pożyczyć na recepcji ale odesłano mnie do pani na basenie, ta powiedziała że ma tylko jedną i nie pożyczy ale żebym zadzwonił na room service to może mi pomogą. Zrezygnowałem ! - generalnie: nie polecam tego hotelu , bardzo się rozczarowałem, liczyłem na większą atencję ze strony personelu i warunki hotelowe godne gwiazdek i ceny. Otrzymałem zwykły, standardowy max trzygwiazdkowy stary, wymagający już odświeżenia hotel na jedną góra dwie noce . I piękny widok z okna nie jest w stanie tego zrekompensować.

- lokalizacja blisko Starego Miasta w Valleccie - komfortowe łóżko, - czysto, codziennie było sprzątane - dobre i urozmaicone śniadania - balkon i piękny widok z okna - możliwość pozostawienia bagażu na recepcji

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 4 grudnia 2023

Polecam pobyt w hotelu ze względu na bardzo dobrą lokalizacje.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe Superior z balkonem

Bardzo miły personel chętny do pomocy. Śniadania bardzo dobre. Restauracja hotelowa godna polecenia. Bardzo dobre wina z winnic maltańskich.

• Ocena dodana: 28 listopada 2023

świetna lokalizacja, basen, śniadanie
    • Pokój rodzinny – przy basenie (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

pokoje na poziomie basenu trochę przechodzone, pachnie trochę stęchlizną i wystrój trochę już potrzebujący odświeżenia, w umywalce tylko wrzątek, kawa do śniadania słaba (lepsza za dodatkową opłatą

Byłam z mamą i dwójką dzieci - 7 i 2 lata, miałyśmy pokój rodzinny - czyli 2 połączone pokoje, duże, wygodne, serwis 2 razy dziennie, codziennie uzupełniana woda, kawa, herbata, czekoladki. Uśmiechnięta, pomocna obsługa, rewelacyjna lokalizacja blisko centrum i dworca autobusowego (5 min piechotą do autobusów jeżdżących po całej wyspie), bardzo dobre śniadanie - dużo rzeczy do wyboru (stacja z jajkami i naleśnikami, owoce, warzywa, sery, pierożki, słodkie wypieki), basen wewnętrzny duży, komfortowy, otwarty od wczesnych godzin do późnych. Basen wewnętrzny duży, nawet jak było tam 15 osób, nie było tłoczno, ale przez większość czasu basen prawie pusty. Zewnętrzny basen duży, ale jednak było za chłodno, żeby korzystać.

• Ocena dodana: 25 listopada 2023

Położenie , na obrzeżach Valletty

• Ocena dodana: 15 listopada 2023

Przyjemny basen, dobre śniadanie
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze

Czekali do punkt 14 aby dać pokój … miejsce dla emerytów :)

Dobre miejsce z dużym basenem w dobrej lokalizacji

• Ocena dodana: 11 listopada 2023

Pobyt był wyjątkowy.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

To co mi się nie podobał, to wykładziny w pokojach i w hotelu. Nie jest to higieniczne i antyalergiczne rozwiązanie, tym bardziej, że hotel nie jest nowy, zatem wykładziny również były wieloletnie. W pokoju unosił się jej specyficzny "zapach". Wymieniłabym je na płytki. Ponadto kawa i herbata serwowana do śniadania była obrzydliwa. Musiała kupować cappuccino za 3 euro, żeby napić się czegoś dobrego. Uważam, że przy pięciogwiazdkowym hotelu kawa i herbata powinny być w cenie śniadania i na odpowiednim poziomie.

Generalnie większość rzeczy mi się podobało. Przede wszystkim baseny i strefa rekreacji. Bliskość hotelu do centrum zdecydowanie działa na plus. Bardzo wygodne materace do spania. W żadnym hotelu nie spało mi się tak dobrze.

• Ocena dodana: 6 listopada 2023

Miło, pogodnie i oczywiście pięknie.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe Superior z balkonem

Denerwujący hałas - stukanie pochodzący z kratek dylatacyjnych od strony podjazdu do hotelu.

Lokalizacja, baseny zewnętrzny oraz wewnętrzny, różnorodność potraw na śniadanie. Sporej wielkości pokoje Deluxe Superior. W łazience prysznic oraz osobno wanna.

• Ocena dodana: 4 listopada 2023

Brak

Położenie hotelu trochę na uboczu w cichym miejscu ale blisko centrum . Ciepły basen wewenetny, dostepne ręczniki. Spa, masaże. Fajny basen zewnętrzny z widokiem na okice.Możliwość zamówienia jedzenia i napojów, mimo że skończył się sezon. Wciąż otwarty ze względu na dobrą pogodę. Mala hotelowa plaża z dostępem do morza. Pokoje sprzątane regularnie, dostępny zestaw do kawy, zestaw kosmetyków do kąpieli. W pokoju szlafroki. Obsługa miła pomocna, uczynna. Śniadanie standardowe, ale zawsze można coś wybrać. .Bezpłatny garaż podziemny.

• Ocena dodana: 16 września 2023

Wybierz ten hotel, jeżeli chcesz jednocześnie „poleżeć” i zwiedzić miasto.
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze

Widać, że hotel ma swoje lata. Pokój, który dostaliśmy był chyba dawno nie używany - zapach.

Położenie, tuż przy najpiękniejszej części Valletty. Basen hotelu, umiejscowiony nad samym morzem, gwarantuje niesamowite widoki na przepływające statki i łodzie.

• Ocena dodana: 3 września 2023

Super hotel na wypad na Maltę!

Wszystko było OK!

Świetna lokalizacja przy samym centrum Valletta. Duży i przepiękny basen z pełną infrastrukturą i barem. Zawsze dostępne leżaki i parasole. Do zamówienia przy basenie: dania, przekąski i napoje - również alkoholowe. Po minięciu basenu jest prywatne wejście do morza, a właściwie zatoki. Woda czysta, ciepła, unosząca a wrażenia niesamowite. Pokój hotelowy duży, wygodne duże łóżko, lodówka, ekspres do kawy, czajnik. Pokój sprzątany nawet 2 razy dziennie. Widok z pokoju mieliśmy na zatokę i marinę z żaglówkami. Śniadania super, bardzo bogaty wybór. Na terenie hotelu są restauracje i bary - wszystko na wyciągnięcie ręki. Spod hotelu UBER-em pojedziecie wszędzie za kilka EURO, na lotnisko max. 12 EURO. Blisko dworzec autobusowy do eksploracji całej Malty! Pokoje dostępne od godziny 15.00, ale o 12.00 nasz był już gotowy. Obsługa hotelu na tip-top! POLECAMY!!!

• Ocena dodana: 14 maja 2023

Urodzinowy prezent
    • Pokój dwuosobowy typu Superior Deluxe z częściowym widokiem na morze,

Hotel jest ładny, ale ma już swoje lata. W łazience zacinała się spłuczka. Po zgłoszeniu została szybko naprawiona. Niemniej te mechanizmy łazienkowe są już dość wysłużone.

Piękny widok z balkonu na morze. Pokój przestronny. Śniadania zróżnicowane. Położenie hotelu blisko wszelkich atrakcji a jednocześnie nieco na uboczu. Pomocny personel, szczególnie młodzi, uśmiechnięci i pogodni ludzie w lobby. Pomogli nam otworzyć zamek w walizce, który się zablokował, zaopiekowano się też naszymi rowerami.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 21 lutego 2023

Bardzo udany pobyt.
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze

Brak expresu do kawy przy śniadaniu.Chłodna woda w jakuzzi.

Luxus hotelu,basen ciepła woda.

• Ocena dodana: 10 lutego 2023

Wszystko super,gdyby nie te śniadania
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze

Nie działało kilka urządzeń elektrycznych. Trzeba było zgłaszać 2 razy by poprawiono sprzęt. Personel który pojawił się był nieprzyjemnie natrętny wobec żony. Musiałem go wyprosić. Śniadania nie różniły się ani trochę w ciągu całego tygodnia. Żałowaliśmy że poprosiliśmy vouchery na cały pobyt na początku

Byliśmy 7 nocy. Czysto , dobra obsługa. Basen wewnętrzny czynny całą dobę