2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Kraj związkowy Berlin – opinie o hotelach
  4. Berlin – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Precise Tale Berlin Potsdamer Platz

Precise Tale Berlin Potsdamer Platz – opinie Ta kategoria odzwierciedla standard obiektu i jest ustalana na podstawie kryteriów takich, jak ceny, udogodnienia i usługi. Kategoria została ustalona przez sam obiekt. Skorzystaj z tej kategorii, aby wybrać właściwy obiekt!

Stresemannstrasse 95, Friedrichshain-Kreuzberg, 10963 Berlin, Niemcy

Wszystko ok

Lokalizacja, czystość, dobre śniadanie

• Ocena dodana: 17 maja 2024

• Apartament typu Suite Imperial

Bardzo dobre śniadania. Świetna lokalizacja. Uprzejmy personel.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Rewelacyjna lokalizacja przy placu Poczdamskim, 5 minut piechotą do metra i pociągu, przystanek autobusowy znajduje się
    • Apartament typu West

Ściany w pokojach mają zabrudzenia od przesuwania fotela, a wystarczyłoby umyć ścianę. Do tego brudne szyby w oknach. Jednak to mało istotny element, który mógłby zaważyć na bardzo dobrym wrażeniu z pobytu. Na pewno godny polecenia!

Przestronne pokoje, które są ładnie urządzone. Do tego bardzo wygodne łóżko i pyszne śniadania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Śniadania

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Bylonkrotko ale fajnie
    • Apartament typu Suite Imperial

Czysto , pachnąco , przytulnie Dobra lokalizacja , - pomimo braku parkingu hotelowego przy bliskiej lokalizacji można skorzystać z płatnego parkingu podziemnego . Personel przyjazny i pomocny .

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Lokalizacja hotelu jest idealna 3 min z buta na Potzdamer Platz
    • Apartament typu Excelsior

Windy to jest jakieś nieporozumienie w godzinach „śniadaniowych” trzeba czekać nawet 10min

Lokalizacja, czystość na duży plus

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Komfortowy pobyt w świetnej lokalizacji, pyszne śniadania!
    • Apartament typu Excelsior

Wolno działające windy. Słabe wyciszenie ścian w pokoju. Brak możliwości zaznaczenia, że nie chce się sprzątania danego dnia. Woda butelkowana mogłaby być uzupełniana. Mleko roślinne do kawy podczas śniadania mogłoby być łatwiej dostępne (nie tylko w barze na zamówienie).

Doskonała lokalizacja przy Potsdamer Platz, w odległości spaceru od Bramy Brandenburskiej, Checkpoint Charlie, itp. Sympatyczne knajpki i bary oraz sklepy spożywcze w pobliżu. Wspaniały widok na miasto z wyższych pięter. Pyszne śniadania z dużą ilością warzyw w różnej postaci. Piękny ogród przy restauracji. Komfortowy, przestronny pokój.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój typu Standard

Brak zastrzeżeń. Może jedynie że lodówka prawie wcale nie chłodziła - ale to nie jest duże zastrzeżenie.

Lokalizacja - spacerem można dojść do Bramy Brandenburskiej, punktu Charlie i Alexanderplatz. Bardzo dobre śniadania. Niestety w czasie naszego pobytu nie działało jacuzzi ale to nic. Jest dostępna mała siłownia. Poprosiliśmy o pokój wysoko - niestety nie było wolnego ale podniesiono nam standard pokoju bez dopłaty.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Lokalizacja Najlepsza !!
    • Apartament typu Suite Imperial

Mieliśmy apartament dla 4 osób, a brakowało akcesoriów dla wszystkich np. klapek, były tylko dla dwojga, jak serwis wymieniał ręczniki to tylko wymienił 2 a nie 4. Brakowało też wody, ale zawsze mamy swoją więc to tylko drobne niedogodności. Bardzo ciemno w łazience i nie było żadnych wieszaków.

Świetna lokalizacja, blisko centrum, najważniejsze atrakcje można zobaczyć pieszo a te oddalone są dostępne metrem, którego wejście jest obok. Wystrój hotelu piękny i widok super. Siłownia słabo wyposażona tylko rowerki, bieżnia i małe ciężarki ale za to po treningu można się zrelaksować w saunie. Bardzo cicho i bezpiecznie i czyściutko. Wyposażenie pokoju łazienki i kuchni kompletne, kawa z ekspresu, żelazko nawet była pralka.

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Good
    • Apartament typu Excelsior

Hałasy z korytarza i czas dotarcia windą do pokoju są straszne.

Elegancka przestrzeń, czysto. Wygodne łóżko. Fajny widok na 10. piętrze. Dobra lokalizacja. Ładne lobby. Hotel raczej mały, butikowy.

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Kolejny pobyt bardzo udany
    • Pokój typu Standard

Jedyny drobny mankament hotelu to windy. Czasem zwiedza się różne poziomy aby dotrzeć do celu.

To był mój 3 pobyt w tym hotelu. Za każdym razem było super. Śniadania wspaniałe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszne owoce i ciasta. Pokój czysty i przestronny. Rezerwowałam pokój 2 osobowy, ale jako stały gość zostałam zakwaterowana w junior suicie.

• Ocena dodana: 30 grudnia 2023

Udany pobyt w hotelu
    • Apartament typu West

Nie mam zastrzeżeń

Lokalizacja, duże i wygodne apartamenty, doskonałe śniadania

• Ocena dodana: 17 grudnia 2023

• Apartament typu Suite Imperial

Widok z okna, niesamowity. Pościel, ręczniki wszystko było czyste i pachnące, brak plam. Sam pokój bardzo czysty i fajny. Wszystko zgadzało się z opisem i zdjęciami na booking.com. Jedynie, dla mnie troszkę za drogo było. Ale polecam.

• Ocena dodana: 14 grudnia 2023

• Apartament typu Suite Imperial

Personel na śniadaniach niestety nie był zorganizowany . Chaos . Brak wolnych stolików . Oczekiwanie na posprzątanie . Codziennie przez 3 dni to samo do jedzenia . Jajecznica zimna .

Lokalizacja znakomita. Wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 29 listopada 2023

Świetne miejsce dla osób które w krótkim czasie chcą zobaczyć większość atrakcji Berlina
    • Pokój typu Standard

Świetna lokalizacja, pokój bardzo dobry, śniadanie ma przyzwoitym poziomie.

• Ocena dodana: 25 listopada 2023

• Pokój typu Standard

Wyśmienite śniadanie, ekspres do kawy w pokoju, czystość i klimat

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

Bardzo polecam!

Brak

Świetna lokalizacja, miła obsługa, czystość bez zarzutu. Zarówno pokój jak i cały hotel ładnie urządzone, bardzo wygodne łóżko, świetnie wyposażona kuchnia, bez problemu działające wifi, klimatyzacja. Miejsce zdecydowanie godne polecenia :))

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

• Apartament typu East

Nie było takiej rzeczy.

Wszystko było super, obsługa, mieszkanie, śniadania, lokalizacja!

• Ocena dodana: 1 listopada 2023

Może być lepiej
    • Apartament typu Junior Suite

Hotel jest utrzymany w dobrym stanie, jednakże tego samego nie można powiedzieć o stanie pokoju w którym się zatrzymałam.

Obsługa recepcji była niesamowicie miła i pomocna. W dzień zameldowania udostępniono mi pokój trzy godziny przed godziną zameldowania, co było zbawieniem po długiej podróży, którą odbyłam.

• Ocena dodana: 24 października 2023

Bardzo polecam!
    • Pokój typu Deluxe

Hotel położony blisko ciekawych zabytków. Do każdej atrakcji dojdziesz pieszo. Przyjemne i czyste miejsce. Bardzo miły personel. My przyjechaliśmy do Berlina Tesla, także parking do ładowania był oddalony zaledwie 600 metrów od hotelu. Obok stacje metra.

• Ocena dodana: 28 września 2023

• Apartament typu Suite Imperial

Nie zauważyłem żadnych istotnych uchybień.

Lokalizacja, śniadania, wygodne łóżko, miły personel.

• Ocena dodana: 26 września 2023

• Pokój typu Superior

Lokalizacja. Super śniadania

• Ocena dodana: 18 września 2023

Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Faktyczny stan hotelu zgadzał się z jego opisem na booking.com.
    • Apartament typu Excelsior

Apartament przestronny z widokiem na miasto, składający się z sypialni, pokoju dziennego i aneksu kuchennego, w pełni zaopatrzonego w sprzęty kuchenne im.in. ekspres do kawy z kapsułkami !! . W łazience oprócz ręczników również szlafroki i kosmetyki. Czysto !!! Hotel bardzo dobrze zlokalizowany, praktycznie w centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. Wokół spokojnie i zielono. W pobliżu stacja metra. Jest gdzie pospacerować i pozwiedzać. Kilkanaście minut na piechotę do wielu atrakcji Berlina jak Checkpoint Charlie, muzeum terroru, czy Brama Brandenburska. W pobliżu wiele kawiarenek, restauracji i sklepów np. Lidl. Bardzo mi się tam podobało, z pewnością tam wrócę. Polecam !

• Ocena dodana: 17 września 2023

Wspaniały pobyt - na pewno tu wrócimy.
    • Pokój typu Standard

Nie zauważyłem nic do czego mógłbym mieć zastrzeżenia.

Gustownie urządzone pokoje i super wygodne łóżko. Czystość nie pozostawiała nic do życzenia. Personel sprawny i bardzo uprzejmy.