3. Μακεδονία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Θεσσαλονίκη κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Θεσσαλονίκη Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Agias Sofias Svolou Center 2 Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Εξαιρετική τοποθεσία, πεντακάθαροι χώροι και ευγενικός ο οικοδεσπότης.»

• The Emerald City Central Apartment, 2-bdrms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλή τοποθεσία! Αρκετά καθαρός χώρος, μας μύρισε καθαριότητα από την στιγμή που μπήκαμε. Πολύ κατατοπιστικές οδηγίες από την διαχείριση του καταλύματος για την πρόσβαση και για οποιαδήποτε πληροφορία! Πολύ καλή σχέση ποιότητας - τιμής! Το κατάλυμα είναι ημιυπόγειο, με τα παράθυρα των δωματίων να βλέπουν σε πεζόδρομο με μαγαζιά ( άρα και αρκετή κίνηση). Όταν είναι ανοιχτά ακούς την φασαρία. Ωστόσο δεν ήταν κάτι που μας πείραξε τόσο, ώστε να κάνει την διαμονή μας εκεί δυσάρεστη. Προτείνεται!»

• Studio City Center Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καταπληκτική τοποθεσία στο κέντρο, εξαιρετικοί οι οικοδεσπότες.»

• The Orange Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Πέρα από την τοποθεσία που με βολεύει απίστευτα (ΟΣΕ, λεωφορεία, τερματισμός ΚΤΕΛ Αθηνών), είναι τόσο όμορφα τα διαμερίσματα (έχω μείνει σε 2 διαφορετικά), τόσο άνετα, φιλόξενα, καθαρά. Σαν το σπίτι μου!»

• The Maroon Bottle Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Ησυχία, εξαιρετικό πρωινό»

• Svolio Welcome Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Ωραία επιλογή...όλα θετικά και για τα λεφτά του πάρα πολύ τίμια επιλογή. Καθαρό και ευρύχωρο...αναπαυτικό κρεβάτι και ωραια κουζίνα και μπάνιο.»

• «Πολυ καλη η τοποθεσία του. Ολα πολυ κοντά. Μια ανασα απο τα λαδαδικα. Ο ιδιοκτήτης πολυ εξυπηρετικός και ειδικα στο check out. Το συστήνω. Υα ξαναπάω σίγουρα .»