2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Ile de France - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Paríž - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  5. Hodnotenia ubytovania Rivoli Vieille du temple

Hodnotenia ubytovania Rivoli Vieille du temple

29 Rue Vieille du Temple, Marais - Centre Pompidou (4. obvod), 75004 Paríž, Francúzsko

1071. z 4 153 dovolenkových prenájmov, Paríž

7,6

6,2

• Ohodnotené: 9. marca 2023

4,0
    Príliš vysoká cena za nízku kvalitu.
    • Apartmán Standard

Nepáčila sa nám všetkým izba - deklarovaná ako apartmán. V skutočnosti išlo o jednu garsónku, rozdelenú po výške na dve veľmi nízke izby, odhadujem výšku 170 cm - 172 cm. Spodná časť od vrchnej nebola oddelená dverami, len veľmi úzkym schodiskom, ale otvoreným, to znamená, že sme vlasti všetci boli v jednej izbe, časti neboli oddelené dverami. Bolo tam všetko, čo bolo uvádzané, avšak napríklad WC v spodnej časti bolo umiestnené hneď vedľa sporáka, s nie dostatočným vetraním a nedostatočným splachovaním. Sme síce rodina, avšak aj tak bolo pre nás nepríjemné pripravovať jedlo na sporáku a o 10 cm vedľa niekto z rodiny používal WC, ktoré bolo ani nie murované ale bola to akási skriňa. Umytie rúk po použití WC bolo možné len v drese v kuchynskej linke, inak by sme po použití WC museli vyjsť na poschodie do kúpeľne. Práčka hrdzavá a keď sme ju chceli použiť, otrasy boli také hlučné, a pohybovala sa po kúpeľni, že sme ju radšej vypli a bielizeň sme si prali v rukách. Uvádzaná bola aj sušička, avšak samostatná sušička nebola, len spolu s práčkou 2v1, kde sa však sušička nedal samostatne použiť, len ako súčasť pracieho programu - takže sme ju z dôvodu, uvedeného v predchádzajúcej vete, nemohli použiť. Sprcha bola čistá, ale taká nízka, že sprchovať sa dalo len posediačky. Celkový náš dojem bol taký, že skutočnosť nezodpovedá propagačným fotografiám. Navyše v izbe síce bolo čisto, tým myslím, že tam neboli odpadky, použitá bielizeň a pod, ale bolo vidieť, že izba nebola pripravená na príchod hostí, keďže na lištách, na podlahe, na skrinkách, na osvetlení bol prach, boli veľmi zaprášené. Celkový náš dojem bol taký, že táto izba je vhodná ako víkendový pobyt pre študentov, ktorí sa poskladajú na pobyt v Paríži a neveľmi im záleží na kvalite ubytovania, hlavne aby mali kde prespať. Myslím, že cena za toto ubytovanie bola prehnaná, úplne objektívne: keby som ja mala takúto nehnuteľnosť prenajať, tak cena by bola maximálne 400 € za 4 noci.

Termín pobytu bol marec 2023