2. Κάτω Χώρες κριτικές ξενοδοχείων

• ibis Leiden Centre

Λέιντεν, Κάτω Χώρες

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Εξαιρετικό σημείο ,ακριβώς στον κεντρικό σταθμό τραίνου και σούπερ μάρκετ ακριβώς από κάτω.Πολυ ωραία θέα από το παράθυρο του δωματίου.Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό σε όλα 🙂 Μας έδωσε τη δυνατότητα να κρατήσει τις βαλίτσες μας μετά το check out μέχρι να φύγουμε για το αεροδρόμιο.

Evagelia Ελλάδα
  • INNSiDE by Meliá Amsterdam

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Όμορφο και άνετο δωματιο !! Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό ειδικά ο Γιώργος και ο Κωνσταντίνος στο πρωινό με πληροφορίες για εισητηρια τοποθεσίες κλπ !! Τέλειο πρωινό και τοποθεσια δίπλα σε στάση μετρό και τραμ !!! Πολύ ωραίο το roof garden για ποτό ή φαγητό !!

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δεν ήταν καθαρό το δωμάτιο !!!!! Η πόρτα ήταν χάρτης από τις δαχτυλιές και στις μαύρες επιφάνειες γεμάτο σκόνη !!!! Το ίδιο και το πάτωμα !!!

Maria Ελλάδα
  • Chassé Hotel Residency

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το πρωινό ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Μεγάλη ποικιλία και τα πάντα ολόφρεσκα. Ο χώρος του πρωινού πεντακάθαρος με τζαμαρία. Τα δωμάτια ευρύχωρα και πεντακάθαρα. Ο προσωπικό ευγενέστατο. Το καλύτερο ξενοδοχείο σε χώρα της Ευρώπης που έχω επισκεφτεί.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία είναι ένα αρνητικό στοιχείο γιατί το ξενοδοχείο είναι μακριά από το κέντρο αλλά ήταν κάτι που το ξέραμε όταν πήγαμε. Το διαλέξαμε με βασικό κριτήριο την καθαριότητα και δεν διαψευστήκαμε. Η μόνη σύσταση που θα ήθελα να κάνω είναι τα καλαθάκια στο μπάνιο. Τα καλαθάκια στο μπάνιο για λόγους υγιεινής θα πρέπει να έχουν σκέπασμα και να μην είναι ανοιχτά όπως αυτά που έχουμε για να πετάμε τα χαρτιά στο γραφείο μας.

Paraskevi Ελλάδα
  • Babylon Hotel Den Haag

Χάγη, Κάτω Χώρες

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Μου άρεσε η τοποθεσία και γενικά το κρεβάτι το διπλο ήταν άνετο. Είναι δίπλα στο central και απέναντι από ένα υπέροχο παρκο. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δεν μου άρεσε η έξτρα τιμή του πρωινού. Το γεγονός δλδ Ότι δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή. Ότι έπρεπε να πληρώσουμε 72 ευρώ plus για τον Ολλανδικο φόρο, γεγονός που στο booking δεν αναφέρεται πουθενά αυτό. Τέλος θεωρώ ότι για τετράκλινο ήταν μικρό διότι τα παιδιά κοιμοντουσα σε ένα διπλό καναπέ κρεββατι και υπήρχαν μονο 2 καρέκλες. Ήταν λίγο στριμωχτα.

Υποβολή σχολίου: 6 Μαΐου 2024 Έμεινε: Μάιος 2024
    FOUGIA Ελλάδα
  • Euphemia Budget Old City Canal Zone

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η θέση του δίπλα στην πλατεία των μουσείων,το ανακαινισμένο μπάνιο, το προσωπικό και η σχετικά οικονομική τιμή του για τα δεδομένα του Αμστερνταμ.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Περιορισμένος χώρος στο δωμάτιο, μικρή μεταλλική ντουλάπα.

MAGDA Ελλάδα
  • Hotel Sebastians

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο ήταν άνετο και μεγάλο, η τοποθεσία μπροστά από κανάλι και κοντά στο κέντρο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Ίσως από λανθασμένη κατανόηση νομίζαμε ότι το πρωινό περιλαμβανόταν στην τιμή της κράτησης κι ότι ήταν σε μορφή μπουφέ..

PANAGIOTIS Ελλάδα
  • GuestHouse Hotel Kaatsheuvel-Waalwijk

Kaatsheuvel, Κάτω Χώρες

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ κοντά στο πάρκο Efteling, καθαρό, τέλειο για οικογένειες και παιδιά

DIMITRIS Ελλάδα
  • City Center Lodge Utrecht

Ουτρέχτη, Κάτω Χώρες

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ο νεαρός και η νεαρή κοπέλα στη ρεσεψιόν ευγενικοί και εξυπηρετικοί.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η κυρία αγενής με πολύ υπεροψία νόμιζε ότι απευθύνεται σε υποδεέστερους ανθρώπους ούτε πετσέτες δεν είχε το δωμάτιο χρειάστηκε να της ζητήσουμε το οποίο την πρώτη μέρα μύριζε η αποχέτευση αλλά κυρία δεν το παραδεχθηκε. Εμείς στην Ελλάδα έχουμε κουλτούρα στον τουρισμό και είμαστε φιλόξενοι. Το δωμάτιο ήταν σαν κελί φυλακής. Καλό θα ήταν να σέβεστε τους πελάτες σας περισσότερο.

Vasilis Ελλάδα
  • Hotel Amsterdam De Roode Leeuw

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,6

Εξαιρετικό προσωπικό

Andreas Κύπρος
  • Hotel Ben Centre

Μέση βαθμολογία σχολίων: 5,9

Ησυχία και άνεση

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Εμένα τίποτα οι φίλοι μ το ήθελαν πιο καθαρό

Kostas Ελλάδα