2. OAE отзиви за хотели

8.3

• Безплатен WiFi

7.9

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 7 април 2024 г.

• Престой от 4 нощувки

Приветливи хора в хотела всеки се опитва да помогне! Благодаря на Hany , Samson и всички други във фояето .

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 28 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Закуската не беше организирана правилно. Постоянно липсваха вилици и ножове. Помещението беше прекалено тясно за броя хора отседнали е хотела. На няколко пъти бяха поискани неща от рецепция, които не бяха донесени в стаята.

Хотелът беше изключително чист и подреден. Закуската беше вкусна и разнообразно. Разположението му е чудесно тъй като е близо до метро

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 15 март 2024 г.

Вълнуващо
    • Изпратено от мобилен телефон

Доста е шумно, защото в близост се строи и има главни пътища. Не съм очарована и от закуската, защото макар доста богата, вкусово не ми допадна особено.

Близо е до метростанция, персоналът е изключителен, стаите са чисти и просторни. На входа ви съдействат за такси и помагат при всяко едно запитване. Камериерът ни беше изключителен и всяка сутрин ни правеше изненади от хавлии с фигурки и ни пишеше мили бележки.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 7 февруари 2024 г.

• Престой от 8 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Понякога се налага повече изчакване за да се качите в асансьора.

Много добра закуска, възможност за посещение на различни търговски центрове с безплатен транспорт. Много любезен персонал. Специални благодарности на Gomaa за отзивчивостта и помощта му при освобождаването на стаята ни. С удоволствие ще се върнем пак тук.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 31 януари 2024 г.

9.0
    Удобно място за плажа и атракциите
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

За цената си е перфектно

Местоположение и цена

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 23 януари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Стаята не отговори на очакванията ми, но въпреки това мисля, че беше на средно ниво. Храната от Рум сървиса и в ресторанта не ми хареса. Телевизорът не работеше, както и контролера за градусите на климатика. Стените не са хубаво шумоизолирани и се чуваше особено силно канализацията от горните етажи, когато някой ползва банята/тоалетната на горен етаж.

Персоналът беше отзивчив, стаята се почистваше и зареждаше с нужните принадлежности редовно от камериера, леглата бяха удобни и завивките чисти, закуската беше разнообразна и хубава. Винаги имаше свободно такси пред хотела, също така метростанцията е на 5 минути от хотела.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 6 януари 2024 г.

9.0
    Чудесен хотел за престой в Дубай!
    • Стандартна тройна стая
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Бидето беше запушено. Много хора имаше на закуска!

Чудесно местоположение! Много удобни легла.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 26 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Шумна главна магистрала наблизо, но като се затвори балконската врата, почти не се чува. Няма столове и масичка на балкона, няма и къде да си изсуши човек кърпите от плажа, а и балконът е доста прашен. Бус - шаталът до плажа е доста нарядко, би могло при толкова много туристи в хотела да е по- често, ако не на всеки час, то поне на два часа. Фирмата, обслужваща ресторанта за хранене, е отделно от хотела. Пристигнахме в три през нощта, много любезно посрещане на рецепция, за което благодарим, но на следващото утро пропуснахме закуската, за което една намусена жена пред ресторантът не ни позволи да си вземем нещо от обяда като компенсация. И на вечеря винаги беше намръщена, странно тъй като редовно плащахме два куверта за вечеря. Още нещо- не предлагат вътре никакви напитки.

Хотелът е разположен в много приятен модерен квартал. Наблизо има спирка на метро, само на 5 минути път и при нужда може да се пътува удобно с него. Приятен и просторен хотел. Два хубави магазина във фоайето, ако сте забравили подарък, смело пазарувайте, цените са нормални. Шофьорите на шатълите са изключително спокойни и любезни.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 15 декември 2023 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 5 нощувки

Този отзив беше скрит, защото не отговаря на правилата ни.

• Оценено на: 10 октомври 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прозорците не се отваряха .беше много шумно.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 28 април 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Връзката с интернет не беше добра.

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 4 април 2023 г.

• Престой от 6 нощувки

много добра закуска

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 1 април 2023 г.

Недостатъчни шезлонги на басейна

Персонала беше отличен,всеки ден чистеха стаите,изгледа от терасата ни 😊

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 19 март 2023 г.

• Престой от 7 нощувки

Вечерята в хотела беше еднообразна и липсваха храни, богати на протеин. Повечето ястия бяха пикантни, което допълнително затрудни избора ни.

Персоналът в хотела е много дружелюбен и отзивчив. Стаите са просторни и чисти. Хотелът е на удобно място, на няколкостотин метра от метро станция.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 5 март 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хаоса и храната в ресторанта. Бавните асансьори, които не можеха да поемат капацитета. Това, че терасата е декоор. Напуснахме го ден по рано с голямо удоволствие. Спестих ме си излишен стрес. В Дубай е пълно с хотели, винаги може да бъде заменен.

Стаята беше прилична.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 5 март 2023 г.

• Престой от 4 нощувки

Закуската и вечерята нямаха голям избор от храни и напитки.

Размера на стаята беше много добре.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 2 март 2023 г.

• Престой от 4 нощувки

Много време се чака за асансьор

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 27 февруари 2023 г.

• Престой от 10 нощувки

не разрешиха късно напускане

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 5 февруари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Единствено храната не беше на ниво, всичко останало беше добре.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 27 януари 2023 г.

• Престой от 5 нощувки

Закуската и вечерята са еднообразни и с малък асортимент. След почистване единия ден нямахме оставени малки кърпи, а друг ден нямахме големи кърпи. След като се обадих на рецепцията и им казах, че нямаме големи кърпи ми обещаха, че ще донесат, но така и не донесоха. Наложи се да ползваме малките, за да се изкъпем.,

Избрах този хотел заради местоположението - чудесно, на няколко минути от метростанцията. Хареса ми, че стаята има тераса, защото при предишното ми отсядане в Дубай в съседен хотел прозорците не се отваряха.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 2 март 2022 г.

хареса ни
    • Престой от 7 нощувки

WIFI много често се губеше, дори в половината ни стая липсваше . на откритата част между двете сгради при басейна също нямаше WIFI .

закуската е задоволителна ,а местоположението за нас беше идеално.

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 26 декември 2021 г.

• Престой от 10 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

I'll start with the fact that in general the hotel is hellishly spoiled in quality (what was when we visited 2 years ago) Let's start with food: 1. 2 years ago At breakfast there were things that are not mentioned at the moment: unique bacon, many types of bread, hazelnuts, almonds, cashews. Currently, the variety in breakfast is whether there will be rice or spaghetti ... There are 2 saw bread and several types of small cakes.Every day for 10 days no variety of eggs-boiled, scrambled, omelet.Two types of nasty salami ... very, very poor for the price paid! For several days there was no olive oil, vinegar for salads .There were moments when waiting for utensils, coffee cups (coffee is disgusting, no espresso) The garden outside is quite dirty and unmaintained anymore..admissible! 2. About cleanliness! We were accommodated in a room with unwashed windows all in the sand, the terrace too. For 10 days this remained the case. Non-working lamps in the room! gratuity was charged, but the next day it was not recharged ... I think that such a service is not right for such a hotel. In the quality of the hotel, only the kind attitude of the staff has been preserved. it will be for the last time! Ще започна с това,че като цяло хотела е адски развален като качество( това,което беше при посещението ни преди 2г.) Нека започнем с храната: 1. Преди 2г. на закуска имаше неща от който в момента няма и помен:уникален бекон,много видове хляб,ядки-лешник,бадем,кашу.В момента разнообразието в закуската е в това дали ще има ориз или спагети...Има 2 видя хляб и няколко вида малки питки.Всеки божи ден в продължение на 10 дни никакво разнообразие яйцата-варени,бъркани,омлет.Два вида гаден салам...много,много бедно за цената която се плаща!В продължение на няколко дни нямаше за салатите зехтин,оцет.Имаше моменти в които се чака за прибори,чаши за кафе(кафето е отвратително,няма еспресо)Градината навън доста мръстна и неподдържана вече..недопустимо ! 2.Относно чистотата!

the attitude of the staff

Престой през ноември 2021 г.

• Оценено на: 27 май 2021 г.

• Фамилна четворна стая
    • Престой от 7 нощувки

Сешуара е много слаб, когато го включиш на втора степен спира да разботи, защото се включва защита от прегряване. В нашият случай 4 жени в апартамент, беше изключително трудно всеки ден след плаж да си сушим косите. На рецепция казаха, че не разполагат с резервни сешуари. Другото, което не ни хареса е, че прозорците не се отварят, съответно не влиза чист въздух и това се усеща, когато взлезеш в стаята. Всичко останало беше прекрасно.

Престой през май 2021 г.

• Оценено на: 17 февруари 2024 г.

Фантастичен
    • Престой от 2 нощувки

Всичко е Ок

Близо до метро, голяма и чиста стая, баня с вана.

Престой през февруари 2024 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: