2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saxony – opinie o hotelach
  4. Drezno – opinie o hotelu
Niemcy Drezno Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja, pokój czysty, idealny na krótki pobyt”

• „Bardzo dobre śniadania, komfort i super lokalizacja.”

• „Dzień dobry. W tym hotelu gościłem drugi raz. Wyjątkowo chciałbym podziękować za nieodzowną pomoc Pani z recepcji, która pracowała 09.06.2024, z którą mogliśmy się porozumieć w języku Polskim. Polecam ten Hotel.”

• „Spokój, czystość, blisko zarówno do centrum jak i do dużego parkingu miejskiego który znajduje się za hotelem.”

• Hotel Burgk Ocena: 8,2

„Spokojna okolica, 400 metrów do przystanku tramwajowego Dresden Bünaustraße (poniżej 30 minut do centrum miasta, na przystanku automat biletowy z możliwością płatności kartą VISA). Supermarket 400 metrów. Miła, pomocna obsługa. Pokój i łazienka przestronne i jasne. W budynku winda, ale trzeba pokonać kilka stopni przy drzwiach wejściowych. W pokoju czajnik elektryczny. Przy budynku tylko kilka miejsc parkingowych (4 albo 5), możliwość parkowania na ulicy (okoliczne ulice są zastawione samochodami - utrudnia to przejazd i czasem trzeba szukać wolnego miejsca).”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum Starego Miasta, czystość, spokój, kompetentna i pomocna obsługa, Śniadanie smaczne, duży wybór produktów.”