Řecko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Řecku

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only

Hersonissos, Řecko

Průměrné hodnocení: 8,7
    • Pozitivní část hodnocení

Vše bylo perfektní, velice milý a vstřícný personál. Všude čisto a pravidelný úklid, pohodlné postele, jako bonus vířivka na pokoji. Nejlepší ze všeho byla vynikající kuchyně s neskutečným výběrem jídla , ovoce atd..Vřele doporučujeme a děkujeme za hezké dny strávené ve Vašem hotelu.

Libor Česká republika
  • Villa Kivotos

Lardos, Řecko

• Pozitivní část hodnocení

Vila má úžasnou atmosféru, je opravdu nádherná. Měli jsme zde vše, co potřebujeme k nezapomenutelné dovolené. Skvělý a čistý bazén, zahrada, terasy, ping pong,...Děkujeme s láskou hostitelce, cítili jsme se zde vítání a šťastní!

Tereza Česká republika
  • Warm and cozy

Atény, Řecko

Průměrné hodnocení: 8,9
    • Pozitivní část hodnocení

Umístění v docházkové vzdálenosti od centra (cca 20 minut k Acropoli) . Pokud nefouká vítr,tak v noci nejde slyšet žádný hluk z venku . Kousek za rohem obchod s potravinami a vedle pekárna kde chleba přímo pekli.

• Negativní část hodnocení

Přesto,že jsem rezervovala pobyt pro dvě dospělé ženy a dvě děti (holky) 12 a 13 let, tak byli na spaní nachystány pouze tři postele(jedna manželská a jednolůžko) . Po upozornění majitele večer dovezl povlečení a osušky s tím,že kamarádka musela spát v obýváku na gauči,který nešel ani rozložit (byl rozbitý). Dvě noci velký vítr a zvenku se ozývali strašné rány (asi od pergol) . Nedalo se při tom spát . Jinak další noci klid.

Hodnocení napsáno: 21. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Veronika Česká republika
  • Thesshouse Pefka FK

Soluň, Řecko

Průměrné hodnocení: 9,2
    • Pozitivní část hodnocení

Apartmán v řadovém domku na kraji Thessaloniki. K dispozici i venkovní sezení a parkování. Dostatek prostoru, krásně teplá voda. Strávili jsme zde noc před odletem domů, vše OK

Václav Česká republika
  • Oktober Downtown Boutique Hotel

Město Rhodos, Řecko

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Krásný hotel v centru města, vždy jsme zaparkovali, ale v sezóně bude asi problém s parkováním na přilehlých ulicích. Bazén krásný, snídaně bohatá. Skvělý poměr cena a výkon

Hodnocení napsáno: 22. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Kříž Česká republika
  • Endless Blue Stegna

Archangelos, Řecko

• Pozitivní část hodnocení

Velice pohostinní majitelé. Lednička byla plná jídla a pití. Hostitelka pro nás připravila několik vynikajících jídel a obdarovala nás kořením a sezamem a domácí metaxou.

• Negativní část hodnocení

Pro pobyt s ročnmí dítětem není ubytování vhodné. Ubytování má prostornou terasu s krásným výhledem, ale malé dítě musí být na terase stále doprovázeno, propadlo by zábradlím terasy.

Petra Česká republika
  • Angela Downtown Hotel

Město Rhodos, Řecko

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Moc příjemný a milý personál, vždy ochotně pomohl a poradil Snídaně byli taky skvělé takže nemám úplně co vytknout

• Negativní část hodnocení

Jediné co mi trochu vadilo, že bylo všechno úplně slyšet

Daniela Česká republika
  • Hacienda tradition&relax

Afantou, Řecko

Průměrné hodnocení: 9,7
    • Pozitivní část hodnocení

Krásné a čisté ubytování, parkování na pozemku. Majitel je velmi sympatický a byl se vším nápomocný.

Hodnocení napsáno: 22. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Kříž Česká republika
  • Stegnale Studios

Archangelos, Řecko

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Umístění apartmánu hned u moře. Nádherný výhled od rána do večera. Bezproblémové předání klíčů.

• Negativní část hodnocení

Zarezervoval jsem pobyt pro dva dospělé a jedno dítě 12 let. Po příjezdu nachystána pouze manželská postel . Na dotaz kde má má spát dcera přišla odpověď na gauči . Ovšem na něj jsme nedostali ani povlečení a ani přikrývku. Naštěstí ve skříni byla deka,tak jsme naše prostěradlo na přikrytí dali pod dceru a přikrývala se přehozem . My dekou,která vypadala naštěstí jako nová. Zařízení už je trošku opotřebované (hlavně kuchyň a koupelna) ,ale na funkci to vliv nemělo .Žádné toaletní potřeby a na 5 denní pobyt pouze 1 toaletní papír (je to blbost,ale nikdy se nám to zatím nestalo).

Hodnocení napsáno: 21. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Veronika Česká republika