2. Aruba - hodnotenia hotelov

Aruba Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov na Arube

• Sandcastle Beach Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobrá lokalita.Veľmi útulné štúdio vkusne zariadené.Vybavenie kuchynky vsetko potrebne k príprave jedla. Takisto Kava smotana kavovar poháre na víno sklenené čo oceňujem. mikrovlnka toaster plynový sprák so 4 horákmi. Super. Vonku bazén. Okolie príjemne osvietené. Lehátka a hojdacia sieť. Vonkajsie posedenie s grilom. Parkovanie pred domom. Veľmi ústretový a priateľský majiteľ alebo partner majiteľky.

• Negatívna časť hodnotenia

Sklenená stena a zasúvacie dvere na stúdiu nie sú dobre utesnené a kedže tu stále fúka vietor celý čas to búcha. Cez deň to tak nevadí ale v noci to veľmi ruší. Nedalo sa spať.

Ohodnotené: 27. decembra 2022 Termín pobytu bol december 2022
  • Magical Garden

Savaneta, Aruba

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

majiteľ príjemný veľmi priateľský v každom smere chcel pomôcť. odporučil nám výbornú reštauráciu. Čistota na úrovni. krásna záhrada. udržiavaná. izba útulná aj kvet na stolíku. konvica na kavu a chladnička bola k dispozícii.majiteľ urobil v záhrade dym proti komárom no nemalo to účinok.majiteľova kuchyňa je k dispozícii ak sa zdržíte dlhšie a chcete si varit.

• Negatívna časť hodnotenia

posteľ napriek tomu že bola veľká bola nepohodlná po bokoch je masívny rám a keď som z posteľe schádzala vždy som si udrela nohy na tom ráme. matrac pre nás bol tiez nepohodlný. chýbala mi sieť proti komárom ktorá je síce na fotke ale nie v izbe. noc sme strávili naháňaním komárov zaspali sme az nad ránom.takže tá sieť je určite potrebná. kúpeľňa nemá riadne dvere iba malé lietačky.mne vadili.je to síce pri pláži ale kúpať sa tam nedá. všade cítiť ropu z neďalekej rafinérie.

Ohodnotené: 1. januára 2023 Termín pobytu bol december 2022
  • Aruba Blue Village Hotel and Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Prostredie bolo pekne. Bazén hneď predo dverami s lehákami. Posedenie pred každým apartmánom. Reštaurácia v areále. Čisté uteráky každý deň. Personál na recepcii milý aj upratovačky sa usmiali. V reštaurácii veľmi ústretový a priateľský čašník a čašníčka vysoká blondínka . Namiešali vynikajúci aruba drink na uvítanie.

• Negatívna časť hodnotenia

Ubytovanie k dispozícii až od 16.00 hod. Čo nás riadne prekvapilo boli že sme museli dať pri vstupe 100 dolárov ako zálohu. Nebolo to pri bookovaní ani napísané.To sa nám ešte v žiadnom ubytovaní nestalo a to sme už prešli ubytovniami kade tade po svete. Izba nezodpovedá cene. Zariadenie je staré. Dve postele sú spojené do manželskej postele. Matrace veľmi vyležane. Na strunách sa nedalo spať. V kúpelni staré špinavé rúry.V sprche Pomocný držiak na stene rizbitý. Mikrovlná rúra má krátky kábel. Z miesta kde je umuestnená nedočiahne do zásuvky. Na Silvestra zariadenie neurobilo žiadnu párty ani len prípitok nič žiadne privítanie nového roka. Hamba.

Ohodnotené: 3. januára 2023 Termín pobytu bol január 2023
  • Aruba Quality Apartments & Suites

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

hotel bol vyborne zariadeny, blizko plaze, dobra posilnovna, krasny bazen, personal kazdy den poctivo cistil izby aj lehatka pri bazene, kazdy den ciste uteraky, pomohli s prenajmom auta. Vybavena kuchynka.

• Negatívna časť hodnotenia

Vela komarov, ktore sa tisli do izby. Pomohla by sietka …

Ohodnotené: 8. januára 2022 Termín pobytu bol január 2022
    Marek Slovensko
  • Camacuri Apartments

Oranjestad, Aruba

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2

prostredie, bazen

• Negatívna časť hodnotenia

Ze sa tam nedalo nic kupit, na pitie, jedenie, k dispozicii len bar pri bazene aj to len v popoludnajsich hodinach

Ohodnotené: 17. mája 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Alena Slovensko