2. Comentarii despre hoteluri în Spania

• Apartamento con piscina en Puerto de la cruz

Puerto de la Cruz, Spania

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Apartamen excepțional poziționat , etaj perfect , dotări adecvate , curățenie , liniștea din ansamblul rezidențial . Mijloacele de transport local , la doi pași. Idem magazine , inclusiv Superdino , carnigerie . Plaja Jardin la doi pași , Loro Parque la 1 Km . Mergi câteva sute de metri pe străduță, dai de localuri și faleză , esplanadă etc . Oricând, revin cu mare plăcere ! Nota 10 + !

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu am mențiuni de făcut .

vasile România
  • Apartamento CAMPA

Santa Pola, Spania

Scor mediu din evaluări: 10
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Sala comună este spațioasă și mare, dar ne-am putea retrage și în camerele noastre în liniște. A fost frumos că unul dintre dormitoare avea și o baie separată și toaletă. Bucătăria este într-adevăr dotată cu de toate, iar piața locală este la câteva minute de mers pe jos. Paturile si pernele sunt confortabile, zona nu este zgomotoasă!

Csongor România
  • Live Punta Columbus Pool & Beach Front

Punta del Hidalgo, Spania

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Locația a fost superbă, de pe geam se vedea oceanul, și era extraordinar. Chiar în ziua în care am ajuns, nu am găsit parcare aproape de cazare, dar probabil așa a fost din cauza că era zi de weekend. În celelate zile am găsit mereu loc de parcare, chiar în fața blocului.

• Secțiunea negativă a comentariului

Cabina de duș ar putea primi ceva atenție, îmi era frică că vor cădea ușile la un moment dat când încercam să le închid. Pentru cei care nu dorm prea profund, din păcate izolarea fonică nu e cea mai bună (geamul panoramic nu se închide ermetic), iar zgomotul oceanului (deși plăcut) poate fi uneori deranjant în timpul nopții.

Darius România
  • Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center

Madrid, Spania

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Mic dejun bogat, foarte bun, 8/10 Locatia e langa aeroport, se poate ajunge in centru in cca 30min cu masina / recomand uber Hotelul ofera busuri gratuite catre si dinspre hotel Noi am stat doar doua zile , cu o zi petrecuta prin oras

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu e usor de facut naveta in oras, depinde care e obiectivul fiecaruia si cat timp sta, dar raportul pret/calitate e foarte corect

Eugen România
  • voco Madrid Retiro, an IHG Hotel

Madrid, Spania

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Nu am luat mic dejun, dar acesta se poate plăti separat si e 20 de euro. Locația este bună lângă stațiile de metrou Sainz De Baranda, Conde de Casal precum și stația de autobuzului 20 cu care se ajunge în centru Sol/Sevilla

• Secțiunea negativă a comentariului

Camera este cam mică și geamul nu se deschide, iar în cameră se face foarte cald, iar aerul condiționat este cam tare. Patul este înclinat spre ambele margini și te face să aluneci. Noptierele sunt cam mici.

Aronescu România
  • CORNELIAS HOME

Los Cristianos, Spania

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Exact cum e descris. Totul curat și aproape de plajă ,2 min de los Cristianos , 5 min de Las Vistas. Super locație, recomand cu încredere

Comentariu trimis pe 15 mai 2024 Sejur în aprilie 2024
    Neagu România
  • Corrala de San Antón. Arrayanes

Granada, Spania

Scor mediu din evaluări: 7,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Nu am avut mic dejun. Locatia situata aproape de centru ce a permis sa ajungem repede la obiectivele propuse sa le vizitam.

• Secțiunea negativă a comentariului

Apartamentul vechi,foarte intunecat, mobilat modest, foarte rece ca prima impresie si friguros. Bine ca a avut o sursa de caldura electrica pe care am mutat-o in dormitor si in baie. Nu are masina de spalat rufe si nici feon.

picus România
  • Travelodge Valencia Aeropuerto

Manises, Spania

Scor mediu din evaluări: 7,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Nu am avut mic dejun. Singurul avantaj privind locația este ca se afla aproape de aeroport.

• Secțiunea negativă a comentariului

Camere foarte mici, finisaje minimale, așternuturi pătate.

Silviu România
  • Alda Benalmadena

Benalmádena, Spania

Nu am avut mic dejun

• Secțiunea negativă a comentariului

Apaetamentul situat la et. 2. Cladirea dotata cu mai multe lifturi dar cele mai multe nefunctionale

picus România
  • ACV - Sol Park I-1ª linea planta 11 Frontal