2. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων

Πορτογαλία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στην Πορτογαλία

• Residentas Aurea

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,4
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Τοποθεσία, άνετο διαμερισμα με όλα τα απαραίτητα! Ταξιδέψαμε με τρία παιδιά και η διαμονή μας εκεί ήταν εξαιρετική και άνετη! Όλα ήταν κοντά μας και στο διαμερισμα υπήρχαν όλα τα είδη πρώτης ανάγκης καθώς και μερικά τρόφιμα τα οποία μας χρειάστηκαν τελικά γιατί φτάσαμε πολύ αργά το βράδυ και όλα ήταν κλειστά!

Υποβολή σχολίου: 5 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    Gogo Ελλάδα
  • Chiado Prime Suites by Homing

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ όμορφα δωμάτια, με όλες τις ανέσεις. Πολύ ευγενικό προσωπικό, καθαρά δωματιακαι πολύ ωραία τοποθεσία (δίπλα σε όλα και μέσα στη νυχτερινή ζωή της Λισαβονας). Λίγο δύσκολη η ανηφόρα την πρώτη μέρα με τις βαλίτσες αλλά έχει τελεφερίκ.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το μόνο αρνητικό ήταν ότι είχε πολλή φασαρία από τους πάνω ορόφους, το οποίο κάποιες φορές ήταν πολύ ενοχλητικο

Υποβολή σχολίου: 14 Φεβρουαρίου 2024 Έμεινε: Φεβρουάριος 2024
    Aggeliki Ελλάδα
  • Anjo Azul

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η διαμονή μας εδώ ήταν υπέροχη. Είναι πεντακάθαρο και το προσωπικό είναι πάρα πολύ ευγενικό, έχουμε να το λέμε παντού! Επίσης είναι σε πολύ κεντρική τοποθεσία! Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα :)

Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    DIMITRA Ελλάδα
  • Patria Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Είναι καθαρό, σε πολύ καλή τοποθεσία δίπλα στο μετρό και σε απόσταση 10 λεπτά από το κέντρο, η περιοχή έχει πάρα πολλά εστιατόρια και καφετέριες. Πολύ ήσυχο δωμάτιο, το καθάριζαν κάθε μέρα.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Όλα μια χαρά, θα εμένα ξανά σιγουρα Δεν είναι το ξενοδοχείο που θα σε ενθουσιάσει με πολυτέλειες αλλά είναι σίγουρα πολύ τίμιο για τα λεφτά του, πεντακάθαρο, ήσυχο, σε πολύ καλή περιοχή.

CHRISTINA Ελλάδα
  • Live in Porto - 68 Regras

Πόρτο, Πορτογαλία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ο Λουις ήταν πραγματικά υπέροχος οικοδεσπότης. Μας κατατοπησε πλήρως και μας παρείχε ότι ζητήσαμε. Το διαμέρισμα έχει τέλεια θεα και είναι πολύ κοντά στο μετρο.

Savvina Ελλάδα
  • Altis Avenida Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Δεν έχω συναντήσει πιο ευγενικό, πρόθυμο, χαμογελαστό και εξυπηρετικό προσωπικό στη ζωή μου. Ότι ζητούσα γινόταν αμέσως. Εξαιρετικοί όλοι !!!

Fotios Ελλάδα
  • Bairro Alto Stylish by Homing

Μέση βαθμολογία σχολίων: 5,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πόλης, από όπου πηγαίνεις παντού με τα πόδια. Επικοινωνιακά άρτιοι, ανταποκρίνονταν στις κλήσεις μας κλπ

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Εξαιρετικά θορυβώδες, βρώμικο, δεν είχαν φροντίσει για καμία παροχή στο σπίτι ,δεν είχε καν σαπούνι για τα χέρια ούτε σφουγγάρι και υγρό πιάτων. Η σκάλα που οδηγεί στο σπίτι είναι εξαιρετικά σκοτεινή και απότομη και δεν μας είχε προειδοποιήσει κάνεις για αυτό.

MEΛΙΝΑ Ελλάδα
  • Portos Wine, Divine Apartment 2B

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Όλα ήταν όπως στην περιγραφή δεν έλειπε τίποτα, επίσης η τοποθεσία είναι ιδανική για .μετρό λεωφορεία και λεωφορεία για ξεναγήσεις

Όλα ήταν καλά

Υποβολή σχολίου: 6 Μαΐου 2024 Έμεινε: Απρίλιος 2024
    KONSTANTINOS Ελλάδα
  • RS1E Cozy, quiet & central, perfect stay!

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καθαρό και με αρκετό φως το δωμάτιο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το μπάνιο να είχε λίγο περισσότερο χώρο. Δεν κατάλαβα πως λειτουργεί η τηλεόραση.

Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    IOANNIS Ελλάδα