2. Csehország hotelértékelések

Friss értékelések Csehországban levő hotelekről

• Pytloun Old Armoury Hotel Prague, Stará Zbrojnice

Értékelési pontszámok átlaga: 8,9
    • Értékelés kedvező része

A szállás a Károly hídtól 10 percre található. Minden látványosság kényelmesen, gyalogosan, rövid idő alatt elérhető. A reggeli rendkívül finom, változatos és nagyon sokféle. A szoba mérete, tisztasága megfelelő. Az ágy szép nagy és kényelmes. A folyosóról és az emeletről picit beszűrődnek a zajok. Sajnos terasz nem volt. A fürdőszoba nagyon tiszta. Egy éjszaka után cserélték a törülközőket. A szoba falán egy tisztasági festés lehetne. A folyosón hasonló dekoráció szép lenne (pl. falfestés), mint az étkezőben (ami nagyon érdekes és stílusos). Egyedi kívánságok (vasaló) is azonnal teljesültek. Aki egy csöndes, kényelmes szállásra vágyik kiváló reggelivel, készséges alkalmazottakkal tökéletes elhelyezkedésben, azoknak bátran ajánlom. Remélem nekem is lesz még lehetőségem pihenni családommal ezen a szép helyen.

• Értékelés kedvezőtlen része

Minden nagyon tetszett. Csak apróbb változtatások lehetnének.

2024. június 7. az értékelés napja 2024. június a tartózkodás időszaka
    Krisztina Magyarország
  • STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel

Értékelési pontszámok átlaga: 9,4
    • Értékelés kedvező része

A szálloda kifejezetten stílusos, zenei elemekkel tarkított. Hol egy Marshall láda - amiről kiderül, hogy hűtő -, hol egy dobfelszerelés darabja - amiről kiderül, hogy az étteremben péksütemény tartható benne. A szobában személyre szabott köszöntés várt a tévé képernyőjén, a franciaágy megfelelő keménységű, két külön matracos. A zuhanyzóban tusfürdő, sampon, szappan, testápoló.

• Értékelés kedvezőtlen része

Június elején érkeztünk, amikor még az időjárás nem mondható forrónak, ennek ellenére a szobai klíma nagyon hidegre volt állítva, és - annak ellenére, hogy 25 fokig lehetett felszabályozni - igyekezetünk ellenére sem lett melegebb. Az étteremeben nincs kávétejszín.

Zoltán Magyarország
  • Silvie Apartments - Wolkerova

Alamóc, Csehország

Értékelési pontszámok átlaga: 9
    • Értékelés kedvező része

Teljesen új lakás egy szép környéken, saját földalatti parkolóval. Valami miatt nem működött a booking rendszere, ezért felhívtam őket, nagyon készségesek voltak és elküldték újra, hogy hogyan tudjuk a kulcsokat átvenni. Összesítve 10/9+

• Értékelés kedvezőtlen része

Jártam már több tucat ilyen szálláson, de ilyet még nem láttam, hogy ilyen messze lenne a kulcs a bejárattól. Meg lehet találni, de azért furcsa. A kis dobozt amibe a kulcsot kellett rakni, nagyon nehezen tudtam bezárni.

2024. június 8. az értékelés napja 2024. május a tartózkodás időszaka
    Dávid Szlovákia
  • Brand new studio apartment #62 with free secure parking in the center

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

Nagyon jó helyen van, közel a városhoz. Jól felszerelt lakás. Az ablakból imádtuk nézegetni a villamosokat. Gyerekeknek ez egy jó élmény. Visszatérő vendégek voltunk, de még biztosan fogunk jönni.

Nem volt ilyen

Szilvia Magyarország
  • Hostel Bohemia

Értékelési pontszámok átlaga: 7,3
    • Értékelés kedvező része

Egyszerűen és könnyeden kezelték az ott tartózkodásunkat, semmivel nem volt probléma.

Virág Magyarország
  • Hotel Central

Plzeň, Csehország

Értékelési pontszámok átlaga: 8
    • Értékelés kedvező része

Jó elhelyezkedés, finom és bőséges reggeli. Volt pl. laktózmentes tej.

• Értékelés kedvezőtlen része

Bár economic - pénztárcabarát - szobát foglaltunk (már csak az volt foglalható ), de a zuhanykabin annyira rossz állapotban volt, hogy azt már rég fel kellett volna újitani. A sarkokban, csempék között pl. penészfolt volt több helyen. A teraszról csodás a kilátás, amit ront az, hogy mállik a vakolat. Economic = penészes?

Gábor Magyarország
  • Cosmopolitan Bobycentrum - Czech Leading Hotels

Brno, Csehország

Értékelési pontszámok átlaga: 8,8
    • Értékelés kedvező része

Szenzációs választék, nagyon jó minőség, minden friss volt!

István Magyarország
  • Amarilis

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

Jó helyen van, közel a központhoz.

• Értékelés kedvezőtlen része

Előre utaltunk, és senki nem tudott róla, a szálláson újból ki kellett fizrtni. A Pénzt csak hetekkel később kaptam vissza.

2024. június 8. az értékelés napja 2024. március a tartózkodás időszaka
    Tamás Magyarország
  • Hotel Boston

Karlovy Vary, Csehország

Értékelési pontszámok átlaga: 8,6
    • Értékelés kedvező része

Közel a főutcához. Finom reggeli.

• Értékelés kedvezőtlen része

Kicsit szűk a reggelizőhely a svédasztalos jövés-menéshez.

Gábor Magyarország
  • numa I Flow Rooms & Apartments