2. Bahamy - hodnotenia hotelov

Bahamy Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov na Bahamách

• Pozitívna časť hodnotenia

Všetko bolo dobré, len výhľad z okna bol na nejakú budovu, v ktorej stále niečo prerábali a od skorého rána rezali nejaké železá, takže to bolo dosť hlučné. Celkovo na mňa pôsobil hotel dosť stiesňujúco. Bola som v ňom ubytovaná aj v roku 2009, teda ešte pred jeho kompletnou renováciou. Vtedy na mňa pôsobil romantickejšie. Ale rekonštrukcia je pekná. Je tam dostatok reštaurácií a napriek tomu, že sme tam boli len 4 noci stihli sme všetky, ktoré boli na objednávku. A jedlo v nich bolo perfektné. Keď idem niekde na dovolenku a je možnosť ubytovať sa v tomto reťazci, tak to využívam. Aj tento hotel bol čo sa týka služieb vynikajúci, len tá lokalita sa mi zdala akási čudná. Ale pomer ceny a kvality je napriek tomu SUPER.

Ohodnotené: 25. marca 2024 Termín pobytu bol marec 2024
    Ľubica Slovensko

• Pozitívna časť hodnotenia

Hotel je hneď na pláži (odporúčame skúsiť sa prejsť aj mimo hotelovú pláž, kde je menej strmý breh mora) s krásnym morom. Skutočne all-inclusive, široký výber jedál aj drinkov.

• Negatívna časť hodnotenia

Naša izba nebola pripravená načas, tak sme dostali náhradnú, kde chýbal na balkóne stolík a jedna stolička a mali sme výhľad na strechu vestibulu hotela. Strava v bufetoch rýchlo omrzí. Treba si objednať večeru v jednej z hotelových reštaurácií, my sme, žiaľ, nemali vhodný odev.

Ohodnotené: 18. júna 2022 Termín pobytu bol jún 2022
    Marek Slovensko
  • Butterfly Cottage at Viking Hill - Love Beach

Priemerné skóre hodnotenia: 6,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Nič lebo sme tam neboli.Bola zrušená rezervácia aj napriek tomu mi boli odobraté peniaze z kreditnej karty

Zrušená rezervacia

Ohodnotené: 28. mája 2024 Termín pobytu bol máj 2024
    Dusan Slovensko

• Pozitívna časť hodnotenia

Poloha, strava, pohodlie, uschovna batozin cely den

• Negatívna časť hodnotenia

Hluk z vonku, ked ste otvorili balkon, nejaka chladiaca jednotka, niektorych casnikov ste museli nahanat, aby vam doniesli drink na veceri a velmi pustena klimatizacia vsade, v interieroch bola zima

Ohodnotené: 11. decembra 2023 Termín pobytu bol november 2023
    Anton Slovensko
  • Comfort Suites Paradise Island

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4

Lokalita

• Negatívna časť hodnotenia

Stare izby, velmi neochotny personal, skromne ranajky na pridel. Pomer ceny a kvality velmi zly.

Ohodnotené: 27. mája 2023 Termín pobytu bol marec 2023
    Dávid Slovensko