2. Bośnia-Hercegowina – opinie o hotelach

7,7

8,2

• Ocena dodana: 23 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Wąska plaża, zbyt twarde materace w łóżku, brak wieczorami ciepłej wody w lazience.

Super baseny, dobre posiłki.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Taniej niż w Chorwacji ale jednak drogo.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Obsługa hotelu- kelnerzy, obsługa barów

Hotel położony w bardzo dobrym miejscu tuż przy plaży, jedzenie smaczne. Wybraliśmy opcje all inclusive która była dla nas korzystna, gdyż bieganie po restauracjach przy 37 stopniach byłoby porażką. Obsługa hotelu rodem z PRLu. Wersja all inclusive w wersji soft, nie jest dostępna we wszystkich restauracjach.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Parkingu praktycznie nie ma - miejsc parkingowych jest zdecydowanie za mało. Nie mieliśmy gdzie zaparkować samochodu i Pani w recepcji powiedziała nam , że mamy szukać sobie wolnego miejsca gdzieś na ulicach Neum. TRAGEDIA !!!

Dobra lokalizacja , baseny , czystość

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Urlop.
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na morze

Jedzenie monotonne, mało urozmaicone, brak świeżych owoców.

Dobra lokalizacja,baseny ze słoną i słodką wodą,dostęp do plaży windą. Czyste, przestronne pokoje.Piękne widoki.

• Ocena dodana: 18 października 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Hotel jest umiarkowanie czysty, niektóre elementy super a niektóre elementy hotelu zapuszczone z pajęczynami. Osobne sauny dla Pań i Panów :( Na basenie i w strefie spa pełno włosów i podłogi nie domyte. Jedzenie całkiem dobre ale monotonne, kelnerzy ciągle nas przeganiali z miejsca na miejsce. dziś nie możesz siedzieć tu a następnego dnia stosujesz się do zaleceń ale okazuje się że znowu coś się zmieniało. Dla nas hitem było to że Pani na recepcji nie bardzo miała ochotę oddać nam paszporty, usłyszeliśmy jak zapłacicie (przy wymeldowaniu) to wtedy je dostaniecie.

Położenie hotelu bardzo dobre,świetny widok, wygodne łóżko. Duży i wygodny pokój, dobrze działające wi-fi, bezpłatne miejsce parkingowe.

• Ocena dodana: 15 września 2022

Hotel, który zaprzepaścił swój potencjał.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Hotel z ogromnymi aspiracjami, przerobowy, stawiający na ilość gości, nie ich komfort. Odradzam opcję all inclusiv light, tak naprawdę nie premiuje się turystów z niej korzystających. Plaża brudna, pełno petów i kapsli 12 EUR za leżaki i parasol dla wszystkich gości, bez względu czy są z hotelu, czy tez nie. Więc skoro tak się ceni plażowy serwis, to może należy plażę sprzątać. Brak możliwości skorzystania z napojów w opcji all inclusiv zarówno na plaży, jak i górnym basenie, co generuje koszty i każe zadać pytanie :po co mi ta opcja? W lobby barze ustawiczny brak , także tego płatnego alkoholu, codziennie wybór drinków kurczy się w odniesieniu do karty.( w jednym dniu brak proseco, w drugim aperola i mohito). Jedzenia dużo, ale bez smaku, wszystko smakuje tak samo, tłuste i monotonne, przez cztery dni pobytu widziałam wciąż te same dwie zupy: bulion wołowy i jarzynowa. Brak przypraw, sztućców do wykorzystania na tarasie, trzeba prosić o uzupełnienie pustych solniczek i pieprzniczek. Personel zwłaszcza w lobby barze i recepcji naburmuszony, zachowujący się jakby robił łaskę, że zechce nas obsłużyć. W pokojowej łazience dzwonek alarmowy tuż pod sufitem nad wanną bez sznurka, czy przycisku, gdybyś zasłabł nikt się o tym nie dowie. Totalny przerost formy nad treścią. Największym atutem hotelu jest basen , naprawdę rewelacyjny i widok z restauracyjnego tarasu . Reszta do poprawki, dla grup turystycznych, będących przejazdem.

Hotel nad samym morzem, z pięknym widokiem. Wnętrza przestronne, świetne lobby. Pokoje regularnie sprzątane. Doskonałe zaplecze rekreacyjne. Baseny z morską wodą i niesamowity, duży, piękny panoramiczny basen na dachu. Pokoje dobrze wyposażone,

• Ocena dodana: 13 września 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Brak wody w pokoju i słabo działająca klimatyzacja

Wszystko ok

• Ocena dodana: 13 września 2022

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Wielki minus za płatny serwis plażowy. Chyba w żadnym hotelu na całym świcie sie nie spotkałem żeby gość hotelowy musiał płacić za leżaki na plaży która rzekomo jest "hotelowa". Brak nawet 1 butelki wody w pokoju. Basen Infiniti przy krawędzi po prostu jest zagrzybiony.

Lokalizacja przy samej plazy. Bliskość restauracji. Przyjemny personel. Komfortowe i przestronne pokoje. Wygodne łóżka i pachnące ręczniki. Cudowne widoki z basenu. Obfite śniadania. Klimatyzacja dobrze chłodzi. Ogólnie polecam.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

plaza hotelowa , parking

połozenie , duże pokoje

• Ocena dodana: 31 lipca 2022

świetne baseny, dobre jedzenie, piękne widoki czego chcieć więcej.
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na morze

bardzo ciasny parking. platne napoje do kolacji.

śniadanie urozmaicone chociaż codziennie to samo alw duzy wybór. pyszne owoce. brak napojow do kolacji, byly dosatkowo platne. lokalizacja rewelacja ! zjazd dogodna windą na plażę. miła recepcja. fajna muzyka na żywo na tarasie. swietne widoki z tarasow. lobby bardzo przestronne i wygodne. swietna klimatyzacja.

• Ocena dodana: 7 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

mimo, że z takimi wspaniałymi możliwościami, hotel wraz z personelem jak wyjęty z poprzedniej epoki, bardzo kiepskie śniadania / despite such great possibilities, the hotel and its staff look as taken from the previous era, very poor breakfasts

położenie hotelu, baseny / hotel location, swimming pools

• Ocena dodana: 5 października 2021

zadowolony
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

słaba obsługa na basenach, pracownicy chyba przemęczeni, mały parking

Dobre jedzenie, widoki, baseny wewnątrz czyste, pokoje czyste, miła obsługa na recepcji, hotel na wzgórzu ale posiada windę do plaży

• Ocena dodana: 9 września 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

Pierwszy pokój miał zarwane i połamane łóżko, musieliśmy wymienić na inny pokój, duzo mniejszy i z którego widok nie był na ogród a na filary konstrukcyjne balkonów. Monotonne jedzenie nie mające nic wspólne z jedzeniem regionalnym/śródziemnomorskim.

Pokój czysty, bardzo wygodne łóżko, czysta łazienka, codziennie posprzątane

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Śniadania mogły by być bardziej urozmaicone więcej warzyw i wędlin bo po trzecim dniu staje się śniadanie monotonne

Widoki przepiękne szczególnie z tarasów super baseny

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2021

Super!

Można poprawić śniadanie

Basen na tarasie, fantastyczny widok , czystość oraz obsługa hotelu

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Brak plaży brak czajnika w pokoju

Basen na tarasie

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Rozczarowanie, dużo do poprawy
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na morze

Stary hotel po remoncie udający nowoczesny. Drinki w lobby barze bez smaku które z prawdziwymi nie mają nic wspólnego. Lodówka w pokoju nie chłodzi , klimatyzacja nie działa , przy kolacji starszy pan się do nas przyczepił i potraktował nas jak złodziei bo przyszliśmy później a nie o 19:00. Parking to porażka, znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem. Jedzenie poprawne ale bez szału. Bardzo dużo wycieczek - pielgrzymów i to im przypisane jest większość stolików ( podpisane )przez co inni goście mają problem ze znalezieniem wolnego miejsca by spokojnie zjeść. Hotel musi się jeszcze wiele nauczyć.. Już byśmy tam nie wrócili są o wiele przyjemniejsze miejsca w sąsiedniej Chorwacji.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 10 września 2023

Położenie, atrakcje, klimat.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

3,0
    Słaby
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na ogród

nie było czysto , kłopoty z parkingiem, brak znajomości języka niemieckiego w recepcji, niemiła recepcjonistka- po godzinie szukania miejsca jak poprosiłam o zwrot paszportu powiedziano nam że muszę zapłacić a potem mogę jechać , na stołówce brak obsługi przy stolikach, ważniejsi są goście z grup wycieczkowych - należy czytać kilkanaście opinii o hotelu, bo to też opinie osób będących w hotelu, basen z woda morską brudno dookoła

blisko morza, cisza w miarę w tej części hotelu,największy hotel, dobra baza wypadowa

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

4,0
    Rozczarowanie na wózku
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

drogą wprowadzenia - poruszam się na wózku i przed dokonaniem rezerwacji zapewniono mnie że ten hotel jest w pełni dostępny dla osób na wózkach Ale od początku: Po przyjezdzie do tego "4-gwiazdkowego" "hotelu" który mieści jakieś bo ja wiem 600-800 ( ?) Osób wita nas widok niesamowitego parkingu na 30 samochodów z czego 3 są "kopertami" ( które są węższe niż zwykłe miejsce parkingowe na tym komediowym placu ) więc zasada kto pierwszy ten lepszy bo oczywiście koperty zajęte przez samochody bez uprawnień i nikt nie ma z tym problemu :) Po dotarciu do recepcji CHAOS. Nikt nie wie ile mamy pokoi, jakich, czemu i jak. Po dojściu do siebie podsunięta faktura była wyższa niż kwota rezerwacji na booking o jakieś 30%, na moje szczęście szybko wychwycony błąd został po jakiś 15 minutach naprawiony. Czas na nasze salony: Pokój nieduży, nie za czysty, nie za ładny, nie za świeży. Żeby być fair dodam że łazienka była odpowiednio przystosowana z uchwytami etc Uwaga: Zamówiony pokój z balkonem i widokiem na morze, jest pokojem z balkonem z 20% widokiem na koniec zatoki, dodajmy że BALKON W POKOJU DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PORUSZAJACYCH SIE NA WÓZKU JEST PO SCHODKU I PROGU co praktycznie uniemożliwia samodzielny wyjazd osobom takim jak ja :) W pokoju poza pilotem do tv i lampami nie ma praktycznie nic z dodatkowego wyposażenia, nawet wody butelkowanej ( dramat ) Po rozczarowującej kolacji wycieczka na dachowy basen żeby dowiedzieć się że jest czynny do 20 i że po wyjściu z windy żeby wejść na poziom basenowy i wyjść z holu trzeba pokonać dwa stopnie wielkości dwóch stolików kawowych. Więc może na taras restauracji hotelowej ?

Oceniając ten hotel zacznijmy od plusów bo będzie ich zdecydowanie mniej niż minusów :) + Przystępna cena + Łazienka z uchwytami dla osób niepełnosprawnych + Basen Infinity pool na dachu + Bardzo miły i pomocny pan parkingowy + Niezła lokalizacja + Sklep na terenie hotelu z papierosami, przekąskami czy kosmetykami

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2022

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

jedzenie nie dobre. w ofercie all inclusive nie opłaca się jezdzic , lepiej wsiąść bez wyżywienia i kupować ma bierząco bo jest się lepiej traktowanym. impreza noe dostępna i nic się tam nie dzieje. nie polecam dla młodych par

dostępne baseny , miła obsługa w recepcji , czystość w pokoju

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2021

tłoczno