2. Emiráty hodnocení hotelů

7,8

• Hodnocení napsáno: 7. března 2024

Aktivní dovolená s dětmi
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi, 15% sleva na F&B

V 16. patře byl bar s hudbou. Hudba duněla do 3 hodin do rána… za par dni jsme si na to zvykli. Pláž od hotelu poměrně daleko.

Čistota, každý den čisté ručníky a povlečení. Každý den doplněna voda, čaj, káva. Moc milý personál. Snídaně dobrá, jen možná o něco chudší než jsme byli zvyklí z hotelů v jiných zemích. V okolí spousta obchodů a v blízkosti krásná dětská hřiště.

• Hodnocení napsáno: 7. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí a výhledem na město, 15% sleva na F&B

Hotel má v posledním patře diskotéku, která je velmi hlasitá a ruší hotelové hosty. Je každý večer! Byl problém usnout (my, konkrétně, ve 13. patře). Kdo chce se vyspat, měl by se poohlédnout po něčem jiném.

Příjemný a vstřícný personál. Dobrá lokalita.

• Hodnocení napsáno: 14. února 2024

Ošoupaný koberec a veliký hluk z ulice.

Krásný výhled

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 4. února 2024

V pokojích nejdou otevírat okna, klimatizace fouká přímo na postel

Personál byl milý, každodenní úklid, velmi čisté pokoje

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 7. ledna 2024

Blízko krásné promenády
    • Dvoulůžkový pokoj Classic s oddělenými postelemi a výhledem na město, 15% sleva na F&B

Byli jsme jednu noc, žádný problém jsme neměli

Snídaně výborná a postel pohodlná. Veřejná doprava z letiště bez problémů a bez přestupu. Personál velmi milý. Děkujeme

• Hodnocení napsáno: 27. prosince 2023

Kdyby byly lepší snídaně a parkování zdarma u hotelu, hotel bych určitě doporučil.
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí, 15% sleva na F&B

Koberec na zemi v pokoji byl dost špinavý, potřeboval by vyměnit. Bazén byl celkem studený a posilovna málo vybavená. Nejhorší ale byly snídaně. Málo rozmanité, neustále se opakující (vejce vařená, omeleta, vejce smažená, klobásky, tuhé smažené maso podobné slanině, kuskus, nějaká zvláštní omáčka, někdy jogurt, trochu ovoce, trochu zeleniny, koláčky, toast chléb, marmeláda, med, někdy nutela, lívance). Čaj jen černý, káva, 2 džusy, voda. Doplňovalo se pomalu, někdy se čekalo i na místo, jídelna byla sice hezká, ale malá.

Pokoj byl prostorný, postel velká a velmi pohodlná, čisto, uklizeno, možnost uvařit si kávu nebo čaj. Lednice na pokoji se hodila, vždy byla doplňována voda. Poloha hotelu byla dobrá. Personál ochotný, milý.

• Hodnocení napsáno: 22. prosince 2023

Malá velikost bazénu, menší počet lehátek na odpočinek

Centrum města (kousek na bus), hromada restauraci a prodejen v okolí (včetně alkoholu :) ), příjemný personál, vybavená tělocvična, snídaně v 16 patře s výhledem na město

• Hodnocení napsáno: 20. prosince 2023

Pokoje byli cítít kouřem po cigaretách.

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2023

Vše splnilo naprosto očekávání hotel vypadá jako na fotkách. Personál milý hodný ve všem vyšel vstříc. Bazén menší ale dostačující. Nádherný bar u bazénu.

• Hodnocení napsáno: 29. listopadu 2023

Jediné co mi vadilo byl tlak vody ve sprše...tekla málo a buď moc horká nebo studená. Jinak vše klasika. Fitko nebudu komentovat - asi 3 stroje :)

Snídaně byla standartní.. takovej základ nic extra speciálního od každého něco. Poloha hotelu v pořádku. Dostali jsme pokoj s výhledem na moře o který jsme požádali na recepci. Vše bylo v pořádku, byli jsme na dvě noci, takže úklid jsme nechtěli. Bazén byl teplý, čistý a nikdo tam ten den nebyl, takže jsme byli rádi. taxíkem jsme jeli asi 10 min na krásnou pláž SOUL BEACH.. tam se nám líbilo a doporučil i taxikář

• Hodnocení napsáno: 18. listopadu 2023

Pokoj jsme využili na dvě noci, na prespani vše v pořádku

Dostali jsme pokoj určený pro kuřáky. Tudíž to tam bylo všude cítit :-(

Poloha byla v docházkové vzdálenosti od centra.

• Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2023

Na 1-2 noci ideální

Starší vybavení V noci hluk z klubu na střeše ve vyšších patrech Na chodbě prokapávala voda ze střechy (pod bazénem), když byla závada sdělena personálu, byli jsme ujištěni, že přijde technik na kontrolu - nikdo nepřišel.

Poloha blízko zastávky autobusu z letiště a blízko moře. Velký výběr na snídani, průběžně doplňováno. Pohodlné postele Voda na pokoji Výhled na město/moře

• Hodnocení napsáno: 31. října 2023

Personál nebyl zrovna přívětivý. Nezeptali se na nic navíc, nenabídli pomocnou ruku s naplánováním aktivit po okolí. Pokoj smrděl po cigaretách, přitom všude byli cedulky, že je nekuřácký. Snídaně základní. Restaurace na místě s velmi omezeným menu, děsivý vstup - raději jsme neriskovali.

Poloha hotelu byla fajn. 25 chůze na bikini pláž, kousek nákupní centrum, obchod s potravinami, restaurace.

• Hodnocení napsáno: 29. října 2023

Špatně řešená koupelna (odtok vody), po sprchování zůstala všude voda, možná ucpaný odtok, možná jen špatně vyspádované kachličky, ale voda tím pádem na podlaze koupelny až do rána (kdybychom byli déle než 1 noc, tak to řešíme s personálem, ale ráno jsme se brzy odubytovali) Střešní bar- hudba nebyla dle našeho stylu, ale i kdyby byla, tak byla natolik hlasitá, že nebylo možné si ani objednat drink. Sedět a povídat si je možné jen na terase, ne vevnitř…

Pěkné, čisté, dobrá dostupnost. Možnost úschovy zavazadel ještě nějakou dobu v den odjezdu.

• Hodnocení napsáno: 15. září 2023

Nejsem si jistý jakým způsobem má hotel zajištěné služby pro plnou obsazenost v sezóně, snídaně a bazén mají kapacitu tak 10-15 lidí.

Poměr cena výkon naprosto skvělá. Dostali jsme free upgrade v 15. Patře s výhledem přímo na všechno dění.

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2023

Příště určitě bez snídaně

Strašně flekatý koberec, příšerné snídaně (skoro nic tam nebylo).

Prvně bych pochválila personál jak u bazénu, tak na recepci, tak v restauraci. Bazén je s krásným výhledem na město. Dostali jsme upgrade pokoje zdarma a byl nám umožněn pozdější check-out zdarma.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 16. dubna 2023

Dostali jsme pokoj s oddělenými postelemi, ačkoliv jsme měli rezervováno dvojlůžko.

Super lokalita, krásný výhled od bazénu, market přes ulici.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 10. dubna 2023

Super místo

Snídaně malý výběr, nebylo žádné ovoce, ani jogurty, jen jeden druh marmelády, málo druhů pečiva, jedině výhled z okna stojí za návštěvu, jinak je lepší posnídat venku. Úklid mě překvapil brzy ráno. Nedali lžičky ani nic na zamíchání cukru na pokoj.

Dobře vybavený, hezký pokoj se super výhledem na město i moře. Pohodlná velká postel, v noci byl klid. Káva a voda neustále k dispozici. Výborné umístění hotelu v centru, blízko zastávky autobusu a přímých linek ke všem turistickým cílům, pláž Corniche nedaleko, možno dojít i pěšky. Fitness dostatečně vybavené pro zacvičení, i když prostor je malý.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. března 2023

Krásný velký pokoj s úžasným výhledem. Moc pohodlná postel.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. února 2023

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a výhledem na moře, 15% sleva na F&B

Pri check inu se ujistete, ze mate nekuracky pokoj. V prvnim pokoji na 3.patre prakticky neexistujici sea view, prestoze jsem booknul pokoj se sea view. Na obou pokojich hluk (z ulice, sozsedici diskoteky, z koridoru, od vytahu)

Hotel v blizkosti centra, ale v abu dhabi je celkem jedno kde bydlite, proroze vsude dojefete levne Uberem ci taxi. Prvni vecer ubytovani v 3.patre, bohuzel velmi nasmradly kuracky pokoj, dalsi rano jsem reklamoval a byli jsme presunuti na nekuracky pokoj v 15.patre. Zde zase byl slyset hluk z baru v 16.patre. Snidane ok, bufetovy obed soludni vyber za 60 dirhamu. Pred hotelem vzdy taxi k dispozici.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2023

Jediné co nám vadilo bylo to, že se nedalo otevřít okno, prostor byl většinou spíše takový "zadušený", ale to u tak vysokých budov samozřejmě chápu (11. patro.)

Hotel jsme využili na týdenní pobyt, v poměru cena/výkon bezkonkurenční. Personál ochotný, milý. Stravování jsme zde nevyužili. Hotelový bazén byl také skvělý.

• Hodnocení napsáno: 7. února 2023

krasný pokoj, čistý, dobré vybavení

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

Příjemný pobyt

Chyběl tu klidný bar na večerní posezení

Čistota Vybavenost koupelny

Termínem pobytu byl červenec 2022