2. Армения отзиви за хотели

Армения Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Армения

• Top Apartments - Yerevan Centre

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Местоположението му е отлично.Пред блока има градинка с много зеленина. На 250м е таверна Ереван. На 200м има два супермаркета,аптеки,автомати за кафе и магазинчета за закуски.Има много паркове и бърз достъп до площада на Републиката,Операта и Вернисажа. Домакините са отзивчиви и любезни. Може да се разчита на тях за всичко ,което ви е необходимо- организиране на екскурзии,трансфер от и до летището, наемане на автомобил и всичко от което се нуждаете при престоя си.

Оценено на: 19 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Iliana България
  • The Hill Guest House

Средна оценка от отзиви: 9.6
    • Положителна част на отзива

Няма нещо, което да не ми хареса, мил и приветлив персонал, особено администраторката Лиана, винаги отзивчива. Хотела не предлага храна, но това не е проблем, защото навсякъде в града има вкусна храна. Единствения минус е, че ви трябва кола, понеже хотела е на един хълм, но за любителите на ходенето пеш е чудесно място, а и гледката е уникална. Също така, хотела предлага паркинг. Препоръчвам го на всички

Lilit България
  • 1 bedroom apartment in the heart of the center

Средна оценка от отзиви: 9.2
    • Положителна част на отзива

Чудесно местоположение в центъра, комуникативно и удобно за пътуване с автобуси до всяка точка на града и извън него. Чист, добре оборудван апартамент с изглед към вътрешен двор, поради което е много тих, въпреки оживения район, в който се намира. Собственичката е внимателна, винаги на разположение и готова да помогне за всичко необходимо.

Оценено на: 24 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Marina България
  • Moscow House Hotel

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Фантастично място! Разположено е на пешеходно разстояние от всички важни точки на града. Персоналът направи повече от необходимото, за да се чувстваме добре и на място. Закуската не е мащабна, но е изключително вкусна и напълно достатъчна, за да задоволи всякакви капризи. С удоволствие бих отседнал отново.

• Отрицателна част на отзива

Хотелът е разположен на оживен булевард и трафикът се чува целодневно. Ако спите дълбоко, не би било проблем.

Оценено на: 22 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Kristiyan България
  • Wonderful apartment in Republic square, city center

Средна оценка от отзиви: 9.1
    • Положителна част на отзива

Чист и уютен апартамент, с отлична локация. Впечатляваща е огромната тераса. Комфортно легло, добре оборудвана кухня, има всичко необходимо за няколкодневен престой. Намира се в близост до спирка на метрото, наоколо са няколко супермаркета и много ресторанти и кафенета.

Оценено на: 11 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Mariya България
  • Comuna Sevan

Artanish, Армения

Средна оценка от отзиви: 9.5
    • Положителна част на отзива

Всичко ми хареса! Ако идвам пак в Армения - пак ще дойда там! Идеално е мястото, яко преживяване и хората са готини, европейски настроени и отворени!

• Отрицателна част на отзива

Няма абсолютно нищо, което да не ни е харесало, всичко беше ТОП!

Станчева България
  • Erebuni Hotel Yerevan

Средна оценка от отзиви: 8.8
    • Положителна част на отзива

Прекрасен хотел и като място- в самия център, и като удобства, Предлаганата закуска е също фантастична. Горещо препоръчвам!

Оценено на: 11 май 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Anzhela България
  • Stay Inn Apartments on Amiryan 4-6

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Идеална локация. Отзивчиви домакини. Чисто.

Оценено на: 18 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Elena България
  • METROPOL HOTEL Yerevan

Средна оценка от отзиви: 8.6

Хотела е в центъра.

• Отрицателна част на отзива

Откраднаха ни бутилка бира от хладилника и не ни възместиха ущърба. Казаха ни че нито ние можем да докажем, че сме имали бира, нито те могат да докажат, че персонала не я е откраднал. Първо ни обещаха че ще помислят как да ни компенсират, накрая казаха, че няма да ни компенсират. Това е малко обидно.

Kris България
  • Royal Plaza by Stellar Hotels, Yerevan

Средна оценка от отзиви: 8.1

Локацията

Некомпетентни и нелюбезни администратари

Оценено на: 13 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Hristinka България