2. Egipat: recenzije hotela

Egipat Recenzije hotela stvarnih gostiju

Nedavne recenzije hotela u Egiptu

• Pickalbatros Aqua Park Resort - Hurghada

• Pozitivni dio recenzije

Mogućnost koristenja sva tri dijela hotela tako da uvijek nađeš nešto za sebe, od hrane do zabave. Hotel je velik, a opet ne pre velik da ne možeš sve obići. Hrana je vrlo dobra, samo mi nedostaje barem nešto neutralno, sve je dosta začinjeno i ljutkasto pa nije bilo pre velikog izbotra za malo dijete. Tobogani su savršeni, a također i zabava, tim animatora je super, uvijek sa iskrenim osmjehom tako da ti uljepšaju dan... kolači su savršeni

• Negativni dio recenzije

Dosta začinjena hrana, ali podnošljivo, uvijek ima nešto što ti je jako fino i malo manje

Datum recenzije: 12. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    Nataša Hrvatska
  • شاليه فندقى داخل فندق هلنان بورفؤاد Private Apartment Inside Helnan Hotel Port Fouad

Port Said, Egipat

• Pozitivni dio recenzije

Objekat je bio spektakularan! Veliki bazen, jedna od najboljih teretana (gym) u kojoj sam bio. Čisto, uredno i veliki apartman. Gospodin Omar je bio jako ljubazan i spreman da izađe u susret svakom zahtjevu. Perfektan domaćin i apartman svaka preporuke!

• Negativni dio recenzije

Nije imao helikopter i nije imao još putovanje na Mjesec sve ostalo apartman ima. 🚀🚁😂 Svaka preporuka nećete se pokajati!

Datum recenzije: 10. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    Arben Crna Gora
  • Khattab Pyramids View Hotel

Kairo, Egipat

• Pozitivni dio recenzije

Objekat je bio vrlo čist, kao na slikama, sve je novo. Recepcionista mladi momak od 22 godine, koji radi noćnu smjenu je bio nevjerovatno prijatan i od pomoći. Ko želi posjetiti piramide i spavati u blizini istih, ovaj hotel ne bi smio zaobići!

Datum recenzije: 8. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    Arben Crna Gora
  • Pickalbatros Palace - Aqua Park Hurghada

Prosječna ocjena gostiju: 9,4
    • Pozitivni dio recenzije

Izuzetno ljubazno osoblje. Odlična hrana u svim restoranima. Čistoća okoliša, restorana, mora, soba...svega. Oaza mira nadomak pustinje, kao da ste u cvjetnom botaničkom vrtu. Prekrasan pogled s balkona na bazene, okoliš...

• Negativni dio recenzije

Kante za otpad bi trebalo uklopiti u okoliš, ovako previše odskaču od predivnog okruženja.

Datum recenzije: 25. travnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Krešimir Hrvatska
  • Lamera Hotel

Prosječna ocjena gostiju: 8,3
    • Pozitivni dio recenzije

Sigurnost, video nadzor koji pokriva svaki cosak hotela, osoblje, hotel je cistg, pogodan za solo putnice, blizina Gomla marketa, plaze na kojoj sam pronasla povoljne izlete, Orange i Padiso, paralajting

• Negativni dio recenzije

Slikajte sve u sobi kada udjete, mene su pitali gde je fen , kada sam se razduzila u sobi i dok zurim na avion,fen za susenje kose, koji uopste nije ni bio u sobi niti predvidjen u opisu sobe, pa mi je bilo neprijatno, jer sam svugdje isla mokre kose

• david hostel

Asuan, Egipat

Prosječna ocjena gostiju: 8,5
    • Pozitivni dio recenzije

Odlicno organizovani povolji izleti, lepa soba, strarinski namestaj, ventilator

• Negativni dio recenzije

Udaljenist od grada i od obale Nila

• Pickalbatros Aqua Blu Resort - Hurghada

Prosječna ocjena gostiju: 9,6
    • Pozitivni dio recenzije

Hvala kompletnom.osoblju na odličnom odmoru!

Datum recenzije: 12. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    Cabrera Bosna i Hercegovina
  • Ikea flat 4

Prosječna ocjena gostiju: 7,9

Izuzetno povoljan, veliki stan

• Cleopatra Luxury Resort Sharm - Adults Only 16 years plus

Sharm el-Sheikh, Egipat

• Pozitivni dio recenzije

Sve osim noćnoga programa.

• Negativni dio recenzije

Noćni program zabave. Mislio sam da će biti puno zivlje nakon večere do 11h sa muzikom.

Datum recenzije: 29. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    Andreis Hrvatska
  • Grand Palace - Adults only 18 years plus

Prosječna ocjena gostiju: 8,6

Osoblje i lokacija

Internet I hladan bazen

Datum recenzije: 1. svibnja 2024. Boravak: svibanj 2024.
    EURO Hrvatska