2. Recenzije hotela u državi BIH

7,3

• Besplatan WiFi

8,1

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 25

• Ocenjeno: 7. maj 2024.

Lep i prijatan boravak.
    • Boravak od 2 noćenja

Hrana je mogla biti raznovrsnija i bogatija.

Hotel je na najlepsoj lokaciji. Usluga i cistoca su sasvim zadovaljavajuci. U ovom periodu nije bilo guzve pa je bilo uzivanje na bazenu i ostalim sadrzajima hotela. Sve pohvale za restoran Ivana (brod) i za domacicu Violetu.

Gost je boravio u periodu: maj 2024.

• Ocenjeno: 13. avgust 2023.

• Poslato mobilnim

Hotelska plaža, ako se moze tako nazvati posto je koriste i oni koji nisu gosti hotela, uz to placas lezaljke, guzva, buka i nered, veliki i jedini minus hotela.

Mesto, pogled, higjena.

Gost je boravio u periodu: jul 2023.

• Ocenjeno: 11. avgust 2023.

• Par
    • Dvokrevetna soba sa Bračnim Krevetom ili Zasebnim Krevetima, Balkonom i Pogledom na More

Bosanska ljubaznost i domacinstvo

Gost je boravio u periodu: avgust 2023.

• Ocenjeno: 31. jul 2022.

• Poslato mobilnim

Jedina zamerka je preglasna muzika do 1:00 u ponoc ispod hotela kao i raspored gostiju za vreme dorucka..

Pogled sa terase je nesto predivno.Soba je velika i prostrana. Krevet je jako udoban.

Gost je boravio u periodu: jul 2022.

• Ocenjeno: 30. jun 2021.

8,0
    Hotel Sunce je zadovoljio naša očekivanja.
    • Poslato mobilnim

Plaćanje ležaljki i suncobrana u okviru hotela i dolazak kupača na bazen u popodnevnim časovima koji nisu gosti hotela.

Soba, pogled na more, higijena, osoblje

Gost je boravio u periodu: jun 2021.

• Ocenjeno: 21. septembar 2023.

Odlična lokacija,ljubazno osoblje.

Gost je boravio u periodu: septembar 2023.

• Ocenjeno: 18. avgust 2023.

❤️

❤️

Gost je boravio u periodu: avgust 2023.

• Ocenjeno: 11. septembar 2022.

3,0
    Hrana je ipak od svega najbolja, i lokacija jako blizu plaže izvrsna.
    • Poslato mobilnim

Čistoća je jako loša, broj sobarica nedovoljan. Ni jednom, za 7 dana boravka nije prebrisan wc(pod, kada, lavabo, wc-šolja). Samo se promjene peškiri, ostavi jedna rolna wc papira i kesa za smeće, ostalo ništa. I na samom kraju našeg boravka došla je ekipa delegacije, te im se pravila žurka u hotelu, cijeli hotel je brujao od muzike, moj sin od 2 godine cijelu noć oka nije sklopio jer je muzika bila preglasna, a i dotična gospoda je po hodnicima bila jako glasna. Te smo se mi u toku noći pokupili i odjavili iz apartmana( znači na svoju ruku smo odlučili izgubiti jednu noć i jedan doručak, jer nismo mogli spavati). Strašan propust za jedan hotel.

Hrana je izvrsna, osoblje je prijatno. Lokacija je odlična.

Gost je boravio u periodu: septembar 2022.

• Ocenjeno: 9. avgust 2022.

Uzas!
    • Par
    • Economy Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom/Zasebnim Krevetima, Balkonom i Pogledom na Park
    • Poslato mobilnim

Sve nam se nije dopalo! Uvalili su nam staru sobu iz 1980. i neke za 120 e za noc, dobili smo pocepane zavese, stare drvene prozore, slavinu koja ne radi, tus kabinu iz proslog veka, liftove koji ae docekati nemogu, dorucak sa posudjem iz 1980. neke (kada je vec sagradjen), nema peskira za plazu, mini bar prazan, neljubazno i drsko osoblje, bucno, muzika tresti do kasno u noc, Jedan potpuno pohaban (nerenoviran) deo hotela koji nam je uvaljen pod nazivom "ekonomik soba"!!! Tuga jedna uzasn.

Nista!!!

Gost je boravio u periodu: avgust 2022.

• Ocenjeno: 6. avgust 2022.

• Poslato mobilnim

Sve se placa uz jelo placas pice! A najgore sta imam crno na bjelo da za djecu rezerviso i cjenu digli vise kao moraju dodatni krevet a sve bilo u sobi!

Gost je boravio u periodu: avgust 2022.

• Ocenjeno: 3. avgust 2022.

• Boravak od 3 noćenja

Sve je bilo savršeno!

Gost je boravio u periodu: jul 2022.

• Ocenjeno: 16. jul 2022.

3,0
    Nisam zadovoljan kako mi je prosao godisnji odmor.
    • Poslato mobilnim

Prvo i najvece razocarenje je placanje lezaljki i suncobrana na bazenu sopstvenog hotela! To nigde na svetu nema a obisao sam pola sveta. Druga stvar,preglasna muzika iz kafica u podnozju hotela vam neda da spavate pola noci. Hrana, nedovoljno dobrog kvaliteta i mora biti raznovrsnija. Parking je isto zamerka jer par puta nisam nasao mesto ispred hotela nego sam morao da lutam po neumu i da trazim parking,pola odmora mi je proslo u cekanju i voznji liftovima koji su katastrofa programirani. Sve u svemu preskup hotel a razocarenje preveliko.

Jedino sto mi se iskreno dopalo je pogled na more iz sobe sve ostalo je jako diskutabilno i mora biti mnogo mnogo bolje za ove pare.

Gost je boravio u periodu: jul 2022.

• Ocenjeno: 19. jun 2022.

2,0
    • Poslato mobilnim

Hrana,prosle godine mnogo bolja veci izbor,recepcijonari neljubazni,naplacivanje lezaljki i suncobrana za goste hotela

Sve je blizu,super pogled sa terase

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 12. septembar 2021.

VELIKO RAZOCARENJE.
    • Poslato mobilnim

Mnogo sakrivenih troskova , kada smo dosli stavili su nas u nerenovirane stare sobe pod izgovorom da je to na bookingu standardna soba (gdje naravno ta slika nije bila na bukiranju). 2.Plaza je bila prezauzeta pa sam bila prisiljena biti na bazenu sve dane, ali to nije sve. Hotel ne samo da nema kapacitet lezaljki i suncobrana , nego ih morate i platiti a ujutro ako ne trcite u 9 sati kad se otvori onda vjerovatno necete ugrabiti ni tu lezaljku koja se placa. 3.osoblje nedovoljno i prezauzeto na recepciji, bez ikakvih validnih razloga i informacija niti usluznosti. 4.osoblje u restorano nevjerovatno razocarenje, jedna od konobarica me je zaustavila u pravljenju sendvica djetetu za plazu( jer dijete NE ZELI DA JEDE U DOBA DORUCKA niti moze, a placeno je za dijete sve bilo). Kada sam rekla moram joj nesto spremiti jer ce biti gladna , ona je pocela da komentarise pred gostima i drugim osobljem kako ja iznosim hranu i kako sam iznijela previse hrane na sto za nas troje koliko nas je sjedilo. Strasno, osjecala sam se kao lopov za nesto sto sam platila. 4.WiFi konekcija postoji al apsolutno ne radi ,tako da sam morala ici u postu u Neumu da kupim 3 kartice da bi svi imali internet. 5.Razgovarala sa direktorom, apsolutno nikakvu soluciju kao menadzer nije dao osim osmijeha i rijeci kako on ne moze nista to da promijeni osim da ce porazgovarati s nekim.

Gost je boravio u periodu: avgust 2021.

• Ocenjeno: 21. avgust 2021.

• Poslato mobilnim

Toliko neprijatnosti za samo jedan dan boravka.. soba ispod prosjeka, dorucak takodje, osoblje drsko nekulturno, ne vrijedi ni pola placenog novca. Od odmora su nam napravili uzas.

Gost je boravio u periodu: avgust 2021.

• Ocenjeno: 8. avgust 2021.

Loš
    • Boravak od 3 noćenja

Osoblje jako nestrucno, goste prilikom check in.a osoblje treba da upozna sa svim pravilima i uslugama hotela, nula bodova organizacija osoblja koje radi u krugu bazena i regulise najam lezaljki i suncobrana, nisu sposobni napravit red, naplacivat lezaljke van kruga bazena po sistemu first come first serve, i tim istim redosljedom pustat goste u krug bazena i na taj nacin izbjegnut stampedo koji gosti prave kada covjek pomjeri lanac kojim je ogradjen bazen. Ovakav sistem rezervacije/najma lezaljki nema ni u Africi . Da pojasnim, covjek skloni lanac kojim je ogradjen bazen i gosti kao goveda trce da zauzmu 1, 2, 3 ili 5 lezaljki . Toliko je tesko napravit red, naplatit lezaljku gostima i tim redosljedom tek onda pustat po 2 gosta u krug bazena ... Smijesno ...

Dorucak je ok, klasicni dorucak koji nekome nije toliko ni bitan, meni svakako to nije mjerilo ocjene ovog hotela.

Gost je boravio u periodu: avgust 2021.

• Ocenjeno: 20. jul 2021.

• Poslato mobilnim

Boravak u hotelu je bio jako ugodan.Osoblje od čistačica do recepcije je veoma ljubazno i uslužno.Hotel se nalazi u najboljem delu Neuma. Svima bih preporučio boravak u hotelu.

Gost je boravio u periodu: jul 2021.

• Ocenjeno: 10. jul 2021.

5,0
    Bad
    • Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Lift, komplikovan..kreve nije udoban...preskupo ..plaza uzas..pijani ljudi..tuku se...psuju...nije dobro za decu

Gost je boravio u periodu: jul 2021.

• Ocenjeno: 27. jun 2021.

• Dvokrevetna Soba s Bračnim Krevetom/2 Zasebna Kreveta i Pogledom na Grad
    • Poslato mobilnim

Slab signal za tv...skoro nikakav...iskace stalno tako da nista nemoze da se gleda i svaga 3 kanala na raspolaganju...drugo je sve bilo odlicno...ali eto cisto da se zna.

Sve je odlicno...bas sve.

Gost je boravio u periodu: jun 2021.

• Ocenjeno: 1. maj 2023.

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 23. maj 2022.

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: maj 2022.

• Ocenjeno: 18. septembar 2021.

Veoma dobar

Gost je boravio u periodu: avgust 2021.

• Ocenjeno: 15. septembar 2021.

Gost je boravio u periodu: jul 2021.

• Ocenjeno: 6. septembar 2021.

• Grupa

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Gost je boravio u periodu: septembar 2021.

Prikazano 1 – 25

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!