2. Comentarii despre hoteluri în Cipru
  3. Comentarii despre hoteluri în Protaras
Cipru Protaras Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Limegrove Holiday Apartment Scor din comentarii: 9,6

„Locație liniștită aproape de restaurante. Accesul la piscina”

• Iliada Beach Hotel Scor din comentarii: 7,5

„Locație foarte buna , la malul marii. Curetenie , personalul foarte politicos . Mâncarea foarte buna, diversitate atât la micul dejun cât și la cina. Un sejur frumos. As reveni cu plăcere.”

• Malama Beach Holiday Village Scor din comentarii: 8,8

„Plaja, gradina, piscina.”

• Villa Emily Scor din comentarii: 8,7

„Locatia foarte bună, aproape de plaja, magazine și centru”

• Lantiana Gardens ApartHotel Scor din comentarii: 8,6

„Locația, personalul de la recepție și micul dejun.”

• KSQUARED Scor din comentarii: 9,3

„Ne a placut locatia cu dotari, masina spalat vase si rufe, bucataria cu toate ustensilele necesare, masina calcat rufe totul a fost nou, curatenie, La parterul blocului sunt doua magazine, aproape de o mica plaja. Pe whatapp am primit toate informatiile: de la cele mai bune restaurante pana la patiserii cu program non-stop Mi-am propus sa mai ajung cel putin odata in Cipru si cu siguranta aici voi sta. M am simtit ca acasa. Felicitari. Nota 10”

• Flisvos Beach Apartments Scor din comentarii: 8,5

„Locatia aproape de frumoasa plaja din Protaras, aproape de centru si de tot ceea ce ai putea avea nevoie. Multumim doamnei de la receptie pentru tot ajutorul primit, o doamna de nota 10 !”

• Kokkinos Boutique Hotel Scor din comentarii: 9,1

„Locația, super aproape de plaja, parcare asigurată, Curățenia la superlativ și personalul foarte disponibil”

• Kokkinos Boutique Hotel Scor din comentarii: 9,1

„Datorita faptului că mi-a plăcut extraordinar de mult am ales sa revenim la același Hotel, Recomand cu încredere”

• Capo Bay Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Ca de fiecare data totul este la superlativ!”