3. Πελοπόννησος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

9,8

8,6

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαΐου 2024

• Deluxe Οικογενειακή Σουίτα

Καινούργιο κατάλυμμα, πολύ καθαρό,ευγενέστερο προσωπικό

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2024

• Δωμάτιο με King-Size Κρεβάτι και Πρόσβαση για ΑμεΑ

Η ευγένεια και η αμεσότητα των ιδιοκτητων, η τοποθεσία ως εγγύτητα στο κέντρο και συγχρόνως στην ηρεμία. Η αρμονία και η εργονομία των χώρων.

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2023

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Χρειάζεται περισσότερο προσοχή στην καθαριότητα για παράδειγμα τα σκεύη της κουζίνας

Τα καταλύματα ήταν εξαιρετικά ευρύχωρα καί οι οικοδεσπότες ευγενικοί και καλλιεργημένοι.

• Υποβολή σχολίου: 10 Σεπτεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό, το διαμέρισμα πολύ όμορφο σε σημείο που μπορούσες εύκολα όπου ήθελες. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με τη διαμονή μας εκεί.

• Υποβολή σχολίου: 1 Σεπτεμβρίου 2023

«Ολα ηταν τελεια !!!»
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το καλυτερο δωματιο ξενοδοχειου που εχω διανυκτερευσει! Ευρυχωρο, μοντερνο και καθαρο (η καθαριστρια εμπαινε καθε μερα). Η θεα καταπληκτικη οπως και η πισινα με το μπαρ.. Η Ειρηνη και ο Παναγιωτης μας κανανε να νιωσουμε σαν να ειμαστε στο σπιτι μας.. Τους ευχαριστουμε πολυ και σιγουρα θα τους ξαναεπισκεφτουμε..

• Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Καινούρια διαμερίσματα, πεντακάθαρα με όλες τις ανέσεις!Οι ιδιοκτήτες Παναγιώτης και Ειρήνη καταπληκτικοί άνθρωποι, φιλόξενοι ,εξυπηρετικοί και πάντα με το χαμόγελο !!!!Είναι πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν σε ότι χρειαστεί ή προκύψει!Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!Σίγουρα θα γίνει η μόνη επιλογή μας στο Τολό.Ευχαριστουμε πολύ για όλα!🤗

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2023

«Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν υπήρξε κάτι που μας ενόχλησε.

Το προσωπικό που ήταν πολύ φιλικό, εξυπηρετικό και σε ένα θέμα που είχαμε μας εξυπηρέτησε με την καλύτερη δυνατή λύση! Η θέα από το μπαλκόνι εντυπωσιακή. Το δωμάτιο άνετο καινούργιο και πεντακάθαρο.

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα με θέα στον Κήπο

Άριστη εξυπηρέτηση και καθαριότητα!!

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2023

«Αξίζει 10+»

Δεν υπάρχει κάτι.

Δύο υπέροχοι άνθρωποι, ο Παναγιώτης και η Ειρήνη ανέλαβαν ένα παλαιό κατάλυμα και το ανακαινίζουν σιγά σιγά πλήρως. Τα καινούργια είναι χάρμα οφθαλμών. Και συνεχίζουν. Τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο για την προσπάθειά τους, το μεράκι τους και κυρίως για τη συμπεριφορά τους προς τους επισκέπτες.

• Υποβολή σχολίου: 25 Αυγούστου 2023

Όλα ήταν τέλεια

Άψογο κατάλυμα που αξίζει σε όλα την τιμή του, άψογη σχέση ποιότητας-τιμής. Ανακαινισμενο με άψογα υλικά. Δύο μεγάλα ευρύχωρα δωμάτια με τηλεόραση και κλιματισμό και στα δύο δωμάτια. Οι οικοδεσπότες φιλικοί και πρόθυμοι να σε ξεναγήσουν στην περιοχή και να σου συστήσουν ωραία μέρη για μπάνιο και φαγητό. Η περιοχή έχει ωραίες παραλίες για οικογένειες με παροχές για όλες τις προτιμήσεις. Ευχαριστούμε πολύ για όλα

• Υποβολή σχολίου: 25 Αυγούστου 2023

«Μια υπέροχη διαμονή»
    • Standard Τρίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Ηταν ολα υπεροχα καλύτερα απο οτι περιμεναμε,η ειρηνη κ ο Παναγιώτης είναι οι πιο φιλόξενοι ανθρωποι κ ολο με το Χαμογελο,το δωμάτιο παντα περιποιημενο κ καθαρο με τις γλυκιές κυριες που μας Καθαριζαν,αξιζει οσο τπτ η διαμονη,σας ευχαριστούμε για ολα

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2023

• Standard Τρίκλινο Δωμάτιο

Πάρα πολύ όμορφο και φιλόξενο περιβάλλον, πεντακάθαρο δωμάτιο, πολύ άνετο και με όλες τις ανέσεις... όσο για τους οικοδεσπότες δεν έχω λόγια, πάρα πολύ ευγενικοί και πολύ βοηθητικοί ακόμα και όταν έπαθε μια ζημιά το αυτοκίνητο μου , μου πρόσφεραν την πολύτιμη βοήθεια τους και οι διακοπές μας συνεχίστηκαν κανονικά σα να μη συνέβη τίποτα... Το συστήνω ανεπιφύλακτα ότι καλύτερο...!!!

• Υποβολή σχολίου: 19 Αυγούστου 2023

«Θα ξαναπάμε σίγουρα σε αυτό το ξενοδοχείο!!!»
    • Standard Τρίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Θάλασσα

Το μόνο αρνητικό ήταν η ανηφόρα που βρισκόταν το ξενοδοχείο αλλά αξίζει λόγω θέας

Εξυπηρέτηση άψογη ευγενικοί και προσχαροι.υπεροχη η θέα από το μπαλκόνι

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα

Τέλειο ξενοδοχείο..οι οικοδεσπότες καταπληκτική άνθρωποι..για τη καθαριότητα δεν έχω λόγια...αστραφταν όλα...θά ξανα πάμε σίγουρα...ευχαριστούμε για όλα..πέρασε τέλεια.

• Υποβολή σχολίου: 8 Αυγούστου 2023

«ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ -ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν υπάρχει πραγματικά τίποτα αρνητικό στη διαμονή μας στο χώρο αυτό ΑΠΕΝΑΝΤΊΑΣ μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις και από τη διαμονή και από τη φροντίδα του Παναγιώτη και της Ειρήνης.

· Ο χώρος είναι εξαιρετικός ,Δωμάτια πεντακάθαρα, δροσερά ,ανετα , με μεγάλα μπαλκόνια και σε εξαιρετική τοποθεσία έχεις στα πόδια σου το Τολό και έχεις απόλυτη ησυχία, Το κυριότερο όλων είναι ότι σε υποδέχονται δύο υπέροχοι άνθρωποι ,ο Παναγιώτης και η Ειρήνη που σε κάνουν να αισθάνεσαι ότι κάνεις διακοπές σαν να είσαι πραγματικά στο εξοχικό σου. Πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν σε ότι χρειαστείς και να σου δώσουν οδηγίες για να περάσεις όμορφα. Σε κερδίζουν με την πρώτη ματιά !!! Θα ξαναπάμε σίγουρα !!!! Φεύγοντας μας έκαναν δώρο και ένα βότσαλο-μάτι ... Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία θα τα πούμε σύντομα!!!!!

• Υποβολή σχολίου: 7 Αυγούστου 2023

«Ολα τέλεια!!»
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καλο δωμάτιο, ανακαινισμενο , σε ωραια τοποθεσια! Φιλικοι και εξυπηρετικοι οι ιδιοκτητες! Θα το επελεγα ξανα!!!!!

• Υποβολή σχολίου: 29 Ιουλίου 2023

• Δωμάτιο με King-Size Κρεβάτι και θέα στον Κήπο

Ηταν πολύ ευγενικοί οικοδεσπότες, μας έκαναν να νιώσουμε άνετα και σαν στο σπίτι μας. Ήταν πολύ καθαρά (ερχόταν κάθε μέρα η καθαρίστρια να μας καθαρίσει). Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε οικογένειες καθώς και το μέρος ήταν ιδανικό για παιδακια. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε.

• Υποβολή σχολίου: 24 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν παρά πολύ άνετα όμορφα και καθαρά τα δωμάτια ! Οι οικοδεσπότες είναι πολύ πρόσχαροι άνθρωποι και ευγενική. Το περιβάλλον σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Σίγουρα θα το ξανα επισκεφτώ στο μέλλον!

• Υποβολή σχολίου: 23 Ιουλίου 2023

Εξαιρετικό
    • Δωμάτιο με King-Size Κρεβάτι και θέα στον Κήπο

Ήταν χαλασμένα τα μάτια της κουζίνας και δεν μπορούσα να φτιάξω έναν καφέ!!

Η καθαριότητα του δωματίου!!!

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιουλίου 2023

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Ψηλά με καλή θέα στη θάλασσα και στο Κορωνήσι. Καλοσυνάτοι ιδιοκτήτες με χαμόγελο. Πρόθυμοι να σ' ενημερώσουν για οτιδήποτε. Ομιλητικοί και φιλόξενοι. Υπάρχει πολύ καλή πισίνα στα τριάντα μέτρα από το Villa Irene. Αλλά όταν έχεις τις θαυμάσιες θάλασσες της περιοχής δεν είναι και τόσο απαραίτητη.

• Υποβολή σχολίου: 20 Ιουλίου 2023

• Standard Τρίκλινο Δωμάτιο

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ .ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ .ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΊΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ!

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το δωμάτιο ήταν μοντέρνο, ευρύχωρο, λειτουργικό. Όλοι οι χώροι έλαμπαν από καθαριότητα. Το προσωπικό ήταν χαμογελαστό, πρόσχαρο και εξυπηρετικό. Οι ιδιοκτήτες, ο Παναγιώτης και η Ειρήνη, ήταν φιλόξενοι, εξυπηρετικοί και προόσχαροι. Είναι από τους ανθρώπους που πραγματικά αγαπούν αυτό που κάνουν. Χάρη σε αυτούς τους ανθρώπους θα επισκέπτομαι το Τολό συχνότερα!

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Ήταν όλα υπέροχα! Υπέροχοι οικοδεσπότες! Μας κέρδισαν αμέσως. Το δωμάτιο υπέροχο και άνετο για οικογένεια με 2 παιδιά! Καθαρο!!! Το μπαλκόνι και η θέα απίστευτη.Σας ευχαριστούμε για όλα! Εννοείται θα ξανάρθουμε!!!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 18 Ιουνίου 2023

«Θα ήθελα να επισκεφθώ το κατάλυμα ξανά.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικοι ιδιοκτητες, Παναγιώτης και Ειρήνη, πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί, επαγγελματίες. Εύκολη η προσβαση, ωραία θέα, ήρεμο περιβάλλον, χώρος για στάθμευση, πισίνα εξαιρετική. Ξεπέρασε τις προσδοκίες μου.

Έμεινε: Ιούνιος 2023

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: