2. Paragwaj – opinie o hotelach

Paragwaj Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Paragwaju

• Saiyú Aeropuerto

Luque, Paragwaj

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Jest to nieduży apartament (mały salonik, sypialnia, łazienka) przy rodzinnym domu, z osobnym wejściem. Wielką zaletą jest lokalizacja - 5 min od lotniska Asuncion. Gospodarze bardzo uprzejmi i pomocni. Nicolas, który nam pokazał lokal władał płynnie językiem angielskim (co jest wielką rzadkością w Paragwaju). W lokalu jest klimatyzacja. O tej porze roku noce są tu zimne, więc można było jej użyć do ogrzania pokoju. W lokalu jest lodówka i czajnik. Dostaliśmy pyszne śniadanie (w cenie noclegu) od mamy Nicolasa - omlet z szynką, sałatka owocowa, ciasto, kawa, sok. Nicolas pytał nas wcześniej czy mamy jakieś preferencje co do jedzenia. Nasz duży samochód mogliśmy (bez opłat) zaparkować w znajdującym się obok garażu.

• Negatywna część opinii

Do obiektu prowadzi (200 metrów od drogi asfaltowej) droga gruntowa - ale w Paragwaju tak często jest po prostu. Były pewne problemy z prysznicem (woda letnia, nie ciepla). Ale to nie zmienia naszej pozytywnej oceny obiektu.

Ocena dodana: 21 maja 2024 Pobyt: maj 2024
  • Lola’s home

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Nieduży apartament. Z aneksem kuchennym i łazienką. Czysto. W kuchni wszystko co trzeba. Były ręczniki i czysta pościel Bardzo wygodne łóżko. W części ogólnodostępnej można było bezpłatnie skorzystać z pralki z suszarką. Diego, nasz gospodarz bardzo pomocny, szybko odpowiadający na nasze pytania i prośby. Około 50 metrów od obiektu jest nieduży sklep spożywczy, a około a około 400 metrów duży sklep spożywczyu.

• Negatywna część opinii

Tuż obok jest pub/klub z muzyką graną wieczorem. To może być pewna niedogodność. Ale za to ten klub jest w niesamowitym obiekcie, naprawdę warto się tam wybrać. Ciekawe miejsce, oryginalne . I spokojne.

Ocena dodana: 12 maja 2024 Pobyt: maj 2024
  • Departamento de 1 ambiente

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Wygodny, komfortowy duży apartament (kuchnia z salonem i sypialnią) w nowoczesnym apartementowcu. Z sypialni, z piątego piętra ładny widok na miasto. W budynku całodobowa recepcja, w której odebraliśmy klucze i zapłaciliśmy za nocleg. Mogliśmy za niedużą opłatą skorzystać z parkingu na terenie obiektu. Nasz apartament był czysty, wyposażony w nowoczesne meble. Wygodne łóżko, wygodna łazienka.

• Negatywna część opinii

Były pewne drobne mankamenty: - była pralka, ale był problem z rozwieszeniem prania, bo suszarki nie dało się rozstawić - zbyt mała ilość naczyń w kuchni (ale posiłki dało się przyrządzić) - brak kuchenki mikrofalowej i tostera Te wady nie zmieniają ogólnie pozytywnej oceny obiektu

Ocena dodana: 16 maja 2024 Pobyt: maj 2024
  • 25 homeApart

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Wyjątkowe miejsce z widokiem na rzekę Parana, cudowna panorama , blisko parku, promenady i centrum handlowego . Personel bardzo życzliwy, apartamenty idealnie czyste, wyposażone we wszystko., co trzeba. Szybki internet, TV w salonie, TV w sypialni. Zabrakło tylko suszarki do włosów (mała uwaga do administracji) . Na pewno tu wrócę!

Ocena dodana: 13 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Ghennadi Paragwaj
  • Mi lugar Vintage Hostal - calor de hogar!

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Przemiła i bardzo pomocna gospodyni pokazała nam gdzie w okolicy możemy dobrze zjeść, poinformowała nas co gdzie się znajduje na mapie miasta. Komunikacja była bardzo dobra. Obiekt ten dysponuje przemiłym tarasem gdzie można zjeść śniadanie albo poczytać książkę. WiFi działa bez zarzutów.

Ocena dodana: 30 kwietnia 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Tobiasz Polska
  • Andares del Agua

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Doskonały obiekt, położony nieco na uboczu, kameralnie i cicho a jednocześnie w bliskiej odlegości do centrum i dużych marketów. Wygodne duże, przestrzenne apartamenty, pyszne śniadania, basen na terenie obiektu. Obsługa hotelu przemiła, zawsze służy pomocą! Będę wracać z przyjemnością :)

Nie ma takich rzeczy

Ocena dodana: 1 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Anne Polska
  • Hotel Palmas del Sol

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Śniadanie super, bardzo dobra kawa, pyszne soki. Miła obsługa, bardzo dobre owoce. Można zrobić tosty.

Ocena dodana: 19 grudnia 2022 Pobyt: grudzień 2022
    Mr.Perez Polska
  • Hotel Renty Beach

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Widok na rzekę oraz przepyszne śniadanie i wygodne łóżko.

• Negatywna część opinii

Z gniazdka w pokoju wychodziły mrówki.

Ocena dodana: 30 kwietnia 2024 Pobyt: kwiecień 2024

• Five Hotel & Residences

Średnia ocena: 8,5

Lokalizacja

• Negatywna część opinii

Halas od 6 rano do 24 praktycznie non stop glosna muzyka z przynalezacego do budynku cross fit sali

Ocena dodana: 22 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Tomasz Polska