2. Kuwejt – opinie o hotelach

Kuwejt Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Kuwejcie

• Grand Majestic Hotel Kuwait

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Łatwy dojazd komunikacją miejską z lotniska (autobus 13), blisko tradycyjnego targu i sklepów. Piękny widok z okna (27 piętro) oraz urozmaicone śniadania - zarówno kuchnia europejska jak i lokalna. Bardzo dobra kawa. Miły personel, umożliwiono nam darmowe, wcześniejsze zameldowanie. Szybkie Wi-Fi, bardzo czysto.

• Negatywna część opinii

Kiepska izolacja pokoi - słychać wszystko, co dzieje sie w pokoju obok.

Ocena dodana: 27 lutego 2024 Pobyt: luty 2024
    Marta Polska
  • Arinza Tower Quality Apartments

Średnia ocena: 6,5
    • Pozytywna część opinii

Duży wygodny apartament w hotelu, bardzo pomocny personel dostępny 24 godz. na dobę, dobra lokalizacja (blisko duży supermarket, niedaleko przystanku komunikacji publicznej); śniadania w cenie noclegu, smaczne każdy znajdzie coś dla siebie (jajecznica, kiełbaski, płatki itd.); stosunek jakość / cena.

Ocena dodana: 2 marca 2024 Pobyt: luty 2024
    Adam Polska
  • City Tower Hotel

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Hotel bardzo pozytywny, kameralny, w stylu lat 90 z Ameryki. Przystanek przy samym hotelu, można dojechać autobusem 21 z lotniska. Dobra miejsce wypadowe do dalszego zwiedzania Kuwejtu. Bardzo dobre sniadanie

Ocena dodana: 16 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    piotr Polska
  • Residence Inn by Marriott Kuwait City

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Wszystko ok Personel bardzo miły i pomocny . Bez problemu przedłużyli dobę do wylotu . Transport na lotnisko darmowy . Bardzo dziekuje i polecam

Ocena dodana: 28 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Marta Polska
  • Residence Inn by Marriott Kuwait City

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja; pomocny personel; pyszne śniadania. W cenie transfer w obie strony (z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko).

Brak uwag.

Ocena dodana: 1 czerwca 2024 Pobyt: maj 2024
    Tomasz Indie
  • Swiss-Belinn Sharq, Kuwait

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było super. Extra lokalizacja. Blisko do wież kuwejckich. Wszędzie podjedziesz careemem za parę złotych.

Ocena dodana: 10 marca 2024 Pobyt: luty 2024
    Damian Polska
  • Ramada Encore by Wyndham Kuwait Downtown

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

+ Pokój, przestrzeń, czystość, sprzątanie + Lokalizacja - blisko do głównych atrakcji + Śniadania- smaczne .

• Negatywna część opinii

- Basen, brak informacji o braku dostępności basenu, pomimo iż na zdjęciach widoczny, czym kierowaliśmy się przy rezerwacji (byliśmy z 5 letnim dzieckiem więc można wyobrazić sobie jego rozczarowanie) - Śniadania, ze względu na okres Ramadam serwowane do pokoju ( o tym również nas nie poinformowano) - Śniadania, w drugi dzień pobytu zależało nam aby zjeść spokojnie sniadanie przed wylotem, opuszczaliśmy hotel o 7:00 rano a sniadanie dostarczono 6:55 - Shuttle bus - właściwie to nie zaproponowano nam transferu na lotnisko, ani do hotelu ani z powrotem. Hotel ma w opcji taxi za 10KD a mozna wyjść na ulicę i złapać taxi za 5-KD. - Podczas check-in nie informowano nas o żadnych lokalnych atrakcjach

Ocena dodana: 9 kwietnia 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    DAWID Polska
  • Oasis Hotel

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Przesympatyczny personel, uśmiechnięci i gotowi do pomocy

• Negatywna część opinii

Nie z winy hotelu ale prace budowlane na zewnątrz prowadzone przez całą noc

Ocena dodana: 3 czerwca 2024 Pobyt: czerwiec 2024
    Dorota Wielka Brytania
  • City Tower Hotel

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja to duży plus : )

Nie mam niemiłych wspomnień

Ocena dodana: 9 maja 2024 Pobyt: luty 2024