3. Θεσσαλία κριτικές ξενοδοχείων

9,7

9,4

10,0

• Υποβολή σχολίου: 14 Απριλίου 2024

«Το διαμέρισμα σε κεντρικότατο σημείο με πάρκινγκ στα 100 μέτρα με χρέωση 10 ευρώ/24ωρο.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός. Όλα ήταν άψογα.

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 26 Μαρτίου 2024

Εξαιρετικό
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Πιο κεντρικά δεν γίνεται!!! Καθαριότητα, άνετα δωμάτια, λειτουργική κουζίνα. Όλα υπέροχα. Θα το προτιμήσουμε ξανά!!!

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Τίποτε, όλα ήταν τέλεια! Σίγουρα θα το ξανά επιλέξουμε!!!

Ήταν ευρύχωρο και πολύ καθαρό!! Επίσης ο ιδιοκτήτης είχε φροντίσει την ώρα της άφιξης μας το σπίτι να είναι ζεστό! Ακομη μας άρεσε το γεγονός ότι το σπίτι ήταν στο κέντρο της πόλης!

• Υποβολή σχολίου: 17 Δεκεμβρίου 2023

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Ένα άνετο, ζεστό και πολύ καθαρό σπίτι στο κέντρο της πόλης, στον πεζόδρομο, χωρίς να ακούγεται η φασαρία και ο θόρυβος της πόλης.

• Υποβολή σχολίου: 27 Νοεμβρίου 2023

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Γλυκό καλωσόρισμα με λιχουδιές κατά τη άφιξη μας. Το σπίτι ήταν ζεστό καθ όλη τη διάρκεια διαμονής μας. Πεντακάθαρο και πλήρως εξοπλισμένο, δεν μας έλειψε τίποτα. Κλινοσκεπασματα σε άριστη κατάσταση και αρκετά σε ποσότητα. Το διαμέρισμα βρίσκεται σε κεντρικό πεζόδρομο της πόλης κ έτσι δεν χρειάστηκε να μετακινήσουμε το αυτοκίνητο πάρα μόνο όταν φύγαμε. Είναι ανακαινισμενο με καινούρια εξωτερικά κουφώματα που παρέχουν πολύ καλή ηχομόνωση. Δικαιολογεί απόλυτα τον τίτλο του, πραγματικά νιώσαμε σαν στο σπίτι μας!

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Νοεμβρίου 2023

«Πολύ καθαρό κατάλυμα. Σε έναν σχετικά ήσυχο δρόμο του κέντρου. Κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη..»
    • Γκρουπ

Όλα ήταν άψογα

Πρωινό δεν περιλαμβάνει. Αλλά υπήρχαν καφετιέρες με όλων των ειδών καφέδες. Η τοποθεσία ήταν πολύ κεντρική αλλα σε έναν ήσυχο σχετικά δρόμο

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 26 Οκτωβρίου 2023

«Όλα ήταν τέλεια ευχαριστούμε πολύ!»

Τίποτα

Τα πάντα ήταν τελειο

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το σπίτι ήταν πεντακάθαρο και πολύ άνετο και επιπλέον σε πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο της πόλης.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ. ΩΣΤΟΣΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΕ ΑΚΤΙΝΑ 5 ΜΕ 10 ΛΕΠΤΩΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ .Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ.ΑΦΟΥ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ.

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαΐου 2023

«Μακάρι να μπορούσαμε να μείνουμε περισσότερο!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Το διαμέρισμα είναι πολύ άνετο και καθαρό, νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Η κατάσταση της πολυκατοικίας απαιτεί βελτίωση στους κοινόχρηστους χώρους, γνωρίζω όμως ότι στην Ελλάδα, δυστυχώς, αυτό είναι κάτι πολύ δύσκολο διότι πρέπει να συμφωνούν όλοι οι ιδιοκτήτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στον κέντρο των Τρικάλων, στον πεζόδρομο. Είναι εξοπλισμένο με τα πάντα, είναι πολύ άνετο και καθαρό και το wi-fi πετάει πραγματικά! Υπάρχει πάρκινγκ στον διπλανό δρόμο, όπου μπορεί κάποιος να αφήσει το αυτοκίνητό του πληρώνοντας 10 ευρώ την ημέρα. Οπότε είναι πολύ εύκολο να αφήσεις το αυτοκίνητό σου και να περιπλανηθείς στο κέντρο με τα πόδια. Θέλω να ευχαριστήσω τον κ. Χρήστο,τον οικοδεσπότη, για την φιλοξενία του. Ξεχάσαμε κάτι στο διαμέρισμα, μας ειδοποίησε εγκαίρως και μας το έφερε άμεσα στο Κλειστό Γυμναστήριο των Τρικάλων, όπου βρισκόμασταν για αγώνες, και όχι μόνο έτρεξε να μας προλάβει, αλλά μας κέρασε και ένα κουτί κουλουράκια πεντανόστιμα που έγιναν ανάρπαστα από τα παιδιά που συμμετείχαν στους αγώνες!! Ευχαριστώ πολύ πολύ για αυτήν την εξαίρετη χειρονομία.

• Υποβολή σχολίου: 13 Μαΐου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Όμορφα διακοσμημένος χώρος, άνετα δωμάτια, πολύ κοντά στο κέντρο. Ευγενικοί και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαΐου 2023

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Άνετο σπίτι με μεγάλους χώρους με όλες τις παροχές και πολύ καθαρό. Στο καλύτερο σημείο της πόλης στο κέντρο σε όμορφη περιοχή από όπου όλα τα μέρη είναι προσβάσιμα με τα πόδια. Το πάρκινγκ επίσης είναι σχετικά εύκολο στο δρόμο πολύ κοντά στο σπίτι και δεν δυσκολευτήκαμε αλλά έχει και ιδιωτικά πάρκινγκ στην περιοχή. Ο ιδιοκτήτης πολύ βοηθητικός σε όλα και μας εξυπηρέτησε την τελευταία μέρα να κρατήσουμε τα κλειδιά μέχρι αργά το απόγευμα για να αφήσουμε τα πράγματα μας μέσα ασφαλή κατά την διάρκεια της βόλτας μας εφόσον δεν είχε άλλη κράτηση εκείνη την ημέρα. Το εκτιμήσαμε πολύ αυτό και τον ευχαριστούμε πολύ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα το σπίτι και θα το προτιμάμε πάντα για την εκδρομή μας στα Τρίκαλα.

• Υποβολή σχολίου: 1 Μαΐου 2023

«Πολύ καλό!!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Δεν υπάρχουν αρνητικά σχόλια.

Πολύ άνετο σπίτι σέ τέλεια τοποθεσία. Περάσαμε πολύ ωραία και φυσικά οφείλεται κατά μεγάλο μέρος στο διαμέρισμα!!!

• Υποβολή σχολίου: 23 Απριλίου 2023

«Εξαιρετικό διαμέρισμα!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Αδικείται το διαμέρισμα από την κατάσταση στην οποία βρίσκονται οι κοινόχρηστοι χώροι της πολυκατοικίας.

Εξαιρετικά άνετο διαμέρισμα, φωτεινό και ευαερο, πολύ προσεγμένο. Πολλές πετσέτες, άφθονα είδη υγιεινής, διαθέσιμος καφές, γάλα και ζάχαρη, χαρτί κουζίνας. Δεν έλειπε καμία συσκευή από την κουζίνα. Παρατηρήσαμε ότι υπήρχε και παιδικο καρέκλακι στην κουζινα. Μπάνιο άνετο με καλό εξαερισμό. Πολύ άνετο σαλόνι με δύο καναπέδες και ανάκλινδρο. Άφθονος και καλός φωτισμος, πολλές πρίζες, και πορτατίφ στα υπνοδωμάτια. Πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο της πόλης, δίπλα στον όμορφο πεζόδρομο της Ασκληπιού, κοντά στο ποτάμι, σε πεζόδρομο και ήσυχο. Πολλές επιλογές για παρκάρισμα (εμείς το αφήσαμε σε πολύ κοντινό υπαίθριο πάρκινγκ πληρώνοντας 10 ευρώ την ημέρα και μπαινοβγαιναμε όποτε θέλαμε). Πολύ εξυπηρετικός ο οικοδεσπότης μας. Θα το επιλέξουμε ξανά για τη διαμονή μας στα Τρίκαλα που ήταν μια αποκάλυψη για μας, μια ευρωπαϊκή πόλη!

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 30 Μαρτίου 2023

«Εξαιρετική επιλογη»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Το διαμέρισμα είναι σε κεντρικό σημείο, χωρίς να είναι πρόβλημα το πάρκινγκ. Μεγάλο, με όλες τις απαραίτητες ανέσεις, καθαρό, με εξοπλισμό στην κουζινα, αρκετές διαθέσιμες πετσέτες.

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Φεβρουαρίου 2023

«Ήταν όλα πολύ ωραία, άνετα και καθαρά δωμάτια και γενικά όλοι οι χώροι ήταν ευρυχωροι και καθαροί.»
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

Η τοποθεσία ήταν πολύ καλή, Είχες τα πάντα δίπλα σου.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 19 Μαρτίου 2024

8,0
    Πολύ καλό
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Η υπόλοιπη πολυκατοικία είναι σε άθλια κατάσταση με εμφανή υγρασία να έχει διαβρώσει τους τοίχους και το ασανσέρ με τα κουμπιά διαλυμένα

Το σπίτι βρίσκεται σε εξαιρετική θέση, έχει γίνει μια σοβαρή προσπάθεια ανακαίνισης και ήταν ιδιαίτερα καθαρό.

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιανουαρίου 2024

8,0
    «Διαμονή στο κέντρο»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Μια ατυχη κατάσταση στην καθαριότητα,που μάλλον οφείλεται σε αφηρημαδα,μιας κ σε γενικές γραμμές όλοι οι χώροι ήταν πολύ προσεγμένοι.

Άριστη τοποθεσια,στο κέντρο της πόλης,άνετοι χώροι και πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα.Πολυ φιλικός και εξυπηρετικός ο ιδιοκτήτης.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιουλίου 2023

Εξαιρετικό
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Δεν υπήρξε κάτι που να μην μας άρεσε ήταν όλα καλά

Πολύ καλό άνετο καθαρό και σε πολύ καλή τοποθεσία.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαΐου 2024