2. Fidżi – opinie o hotelach

Fidżi Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Fidżi

• Barefoot Kuata Island Resort

Kuata, Fidżi

• Pozytywna część opinii

Domek bardzo ładny z ciekawą łazienką na zewnątrz. Widoki na wielki plus, naprawdę jedno z miejsc na Ziemi które musisz odwiedzić.

• Negatywna część opinii

Dopłata za wszystko! Dosłownie!! I to obowiązkowa!! Skoro zgadzam się na konkretną cenę hotelu, nie powinien nikt mi narzucać obowiązkowej dopłaty za posiłki, wifi (które działało maksymalnie 10m od restauracji), czy nawet kawę przy opłaconym śniadaniu!!

Ocena dodana: 23 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Damian Polska
  • Maui Palms

Korolevu, Fidżi

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Dość nowy hotel, położony przy rafie koralowej. Jest co oglądać w wodzie :) Ładny basen. Sympatyczna obsługa.

• Negatywna część opinii

Ulokowano nas w drugim budynku, z widokiem na drzewa (to miał być ten boczny widok na morze), z drugiej strony widok na kort tenisowy i obok widok na działkę z kontenerem. Obiekt dość nowy, ale standardy czystości słabe. Nie działająca lampka, dziurawa pufa. Informowano nas o sprzątaniu na wniosek, ale moim zdaniem nie o to chodzi w hotelu, żeby zgłaszać potrzebę sprzątania, w związku z tym brakowało środków higienicznych czy świeżego ręcznika. Woda w basenie lodowata, nie daliśmy rady z niej korzystać. Parking auta przy pierwszym budynku, czyli każdorazowo spacer do swojego pokoju drogą plus przez kort tenisowy - słabe. Wciąż się zastanawiałam skąd w tym hotelu się wzięło 5 gwiazdek. Stosunek jakości do ceny słaby. Nie powtórzyłabym tego pobytu.

Ocena dodana: 27 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Monika Polska
  • Fiji Gateway Hotel

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Doskonała lokalizacja przy samym lotnisku. Smaczne śniadanie i dobre dania w hotelowej restauracji.

• Negatywna część opinii

Darmowe wifi dostępne tylko w okolicy recepcji, restauracji. Wifi dla gości w pokojach...płatne ! Pokoje nieco małe, ale na 1 noc po przylocie/przed wylotem jest ok

Ocena dodana: 18 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Marcin Polska
  • El Palm

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Apartament przestronny, bardzo dobrze wyposażony . Położony blisko sklepu, restauracji i plaży.

Wszystko ok.

Ocena dodana: 3 kwietnia 2024 Pobyt: marzec 2024
    Adam Polska
  • Barefoot Manta Island Resort

Drawaqa Island, Fidżi

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Wspaniałe miejsce! Przemiła obsługa, przepiękne miejsce, niesamowity klimat i dobre jedzenie

Nic

Ocena dodana: 10 maja 2024 Pobyt: maj 2024
    Patrycja Polska
  • Capricorn International Hotel

Średnia ocena: 6
    • Pozytywna część opinii

Przestronny pokój z klimatyzacja, dobra lokalizacja, dobry stosunek jakości do ceny

• Negatywna część opinii

Brak WiFi, na śniadanie tylko tosty, stare meble w pokoju

Ocena dodana: 18 lutego 2024 Pobyt: listopad 2023

• Fiji Marriott Resort Momi Bay

Momi, Fidżi

Bardzo zadbane ogrody.

• Negatywna część opinii

Brak komunikacji pomiędzy recepcją a SPA. W recepcji zarezerwowałem termin do SPA gdy udaliśmy się tam oni nic nie mieli odnotowane😕 i musieliśmy umówić się na inny termin niestety🤷‍♂️

Ocena dodana: 4 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Robert Polska