2. Görögország hotelértékelések

7,6

• Ingyenes WiFi

8,1

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 25

• 2023. október 24. az értékelés napja

• Pár
    • Szoba kétszemélyes ággyal vagy 2 külön ággyal - erkéllyel és oldalsó kilátással a tengerre
    • Mobilkészülékről küldve

Fürdőszobák teljes felújitásra szorulnak, ebben a kategóriában ez már nem vállalható.

Elhelyezkedés, a személyzet kedvessége.

• 2023. október 20. az értékelés napja

7,0
    Kellemes, kicsit túlárazott szálloda.
    • Pár
    • Szoba kétszemélyes ággyal vagy 2 külön ággyal és erkéllyel - kilátással a városra
    • Mobilkészülékről küldve

A szobákra ráférne egy felújítás, nem változatos reggeli. Összességében inkább 3 csillagosnál felel meg.

Szép patinás épület, tenger melletti elhelyezkedés. Kedves személyzet, tisztaság. Kedden és csütörtökön kellemes zenés program.

• 2023. október 7. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A fürdőszoba elhasználódott,minden hiányosságot “sziloplasztal” javítottak.

Az elhelyezkedése,és a személyzet kedvessége.

• 2022. október 26. az értékelés napja

8,0
    klassz, látszik rajta az idő, de aki bírja ezt a hangulatot, annak ok, a vacsorát nem ajánlom
    • Pár
    • Szoba kétszemélyes vagy 2 külön ággyal - erkéllyel és tengerre nyíló kilátással
    • 5 éjszakára szállt meg

vacsora felejtős

lokáció szuper

• 2022. október 25. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Nagyon pici a fürdő,a kád helyett zuhanyzó jobb lett volna. A kiszolgálás nagyon lassú a bárban.

Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedves. Kényelmes szoba, pazar kilátás.

• 2022. augusztus 4. az értékelés napja

9,0
    sok fecske van az épület mellett, a város elérhető busszal, strand egy ugrás
    • Mobilkészülékről küldve

a vacsora nem volt nyerő

a tengerparthoz közel van

2022. június a tartózkodás időszaka

• 2022. július 2. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Nem volt papucs és fürdőköpeny

A szoba elhelyezkedése, a kilátás, ételek

• 2021. december 16. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Az erkély ajtó nem volt zárható

Közel a belvároshoz és mégis csendes helyen.

2021. szeptember a tartózkodás időszaka

• 2021. október 21. az értékelés napja

Tökéletes helyen
    • Mobilkészülékről küldve

A szobánk nem teljesen egy 4*-os szállodának megfelelőek, de megfelelő és tiszta volt. A falak papír vékonyak, a szomszédokat nagyon lehetett hallani. Annak ellenére, hogy a szálloda lehetővé teszi, hogy a helyszínen fizessük ki, nem csak zárolták, hanem levonták a bankkártyámról az árát, így készpénzes fizetésre már nem volt lehetőség.

A szálloda szuper helyen, kb 15 perc sétára volt az óvárostól. A hall, a közös helységek gyönyörűek. A reggeli pazar, sosem láttam még ennyire változatos reggeli büfét. A bőröndünket ott hagyhattuk a kijelentkezés után.

2021. október a tartózkodás időszaka

• 2021. augusztus 3. az értékelés napja

Gyönyörű szállás, nagyszer
    • 4 éjszakára szállt meg

Nem volt ilyen. Mindennel nagyon elégedettek voltunk.

Bőséges választék volt a reggelinél. A teraszon fogyasztottuk, ahonnan gyönyörű kilátásunk nyílott a tengerre. Minden nagyon finom volt. A szoba tiszta. A medence kellemes volt, napozó lehetőségekkel. Szoba erkélyéről is kilátás a tengerre. A hotel nagyon jó helyen van. Pár lépésre már rengeteg étterem található. Nagyon közel a repülőtér.

• 2021. július 25. az értékelés napja

8,0
    Tetszett a szálloda, az elhelyezkedése, a hangulata, az ételek, a fürdőszoba kivételével
    • 7 éjszakára szállt meg

Annyira pici volt a füdrőszoban, hogy törölközésnél egyszerre értem a kádhoz, a wc-hez és a mosdóhoz, pedig 50 kg vagyok..

Nagyon finom és bőséges választék reggelire és vacsorára, kedves- néha túl ügybuzgó - személyzet az étteremben, a takarítószemélyzet nagyon kedves mintákat hajtogatott a hálóruhámból:D!

• 2023. október 24. az értékelés napja

4,0
    Jobbra számítottam.
    • Egyedül utazó
    • Executive art lakosztály erkéllyel és kilátással a tengerre
    • 3 éjszakára szállt meg

Egy, a leírás szerint felújított, kb. 27 m2 "Executive art lakosztályt erkéllyel és kilátással a tengerre" foglaltam. Ennek ellenére egy kb. 40 m2-es három személyes lakosztályt kaptam. Késő este 11-kor érkeztem a gép késése miatt, ezért az első megdöbbenés után lefeküdtem és gondoltam, hogy másnap reggel kipihenten, majd megkérdezem a tévedés okát. Oldalsó kilátás volt a tengerre, nem felújított szoba, a képekkel ellentétben kb. 20 - 25 évvel ezelőtti fürdőszoba, logó csapteleppel, kopott káddal, nagyon nehezen és nyikorogva csukható elrepedt ajtó, a WC kagyló mozog, nincs megfelelően rögzítve, a bútorok régiek, némelyiket lefestették. Fújt a szél, ezért a nagyon kopott eltolható terasz ajtó nagyon zörgött, mozgott és éjfélkor pár szelet WC papír segítségével sikerült tompítani a zajt, de a szél konkrétan fújt a szobában. Reggel a recepción azt a választ kaptam, hogy ez az amit foglaltam, ez egy felújított szoba, nincs más és vegyem tudomásul, hogy ez az egyik legjobb szoba. :-) De küldenek egy szerelőt, aki megjavítja. Mérnök vagyok, ezért kételkedtem, hogy egy nap alatt kicserélik a teljes terasz ajtót. Estére kaptam egy éket, amivel ki tudtam támasztani az ablakot, így már jobban aludtam. A szél is alább hagyott erejéből. Amúgy a személyzettel semmi gond nem volt, leszámítva a recepciós fiatal hölgyet, aki nem akarta elhinni amit mondok. Fotókat és videó felvételeket is csináltam, egy ideig megőrzöm, ha esetleg valaki mégis látni akarja az illetékesek közül. Sajnálom, ezt leszámítva jól éreztem magam Korfu-n.

A reggeli kiváló. Az elhelyezkedés is jó, bár nagyon szeles félsziget csücskében van, ezzel számolni kell a szobában is, ha fúj a szél.

• 2023. augusztus 22. az értékelés napja

Nagyszerű szálloda és 2 perc sétára isteni tengerpart.

Nem volt ilyen

Csodálatos helyen van és nagyon közel a tengerparthoz. A reggeli és a vacsora is isteni volt, valamint a személyzet is nagyon aranyos és segítőkész volt. Bármikor visszamennénk.

2023. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2022. szeptember 7. az értékelés napja

Rendkívüli
    • Mobilkészülékről küldve

A szomszédom este későn zajongott.

Szoba kényelme, klima, svédasztalos reggeli.

2022. szeptember a tartózkodás időszaka

• 2022. július 28. az értékelés napja

Rendkívüli

Perfekt

• 2022. július 16. az értékelés napja

Design és hangulat kívül belül.
    • 2 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Gyönyörű belső enteriőr. Szép új design szobák.

• 2021. augusztus 7. az értékelés napja

Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is ott szállunk meg.
    • 4 éjszakára szállt meg

A szálloda elhelyezkedése számunkra tökéletes volt, gyalog el lehetett jutni a városban mindenhová, bár a buszmegálló is a közelben volt. Tengerre néző kilátással, 40 méterre lévő stranddal. Az ételek nagyon finomak voltak, reggelire és vacsorára is. A választék bőséges volt. A szoba kényelmes és szép volt, kávé reggelre bekészítve. A személyzet nagyon kedves volt.

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

• 2021. július 18. az értékelés napja

Bármikor visszajönnék.
    • 11 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Nagyon gazdag volt az ételválaszték.

• 2023. október 13. az értékelés napja

2022. május a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 25

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: