2. Francia Polinézia hotelértékelések

Friss értékelések Francia Polinézián levő hotelekről

• Bora Bora Fare Sophia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8
    • Értékelés kedvező része

Tökéletes helyen ,az óceántól kb 150 méterre enyhén a hegyoldalban csendes tiszta helyen dzsungel környezetben van. A tulaj segítőkész ,barátságos volt ,segített a programokon résztvennem amennyin csak lehetett , amit nélküle nehéz lett volna ezen a csodálatos helyen megszerveznem idegen nyelvtudás nélkül ,és amiket kár lett volna emiatt kihagynom. Bár transzfert nem tartalmazott az ár kérésemre hoztak vittek a reptérre. Csak jót tudok mondani.

• Értékelés kedvezőtlen része

nem mondhatok ilyet rola ,megfelelő választás

• Manate hebergement

Faaa, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 7,4
    • Értékelés kedvező része

Közel a reptérhez ideális szállás átutazóknak ,több napra egy kicsitt nyűgösebb.A környék szép ,barátságos emberek mindenhol ,gyalog is negyed óra a reptér. A tulajjal egyeztetve kijöttek értem ,és vissza is vittek a reptérre ,kedves vendégszerető fogadtatásban részesültem .Mivel tovább utaztam a többi szigetre ,és itt foglaltam visszafele is 1 éjszakát ,megengedték hogy ott hagyjam a cuccokat amit nem akartam továbbvinni ,pl téliabát stb.

• Értékelés kedvezőtlen része

Mivel borus idő volt napkollektorrol van melegvizük ,ezert három nap kénytelen voltam hidegvízben zuhanyozni .Visszafele Bora borárol is itt szálltam meg ,de hiába foglaltam előre ,másoknak is kiadták a szobát ,ami az előttem álló 22 órás repülő ut miatt nagyon nem tetszett ,amit aztán az egyik vendég házaspár segitségével tudtam csak megoldani , a tulaj igazábol nem volt ebben segitőkész

• Laure hébergement

Faaa, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,2

• Fare Mihimana

Vaïare, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,9
    • Értékelés kedvező része

Közel a tengerparthoz ,kompkikötőhöz ,autókölcsönzőhöz ,Pizzázóhoz. Nagyon kellemes környezetben ,mint egy dzsungelben ,vizesések közelében enyhén a hegyoldalban 200 méterre az óceántól csendes tiszta gyönyörű helyen van. Nagyon barátságos fogadtatás ,segítőkészség a tulaj részéről .Ajánlom két fő részére ,nagyon ideális szálláshely.

• Értékelés kedvezőtlen része

Nem tudok mondani ,minden tökéletes ár érték arányban szerintem az elsők közt van .

• Appartement Villa Taina piscine

Punaauia, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 9,4
    • Értékelés kedvező része

Mindennel felszerelt, nagyon otthonos, tágas, jó panoráma, csendes környék, szuper aranyos, segítőkész tulajdonosok, kizárólagos medence használat, parkolási lehetőség, flexibilis érkezés, ajándék reggeli, gyümölcsök a kertből… nem lehet felsorolni mindent, annyira szuper

2024. február 4. az értékelés napja 2024. január a tartózkodás időszaka
    Szabolcs Magyarország
  • ROYAL BORA BORA

Értékelési pontszámok átlaga: 8,4
    • Értékelés kedvező része

Tengerparti, buja környezetben fekvő aranyos kis hotel, kedves személyzettel, finom ételekkel. Minden keresünk teljesítették. Csodálatos part. Közelben bolt és autókölcsönző, sportolási lehetőségek, így ideális kiindulópontja egy jó nyaralásnak.

2024. február 4. az értékelés napja 2023. december a tartózkodás időszaka
    Szabolcs Magyarország
  • Le Bora Bora by Pearl Resorts

Értékelési pontszámok átlaga: 9,4
    • Értékelés kedvező része

A legjobb fekvésű szálloda, nagyszerű, kedves személyzet, tökéletes consierge szolgálat. A kerti bungaló a kis medencével és kerttel tökéletes volt. A legszebb tengerpartja van Bora-Borán.

2024. április 5. az értékelés napja 2024. április a tartózkodás időszaka
    Attila Magyarország
  • Papeete happiness pool and spas

Papeete, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,6
    • Értékelés kedvező része

Tökéletes szállás! Mindekinek ajanlom! Gyönyörű kilátás jó medence gyönyörű szoba! Kedves tulaj! Olcsó trasfer!

....

2023. december 22. az értékelés napja 2023. december a tartózkodás időszaka
    Akos Magyarország
  • Green Lodge Moorea

Teavaro, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,4
    • Értékelés kedvező része

Jó elhelyezkedés, stílusos berendezés a szobában.

• Értékelés kedvezőtlen része

Igen rossz az oda vezető út. A kert növényekkel enyhén zsúfolt.

2024. február 12. az értékelés napja 2024. február a tartózkodás időszaka
    Imre Magyarország
  • "Tiaré" city center room

Papeete, Francia Polinézia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,1

Központi hely

• Értékelés kedvezőtlen része

Koszos, nem felszerelt, nincs felügyelve

2024. február 21. az értékelés napja 2024. február a tartózkodás időszaka
    Radák Magyarország